Unibet.com: 1.75 4.3 3.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Konec zápasu. (19:38:09)

Samostatné nájezdy začínají.

Doněck právě vstřelil branku!
VÁCLAV NEDOROST byl jediným hokejistou, který proměnil samostatný nájezd, proto si připisuje vítěznou branku.
Šťastlivij (NNO) na Ersberga nevyzrál.
Babčuk (DON) trefil jen gólmana.
Zainullin (NNO) netrefil bránu.
Fedotěnko (DON) rovněž neproměnil.
Černov (NNO) nedal!
Václav Nedorost (DON) nájezd skvěle proměnil!
Hrají proti sobě naprosto rovnocenní soupeři, proto utkání dospělo až do samostatných nájezdů.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:10

V závěru overtimu byl vyloučen Nilsson (NNO) za hákování.

63:55

Ersberg si připsal další zákrok. Vhazování před brankářem Ukrajinců.

62:58

Nilsson vystřelil tvrdě zblízka, Ersberg puk při rozkleku chytil.

61:55

Nedorost zpoza branky chtěl zasunout kotouč pod Kovala, ale nepodařilo se mu to.

61:40

Kašpar vystřelil z mezikruží, Koval puk podržel v lapačce.

60:59

I v prodloužení se hraje vyrovnaný a i nyní spíše opatrný hokej.

60:01

Vyrovnaný zápas dospěl a do prodloužení. O něm nakonec rozhodl Robert Nilsson gólem 29 sekund před závěrečnou sirénou.

60:00

59:52

V samém závěru třetí třetiny ještě zahrozili domácí. Nejprve střílel Varnakov, puk dorážel Potapov, ale Ersberg náporu odolal.

58:31

Time-out pro Doněck, Koval se vrátil do branky.

58:31

Torpedo právě vstřelilo branku!
ROBERT NILSSON uplatnil důraz na brankovišti a srovnal stav zápasu! Bez asistence.

58:20

Novgorod hraje v šesti, Koval odjel na střídačku!

58:00

Tlak Novgorodu je drtivý, ale defenziva Doněcku stále odolává!

57:55

Domácí Torpedo si vzalo time-out.

57:20

Mela v brankovišti Doněcku! Puk ale za Ersberga domácí nedotlačili.

55:58

Sudí nakonec branku neuznali! Stále tak vede o gól Doněck.

55:58

Novgorod dostal puk za Ersberga, ale o regulérnosti gólu rozhodne videorozhodčí!

55:39

Peter Podhradský napadal rozehrávku Torpeda a vybojoval pro sebe kotouč. Posléze si vytvářel pozici pro zakončení a nakonec mířil k tyči. Koval nyní podržel svůj tým.

54:45

Tentokrát útok domácích zastavil ofsajd.

54:37

Torpedu se ve snaze o vyrovnání nedaří Ukrajince dostat pod tlak.

53:50

Nižnyj Novgorod zakládá útok, ale nedaří se mu dostat do útočného pásma.

51:20

Střela Bartulise byla zblokována do ochranné sítě.

50:45

Kašpar se dnes ocitl již v několikáté velké šanci, ale znovu Kovala nepřekonal!

49:53

Nyní sledujeme pasáž hry bez větších akcí. Na rozlehlém kluzišti se nedaří ani jednomu ze soupeřů nyní kombinovat.

48:55

Přestože Torpedo potřebuje srovnat, aktivnějším týmem v posledních minutách je Donbass.

47:19

Nedorost vystřelil z otočky, Koval puk ukryl v lapačce.

46:29

Hra se trochu uklidnila, Dobass nyní zakládá útok.

45:16

Ersberg předvedl skvělý zákrok při akci Potapova! Donbass pak vyhodil puk na icing.

44:54

Torpedo se tlačí do brány, ale Ersberg stále odolává!

43:56

Nedorost střílel po přihrávce Beluchina, ale Koval vytáhl svůj beton včas!

