Královští lvi Hradec Králové – Bílí Tygři Liberec

3:6

konec (2:2, 0:1, 1:3)

28.09.2012, 16:15 • Martin Voltr

Hradec se o svou šanci uspět připravil ve druhé třetině, kdy neproměnil převahu v góly a místo toho sám inkasoval. Poslední část si už mladé, leč kvalitní mužstvo Bílých Tygrů pohlídalo. Ode mě je to pro dnešek vše, užijte si zbytek svátečního večera. (18:25:56)

60:00

59:31

Tak ještě i domácí budou hrát ve výhodě. Robin Škoda - 2 minuty za napadení.

58:58

To už je ale Hradec kompletní, a bude tak moci čelit liberecké mašině v rovnoměrném počtu hráčů.

58:19

Severočeši zůstávají usazeni v útočném pásmu.

57:30

Ondřej Šťáva doslova sejmul Josefa Wolfa, čistý zákrok však nejvíce odnesl sám autor. Rozhodčí musel přerušit hru, aby libereckému bekovi pomohli jeho spoluhráči na střídačku.

56:35

Matěj Matouš přibrousil u hrazení a vysloužil si menší trest za hrubost. Bílí Tygři tak budou moci dohrávat utkání bez nervů.

55:14

Liberec právě vstřelil branku!
Sudí neodpískali hostům icing a Hradečtí si při pokusu rozehrát nerozuměli. Nakonec se dostal puk za bránou na hokejku Robina Škody, jenž neomylně našel VOJTĚCHA HAVLASE. Liberecký kapitán zazvonil na vnitřní konstrukci brány a jeho gól takřka ukončuje utkání - 3:6. Asistence: Robin Škoda.

53:52

Ledové ploše vládne už nekolik minut Liberec. Müller si na nedostatek práce stěžovat nemůže, teď ho v rozmezí pár sekund chtěli propálit oba obránci, Štáva i Havlín.

52:42

Liberci se rýsovala možnost přečíslení, ve kterém ale byla Králova žabička až příliš skákavá. Michal Gecko ji nezpracoval.

51:38

Domácí v plném počtu. Ještě předtím máchl Michael Müller svou lapačkou proti dělovce Ondřeje Šťávy od modré.

51:00

Domácí sice dostali puk do bezpečí, ale soupeř je chtěl překvapit rychlým protiútokem. Obětavý Jan Skála však tygřím skokem pod nohy odpálil puk z Havlasovy hokejky.

50:19

Trma-vrma v rohu hradeckého pásma přerušuje hru.

49:59

Müller si hodně oddechl, na nahazovaný kotouč vůbec nemohl vidět. Zamířil však mimo.

49:26

Karta se obrací, Liberec je kompletní a sám jde na přesilovku. Lukáš Bezděk - 2 minuty za podražení.

48:25

Daniel Šeps si vyjel z rohu před bránu, ale jeho důraz na překonání Lukáše Hosnedla nestačil.

47:43

David Gančarčík byl se svou útočnou snahou osamoceným domácím bojovníkem, a tak hosté snadno dostali puk ze třetiny.

46:51

Hra nepostrádá tempo, přerušuje se až po delší době kvůli nedovolenému zákroku Matúše Beloviče (LIB). Dvě minuty za podražení.

46:17

Domácího kapitána Daniela Šepse o chvíli později zastavuje taktéž čistý a ještě i pohledný bodyček Martina Šíra.

3:6

Branky a nahrávky: 3. Musil (Gančarčík), 7. Matouš (Wolf, Jaroš), 41. Gančarčík - 13. Škoda (Šťáva), 14. Hrníčko (Chlapík), 39. Hrníčko (Klinger), 41. Havlas (Kalfiřt), 44. Hrníčko (Chlapík), 56. Havlas (Škoda)

Královští lvi Hradec Králové: Müller (Veselý) – Klust, Skála, Hofman, Novotný, Matějček, Voříšek, Pumr, Bezděk – Musil, Matouš, Drašnar, Malinský, Jaroš, Gančarčík, Wolf, Voženílek, Šeps "C", Jebavý, Šeda, Pilař. Trenér: Petr Luštinec.

Bílí Tygři Liberec: Stezka (Hosnedl) – Šťáva, Šír, Klinger, Arlt, Havlín, Kupčík, Zedek, Divila – Babec, Kalfiřt, Hrníčko, Belovič, Chlapík, Král, Gecko, Lakatoš, Škoda, Havlas "C", Heřmánek, Račický. Trenér: Jan Šťastný.

Rozhodčí: Barek – Holeček, Plch.