Extraliga staršího dorostu

HC Rebel Havlíčkův Brod – BK Mladá Boleslav

1:3

konec (0:1, 0:1, 1:1)

26.09.2012, 17:00 • ZS Kotlina Havlíčkův Brod Kapacita: 4000 • Richard Wagner (@Groundhoppik)

57:26

Rebelové se téměř vzdávají šance na srovnání. Dominik Cívka (HBR) zabránil akci soupeře jen za cenu faulu a míří na trestnou lavici za vysokou hůl.

44:45

Padesát tři vteřin budou hrát Rebelové v přesilovce pět na tři. Na trestnou lavici míří Jakub Plíšek (MBL) za nedovolené bránění! Rebelové si vybírají time-out.

43:38

Nepříjemnost pro výběr trenéra Jana Křivohlávka. Na trestnou lavici míří Ondřej Černý (MBL), který si odpyká trest za nedovolené bránění. Faulu se provinil v útočné třetině.

39:00

Rebelové byli natlačeni před Ašenbrennerovou brankou, ale nedokázali se dostat k jejímu ohrožení. Když už se k němu dostali, tak jej zablokovali obráci. Následně podťal Poláka Dominik Marks (MBL), který míří na trestnou lavici.

32:28

Jakub Durdil (MBL) však rychle vrací Rebelům výhodu zpět! Podrazil totiž jednoho z domácích hokejistů a míří tak do míst, odkud předtím vyšel Groer.

30:07

Ovšem přesilovku si zahraje také domácí družina. Ve středním pásmu se hákováním provinil Tomáš Groer (MBL), který si tak posedí na trestné lavici. Jak dlouho? To bude záležet na Rebelech. Základní sazba jsou dvě minuty.

27:50

Další komplikace pro mladé Rebely. Ti byli nyní drženi před Vaněčkem pod zámkem a nakonec chtěl Martin Polák (HBR) vyhodit kotouč ven ze třetiny, což se mu povedlo, ale dostal jej na tribunu a půjde ven za zdržování hry.

17:17

Rebelové budou hrát dvě minuty přesilovku pět na tři! Na trestnou lavici míří Stanislav Brzák (MBL) za napadení a David Bašus (MBL) za vražení na hrazení!

12:07

Vzájemné vyloučení za hrubost. Za hosty pyká Tomáš Tržický (MBL) a za Rebely míří na trestnou lavici Martin Polák (HBR). Oba hráči se dostali do potyčky, kterou roztrhli oba sudí.

04:57

Máme zde první vyloučení zápasu. Marek Bancíř (HBR) se snažil vyhodit kotouč po mantinelu ven ze třetiny, ale trefil čistě ochrannou síť.

1:3

Branky a nahrávky: 52. Mozr - 11. Krupička (Brzák), 25. Durdil, 60. Brzák (Durdil)

HC Rebel Havlíčkův Brod: Vaněček (Č. Novák) – Cívka, Ludvík „C“, Přibyl, Klofáč, Hlídek, Bancíř, L. Vala, Ficek, Mendl, Krajcigr, Polák, Krajhanzl, Mozr, Málek, D. Vala, Dupljaku, Mäki

BK Mladá Boleslav: Ašenbrenner (Jan Plíšek) – Verner, Semrád, Nastoupil, Šír, Bašus, Jakub Plíšek „C“, Hercig, Nedbal, Černý, Krupička, Pravda, Ďurač, Švejda, Brzák, Marks, Němec, Tržický, Groer, Durdil

Rozhodčí: Tomáš Veselý - Viktor Novák, David Potůček