42:13

Torpedo se nastěhovalo při přesilovce do útočné tetiny, zatím tedy bez gólového efektu.

41:19

Lukáš Kašpar (DON) sedí na trestné lavici za podražení.

40:01

Pokračuje vyrovnaný zápas, zatím má gólově navrch Donbass Doněck. Ukrajinci vedli už o dva góly, v závěru však snížil v přesilovce domácí Jevsejenko, proto je utkání nadále otevřené.

40:00

39:44

V závěru druhé periody ještě vystřelil Fedotěnko.

38:06

Torpedo využilo přesilovku z hole ALEXANDRA JEVSEJENKA. Asistence: Dmitrij Makarov.

36:47

Bartulis (DON) dostal menší trest za podražení.

35:29

PETER PODHRADSKÝ propálil střelou golfem vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Tuomas Kiiskinen.

33:52

Znovu úřadoval Kašpar, tentokrát střílel do tyče!

33:37

Juuso Hietanen (NNO) vyloučen za hákování. Domácí budou hrát jen ve třech!

33:28

Lukáš Kašpar mířil v přesilovce jen těsně nad branku!

32:24

Alexej Potapov (NNO) inkasoval dvě minuty za podražení.

32:05

JEVGENIJ DADONOV se prosadil bekhendem a vyzrál na Kovala! Velkou zásluhu na gólu má i Václav Nedorost, který Dadonova vyslal přihrávkou do skvělé pozice. Asistence: Václav Nedorost.

31:16

Vzápětí byl ve velké šanci Nedorost, ale zblízka Kovala nepřekonal!

30:59

Kašpar našel přesnou příhrou Ponikarovského, který trefil tyč!

29:30

Domácí Černov se natlačil do branky a málem překonal Ersberga!

28:38

Současně oba celky hrají velmi ukázněně. Sudí zatím vyloučili jediného hráče.

27:58

Domácí Torpedo je v posledních okamžicích aktivnějším týmem.

27:10

Hraje se ve velkém tempu, oba celky si vytváří šance.

26:28

Druhá třetina má lepší tempo, než první část utkání. Nyní se dostal do kocovky Obšut, ale na Kovala nevyzrál.

24:50

Nižnyj Novgorod vyrovnávací branka značně povzbudila. Je velmi aktivní a dere se čím dál častěji do koncovky.

23:49

Torpedo přece jen přesilovku využilo! PJÓTR ŠŤASTLIVY dorážel z otočky a úspěšně. Asistence: Jevgenij Varlamov.

21:48

První vyloučení zápasu. Trest inkasoval Puistula za držení.

22:50

Zainullin nadělal svou střelou spoustu práce Ersbergovi. Vzápětí ještě doráželi puk zbylí útočníci domácích. Dosud největší šance ruskho celku.

22:01

Utkání sleduje v novgorodské aréně 5600 diváků. Stadion je velmi slušně zaplněn. Atmosféra ale není nijak bouřlivá.

21:50

Nyní od modré vystřelil Kousa, vhazování před Ersbergem.

21:05

Doněck začal druhou třetinu náporem, na ledě úřaduje český reprezentant Lukáš Kašpar, který rozdává puky.

20:01

Hráči už jsou na ledě připraveni na rozehrání druhé třetiny.
Sledujeme vyrovnané utkání, ve kterém oba celky mohou pomýšlet na vítězství. Zatím jedinou branku vstřelil v 19. minutě Alexej Ponikarovsky, proto Doněck vede 1:0.

20:00

19:55

V samém závěru úvodní třetiny vystřelil ještě Šťastlivij, ale Ersberga nepřekonal. Ruský forvard se dostal do koncovky dnes podruhé.

19:30

Doněck se nadále po vstřelené brance dere do útoku a hýří aktivitou.

18:44

ALEXEJ PONIKAROVSKY zužitkoval přihrávku Tereščenka a střelou z kruhů nachytal Kovala mezi betony. Asistence: Sergej Tereščenko, Lukáš Kašpar.

