1:1

konec (1:1)

01.12.2012, 16:00 • Loftus Road, London • Jaroslav Keř

Unibet.com: 1.95 3.45 3.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ve druhém poločase přes ohromný tlak domácích hráčů Queens Park Rangers, kteří téměř do 70. minuty nepouštěli svého soupeře na vlastní polovinu, jsme se branky nedočkali. Proto zůstal stav nezměnění po prvním poločase. Utkání skončilo remízou 1:1. Děkujeme za pozornost!
Držení míče: 56%/44%.
Střely celkem: 12/6.
Rohové kopy: 11/4.
Fauly: 7/2.
Žluté karty: 1/2. (18:01:40)

90+4

Který nyní udělal velký zámek před Guzanem. Ale nakonec se Aston Villa ubránila.

90+4

Dlouhý nákop Green až před vápno hostujícího celku.

90+3

Ale Baker nerozehrál dobře a domácí Wright-Phillips málem získal míč.

90+3

Aston Villa rozehrává další akci.

90+2

Na druhé straně chycen v postavení mimo hru Hoilett.

90+2

Pro který si s jistotou šel domácí brankář Green.

90+1

Ale chybná rozehrávka na střed o Thaoreho, kterou bere Westwood a vysílá do úniku Bentekeho, kterého ubránila domácí obrana pouze za cenu rohového kopu.

90+1

Domácí musí začít další akci od vlastní branky.

90

Hlavní rozhodčí Webb nastavuje čtyři minuty.

89

Ale rychle přicházejí o balón, který ve předu podržel Benteke a vyslal do úniku po levé straně Agbonlahora, který si ze druhé vlny vybral střídajícího El Ahmadiho, který přízemní ránou k levé tyči netrefil branku.

89

Domácí hráči zabydleni na útočné polovině.

88

Míč mu však vypíchl hostující Delph.

88

Další ofenzivní akci veze po pravé straně Bosingwa.

87

Domácí se neustále snaží rychlým přístupem stěžovat rozehrávku obránců Aston Villy, ale už se jim nedaří pronikat do protivníkovy obrany.

86

Ale nepřesným centrem v podání Thaoreho končí míč v rukavicích hostujícího brankáře.

85

Po delší odmlce jsou domácí opět nastěhováni před Guzanem.

84

Obrázek hry je stále stejný, ale nyní udělali hosté velkou chybu a Mackie vybojoval nepřesnou přihrávku. Derry potom hledal na levé straně rozběhnutého Taarabta, který si však nepohlídal offsidové postavení.