26.09.2012, 18:00 • Tyršův stadion, Šumperk • Jaroslav Svoboda (@JarSvoboda)

65:00

Most právě vstřelil branku!
JAN DIVÍŠEK rozhoduje dnešní utkání ve prospěch Mostu.

Divíšek si najel podobně jako Gengel hodně z úhlu a pak dokázal Vajnerovi do prázdné části branky poslat kotouč. Je tedy rozhodnuto.

Holík dává!!! Podobně jako Gengel, teď ale má matchball Divíšek.

Udělal to skvěle, poslal Vajnera na jednu stranu a pak zasunul kotouč do prázdné branky.

58:25

Volke ležel na čáře a kotouč za ním putoval do sítě, jenže mostecký gólman na poslední chvíli zmobilizoval všechny síly a z brankové čáry kotouč odpálil...

58:02

Hosté v šanci po průniku Tauše, který střílel na Vajnera a přitom holí zasáhl do obličeje Martina Novotného. No upřímně řečeno hodně přísné vyloučení, protože Novotný již byl v pádu, těžko říci, co teď. Novotný krev v obličeji, trest pro Zdeňka TAUŠE (10 trestných minut v 2012/2013) dvě trestné minuty.

55:01

Nevyhoštěný u pravé tyče Vajnerovy branky v obrovské šanci přestřelil!

54:23

Za podražení jde na dvě trestné minuty na trestnou lavici Jakub HULVA (4 tr. minuty v 2012/2013). Domácí tak musí čelit přesilovce Mostu.

50:29

A hosté znovu hráli v přílišném počtu na ledě, tentokrát v pěti, takže další vyloučení, vteřinu Most ve třech a pak bude dlouhá přesilovka pokračovat!

50:18

Holíkova bomba se odrazila od tyče do tyče!!! A ven!

49:55

Hosté čelí v zoufalé defenzívě jednomu pokusu domácích za druhým, zase Červenka, s ním i Haas, který dorážel, Volke znovu v pozici ležmo rychle kryje kotouč pod sebe!

49:45

Adam Červenka zabruslil s pukem za obranu, zkoušel položit Volkeho a přehodit, mostecký gólman drží akcie svého mužstva.

48:30

A hosté budou pykat za hru v šesti hráčích!

48:29

Daniel Vrdlovec si v úniku stáhl kotouč mezi kruhy a tvrdou ranou tahem trefuje tyč Volkeho branky!

47:06

A Vajner na druhé straně zachraňuje stav 1:1! Nevyhoštěný se dostal do samostatného úniku, mířil nepříjemně na vyrážečku, ale Vajner si prostor pohlídal bleskovým postřehem.

46:25

Daniel Vrdlovec po neskutečné chybě Mosteckých v brejku zkoušel kličku na bekhend, ale ta byla až moc dlouhá a Vrdlovec míjí branku!

43:40

Sedlák dostal přihrávku od Holíka, jeho bombu kryje Volke nepříliš jistým zákrokem lapačkou.

43:36

A Šumperk si zahraje další přesilovku, dvě minuty dostal hostující Tomáš KLÍMA (6 tr. minut v 2012/2013), podražení.

41:01

Sedlák prokázal, že kdysi býval útočníkem, prosmýkl se kolem obránců až před Volkeho, kde inkasoval nepříjemnou sekeru. Trest si odpyká MICHAL NEVYHOŠTĚNÝ (4 tr. minuty v 2012/2013).

39:43

Další velké šance před Volkem, Haas nedal, následně dostal Holík puk mezi kruhy, ale než stačil vystřelit, byl sražen zezadu soupeřem, píšťalka mlčí!

38:23

Draci právě vstřelili branku!
MATĚJ BLINKA (2) dává šťastný, leč pro Šumperk zasloužený gól! Jeho rána byl ztečována do vzduchu a přeplachtila Volkeho, který vůbec netušil, kde puk je. Bez asistence.

37:25

Další obrovská Hulvova šance, domácí svírají Most jak citron, ale jednička Severočechů drží stále nulu.

37:12

Hulva míjí z pravého křídla!

37:02

Hosté podepsali smlouvu s ďáblem! Červenka, Hulva i Haas v obrovské šanci na brankovišti, ležící Volke chytal puk jak horký brambor, ale nakonec jej dokázal zkrotit.

36:27

Skoumal byl rychlejší než bránící hráč a z brejku trefuje tyč Volkeho branky!

29:58

Další rychlá stručná hra Draků směrem dopředu, Vrdlovec ale místo střely volil přihrávku na faulovaného spoluhráče. Dvě minuty dostává JAKUB HAVELKA (12 trestných minut v 2012/2013).

27:32

Obrovská šance Blinky, který dostal namazáno na modré od některého z mosteckých zadáků, Blinka pálil na rameno na lapačku, ale Volke střelu chytá.

23:08

Patrik Vrána dostal do Vladimíra Cinka zajímavou nabídku mezi kruhy, ale střelou tahem minul branku!

14:34

Hosté z nenápadné akce získávají maximum. Tomáš Sedlák zůstal před brankou s jedním z hostujících hráčů, od modré přes tuto clonu vypálil KAMIL CHAROUSEK (2), který otevírá skóre dnešního zápasu. Asistence: Marek Čurilla (4).

12:00

Při Volkem teď stáli všichni svatí! První šumperská formace rozjela rychlou akci, k zakončení se dostali postupně všichni členové prvního útoku, ale hlavně při posledním zakončení, kdy se puk jen otřel o vnější konstrukci, by byl Volke naprosto bezmocný.

06:40

Jan HRANÁČ (12 trestných minut 2012/2013) dostává dvě minuty za nedovolené bránění, první šumperská přesilovka v zápase.

03:40

První vyloučení zápasu, hlavní rozhodčí píská nenápadný zákrok zcela mimo hru, kdy Tomáš PASTOR (celkově v sezóně 6 TM) dostává dvě minuty za nebezpečnou hru vysokou holí. První přesilovka zápasu.

02:24

Jenže Štůrala se zdá při zákroku zranil a do kasy tak musí Vratislav Vajner.

02:24

A do třetice obrovská šance, když Draci prohráli souboj na modré a do brejku se dostali Čurilla s Gengelem, zakončoval Ladislav Gengel, ale fantastický Štůrala střelu kryje!

01:58

A další obrovská šance hostů, tentokrát duo Lukáš Klíma - Tomáš Polák zatápí Štůralovi, ten nemůže schovat puk pod výstroj, nakonec mu pomáhá Vrána a rozhodčí přerušuje, i přesto, že Štůrala stále neměl kotouč pod kontrolou a ten se povaloval v brankovišti.

00:59

Bojer elegantně objel branku a zkoušel u tyče zpoza branky zasunout puk za čáru, to se mu nepovedlo, kotouč přímo pod námi putoval po brankové čáře, ale za ní se nedostal. Ovšem brankovému ujela ruka, trochu zmatků, protože rozsvítil červené světlo. Nakonec sudí rozpažuje.