17:58

Makarov se pustil do sóla, přejel většinu hřiště a vystřelil z rohu, Ersberg nastavil rameno a puk vyrazil.

16:44

Přestože se blíží závěr první třetiny, sudí ještě nevylučovali.

15:55

Babčuk si sjednal pořádek na modré a dostal se ke střele. Koval puk vyrazil jen před sebe, takže se strhla mela před brankou. Gól z toho ale nebyl.

14:29

Peter Podhradský podruhé v dnešním utkání se dostal do koncovky. Koval si s jeho akcí ovšem poradil.

12:28

Nyní jsme měli za sebou herní pasáž, kdy se toho moc nestalo. Ani jeden z celků se do útoku nedostal na delší dobu.

10:48

Stále sledujeme vyrovnaný zápas, šance se střídají na obou stranách.

9:25

Malenkich střílel z první od modré, Ersberg vyrazil kotouč do ochranné sítě.

8:01

Po kombinaci ve středním pásmu, se do útočné třetiny rozjel Kitsyn a z mezikruží vystřelil na Ersberga. Ten si s jeho pokusem poradil.

7:30

Fedotěnko se zkoušel prosadit samostatně. Přestože obehrál dva protihráče, na Kovala si nepřišel.

6:59

Ersberg si připsal důležitý zákrok po ráně Ugarova. Puk posléze ještě domácí hráči dojížděli, ale Ersberg si dal pozor.

6:28

Úvod utkání je vyrovnaný, oba celky prokazuj odhodlání zvítězit.

5:28

Doněcký Bartulis vypálil od modré, kotouč byl ještě tečován, ale Koval si s ním nakonec poradil.

4:47

Menší strakce u doněcké branky, sudí však od sebe soky z obou celků odtrhli.

4:00

Na Kovala mířila jedovatá rána od Nedorosta, běloruský reprezentant byl však znovu na místě.

3:02

Koval zasahoval po nahození z hole Dadonova, které na něj mířilo. Domácí gólman raději kotouč ukryl v lapačce. Bude se vhazovat před Kovalem.

2:15

Domácí Potapov vystřelil z mezikruží, Ersberg kotouč nadvakrát chytil.

1:21

Doněck se dostal do útočné třetiny a dlouze kobinoval uvnitř Novgorodského pásma. Mnoho z toho ale nevytěžil.

0:34

První střelu zápasu zaznamenal Valsjusky, který se snažil překvapit Ersberga v brance Doněcku.

Torpedo Nižnyj Novgorod: Koval (Bespalov) - Hietanen, Malenkich, Kousa, Varlamov, Vasiljev, Jevsejenkov - Valjusky, Varnakov, Makarov, Potapov, Zainullin, Nilsson, Šťastlivij, Kitsyn, Thornberg, Černov, Potapov, Ugarov.

HC Donbass Doněck: Ersberg (Berezin) - Silnitskij, Bartulis, Babčuk, Podhradský, Pusitola, Obšut, Tereščenko - Ponikarovsky, Tuppurainen, Nedorost, Wirtanen, Kiiskinen, Fedotěnko, Kašpar, Kočetkov, Beluchin, S. Varlamov, Dadonov, Matoušek, Kvitčenko.

Rozhodčí: Gofman, Zacharov - Pavlov, Sazonov..

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

3:4

Branky a nahrávky: 24. Šťastlivy (Varlamov), 39. Jevsejenkov (Makarov), 59. Nilsson - 19. Ponikarovsky (Tereščenko, Kašpar), 33. Dadonov (Nedorost), 36. Podhradský (Kiiskinen), ?. Nedorost

Torpedo Nižnij Novgorod: Koval (Bespalov) - Hietanen, Malenkich, Kousa, Varlamov, Vasiljev, Jevsejenkov - Valjusky, Varnakov, Makarov, Potapov, Zainullin, Nilsson, Šťastlivij, Kitsyn, Thornberg, Černov, Potapov, Ugarov.

Rozhodčí: Gofman, Zacharov - Pavlov, Sazonov.