1:2

po s.n. (0:1, 1:0, 0:0 - 0:0 - 0:1)

26.09.2012, 18:00 • Tyršův stadion, Šumperk • Jaroslav Svoboda (@JarSvoboda)

Já se s vámi loučím, přeji ze Šumperka hezký zbytek dne a zase u prvoligového hokeje napočtenou. (20:46:23)
Most tedy dobyl šumperskou tvrz a veze domů dva body. Gengel ještě předvádí typickou stojku na hlavě, stejně tak domácí se ve svých šancích mohli stavět na hlavu, aby vůbec dali gól. Nakonec si jej musel vlastencem vsítit brankář Volke, který si nešťastně srazil puk do sítě.

65:00

Most právě vstřelil branku!
JAN DIVÍŠEK rozhoduje dnešní utkání ve prospěch Mostu.

Divíšek si najel podobně jako Gengel hodně z úhlu a pak dokázal Vajnerovi do prázdné části branky poslat kotouč. Je tedy rozhodnuto.

Holík dává!!! Podobně jako Gengel, teď ale má matchball Divíšek.
Jan Bojer ale nepřelstil Vajnera, všechna tíha teď leží na bedrech kapitána Aleše Holíka!
Jenže ani Hulva není úspěšný a rozhodnutí může přinést hned další nájezd.
Jakub Hulva.

Udělal to skvěle, poslal Vajnera na jednu stranu a pak zasunul kotouč do prázdné branky.
Kanonýr hostů Gengel.
Vrdlovec to vzal zeširoka, velký oblouk zakončoval z velkého úhlu do boční sítě.
Začíná tedy Šumperk a Daniel Vrdlovec...

Samostatné nájezdy začínají.
Vrdlovec pojede první nájezd sérií.
Šumperští ledaři se opět předvedli, jezdec na rolbě se zastavil tak čtyři metry před šumperskou brankou a vylil tam kaluž vody. No, to je borec... Raději nic. Kozel zahradníkem.
Teď odhalit jména nájezdníků.
Vajner v šumperské kleci, tam změna vzhledem ke zranění Štůralově nastat nemohla, na druhé straně zůstane v kleci rozehřátý Volke.
A dočkáme se nájezdů.

65:00

Prodloužení skončilo.

00:02

Je rozhodnuto, budou nájezdy, přesto ještě Přindiš sekl přes rukavici naprosto zbytečně Suchého. Ale že mostecký zadák nejde pro hraniční zákroky daleko, to je poměrně známo.

64:39

Ještě hosté pálili, ale Slavíček minul branku.

63:45

Ofsajd domácích.

63:39

Náznak šumperské střelecké pozice, ale puk míjí branku.

62:41

Gewiese vybruslil šutéra Gengela ze střeleckého úhlu.

61:47

Ale než se domácí dostali ke střele, mají v držení puk hosté. Na obou mužstvech je zřejmé, že nikdo nechce udělat chybu.

61:30

Šumperk rozvíjí útočnou akci.

60:45

Průnik Čurilly zastaven na hranici podražení, pokračuje se.

60:32

Kotouč za brankou Volkeho.

60:00

Samozřejmě ve čtyřech na obou stranách.

60:01

Tak to jsou nervy, to jsou nervy! Hosté v předposlední minutě přežili klinickou smrt! Stav 1:1 a po krátké přestávce se bude prodlužovat.

60:00

59:01

Přesně 59,4 sekund před koncem a Holíkovu bombu od modré kryje Volke do lapačky.

58:25

Volke ležel na čáře a kotouč za ním putoval do sítě, jenže mostecký gólman na poslední chvíli zmobilizoval všechny síly a z brankové čáry kotouč odpálil...

58:02

Obrovská šance domácích rozhodnout zápas!

58:02

Hosté v šanci po průniku Tauše, který střílel na Vajnera a přitom holí zasáhl do obličeje Martina Novotného. No upřímně řečeno hodně přísné vyloučení, protože Novotný již byl v pádu, těžko říci, co teď. Novotný krev v obličeji, trest pro Zdeňka TAUŠE (10 trestných minut v 2012/2013) dvě trestné minuty.

57:25

Hosté velmi aktivně napadají a rozehrávce Šumperka to činí problémy.

57:11

Suchý přihrával po hrazení nepřesně a domácí raději vyhazují pod tlakem na zakázané uvolnění.

56:49

56:23

Domácí v plném počtu. Kotouč navíc zašlápnut u hrazení, vhazovat se bude po levici Vratislava Vajnera. Drama vrcholí.

55:58

Hra se přesune do středního pásma, přihrávka hostů po hrazení se o hranu zvýšeného tvrzeného skla za brankou dostala mimo plochu.

