0:1

konec (0:1, 0:0, 0:0)

28.09.2012, 17:00 • Sports-Concerts Hall Almaz • Jaroslav Keř

Unibet.com: 2.45 4.0 2.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Závěrečná dvacetiminutovka nepřinesla nic důležitého. Jaroslavl byla jasně lepší a Čerepovec si pomáhal i za pomoci faulů, které hosté využili k držení puku a tahání času. Až v posledních sekundách se dostal Severstal k tutovce, ovšem Rjazantjev odmítl poslat zápas do prodloužení. Tak Kolejnik vychytal čisté konto a Lokomotiv Jaroslavl vyhrála nejtěsnějším možným způsobem - 0:1. (19:11:41)

59:30

Košečkin opustil domácí klec.

60:00

59:27

V obrovské šanci Kazionov, který vzal puk z vlastní poloviny a zpětnou přihrávkou našel Rjazantjeva, který nebezpečně vystřelil na Kolenika. Ale ten udržel čisté konto.

59:33

58:56

Oddechový čas pro domácí.

58:28

Jaroslavl jen kombinuje v útočné třetině a ani nestřílí. Redlish motá domácí obranu po rozích. Nakonec Hagman zakončil. Košečkin chýtá.

57:40

Tohle je velká rána pro domácí, kteří se schylovali k závěrečné steči.

57:33

Ten podniká zajímavé prúniky, ale teďka to přehnal Stoljarov s napadáním a jde za podražení na dvě minuty.

56:40

Jaroslavl je aktivnější a drží Čerepovec v jeho třetině.

55:48

Apalkov se řítil skoro sám na Košečkina, který drží své mužstvo.

55:24

Další zákrok brankáře lokomotivu. Jen z dálky prolétla střela do klína.

54:56

Jaroslavl se zatím úspěšně brání, teďka už je to jen o tom, zda domácí vyrovnají. Kolejnik je ale rozchytaný.

54:07

Domácí stále tlačí, Lokomotiv ve stále hlubší defenzívě.

53:00

Čerepovec se zvedá a i jeho hra má brankové parametry.

52:52

A další zákrok Kolejnika, střílel od modré Rjazantjev.

52:43

Velká šance Čerepovce. Kolejnik, ale zachránil hosty před dorážejícími útočníky soupeře. Hlavně Mons byl hodně aktivní.