55:47

Most svírá Šumperk před Vajnerem, nyní kouč po tečované střele v ochranné síti.

55:01

Nevyhoštěný u pravé tyče Vajnerovy branky v obrovské šanci přestřelil!

54:43

Šumperk vyhazuje.

54:23

Za podražení jde na dvě trestné minuty na trestnou lavici Jakub HULVA (4 tr. minuty v 2012/2013). Domácí tak musí čelit přesilovce Mostu.

53:42

Přečíslení třech na jednoho zazdil nepřesnou přihrávkou Polák. Most tak zahodil jasnou šanci.

52:40

Hosté se dokázali ubránit a po dlouhé době se ještě nadechují k útoku, Nevyhoštěného nahození Vajner pohodlně kryje do lapačky.

52:29

51:43

Holík nahazoval puk na teč, té ale nikdo nedosáhl a Volke našel puk v lapačce.

51:31

Volke kryje další pokus a hned se v bolestivé grimase svaluje na led... Snad to nebude nic vážného, tam zůstala snad noha gólmana v nepříjemné pozici..

50:54

Hosté se znovu osvobozují.

50:30

Hosté vyhazují.

50:29

A logicky hosté s vysláním hráče nikam nespěchají, přerušit ten nálet domácích je hlavní úkol!

50:29

A hosté znovu hráli v přílišném počtu na ledě, tentokrát v pěti, takže další vyloučení, vteřinu Most ve třech a pak bude dlouhá přesilovka pokračovat!

50:18

Holíkova bomba se odrazila od tyče do tyče!!! A ven!

49:55

Hosté čelí v zoufalé defenzívě jednomu pokusu domácích za druhým, zase Červenka, s ním i Haas, který dorážel, Volke znovu v pozici ležmo rychle kryje kotouč pod sebe!

49:45

Adam Červenka zabruslil s pukem za obranu, zkoušel položit Volkeho a přehodit, mostecký gólman drží akcie svého mužstva.

49:29

Až teď se Most osvobozuje.

49:21

Draci v přesilovce nepustili hosty z pásma, další ránu pálil Suchý, hala bouří a tlačí Draky za vedoucím gólem!

48:54

Šumperk po vyhraném buly rozjel přesilovkový zámek, ale střelu zkusil až po 24 vteřinách početní výhody Vrdlovec, puk sražen do ochranné sítě.

48:30

Trest si odsedí Tomáš Klíma.

48:30

A hosté budou pykat za hru v šesti hráčích!

48:29

Daniel Vrdlovec si v úniku stáhl kotouč mezi kruhy a tvrdou ranou tahem trefuje tyč Volkeho branky!

47:45

Blinkův pokus sražen mimo branku.

47:38

Zakázané uvolnění hostů.

47:06

A Vajner na druhé straně zachraňuje stav 1:1! Nevyhoštěný se dostal do samostatného úniku, mířil nepříjemně na vyrážečku, ale Vajner si prostor pohlídal bleskovým postřehem.

46:25

Daniel Vrdlovec po neskutečné chybě Mosteckých v brejku zkoušel kličku na bekhend, ale ta byla až moc dlouhá a Vrdlovec míjí branku!

45:42

Tomáš Klíma se ihned po návratu na led dostal do zakončení, ale minul ránou na zadní tyč!

45:36

45:24

Hulva nabil Sedlákovi na modrou, jeho bombu nad beton viděl Volke moc dobře a kryje ji do lapačky. Ještě 12 vteřin z přesilovky.

44:58

Další Hulvova střela, dnes aspiranta na nejčastěji střílejícího hráče utkání, i přes klubko těl si Vajner našel kotouč.

44:37

Draci dlouho hledali cestu do útočného pásma, až během střídání zamotali čtveřici z Mostu hlavu a Hulva dostal na modrou krásnou přihrávku od Holíka, rozjetý si zajel za obranu a zkoušel protlačit puk nad ramenem Volkeho, ten ale chytá.

43:40

Sedlák dostal přihrávku od Holíka, jeho bombu kryje Volke nepříliš jistým zákrokem lapačkou.

43:36

A Šumperk si zahraje další přesilovku, dvě minuty dostal hostující Tomáš KLÍMA (6 tr. minut v 2012/2013), podražení.

43:04

Sedlák zpracoval kotouč holí vysoko nad svou hlavou, což se samozřejmě nesmí. Vhazování po pravici Vajnera.

43:01

42:57

A nevydařenou přesilovku domácích uzavírá zakázané uvolnění Draků.

42:51

Šumperk vystřídal.

42:07

A potřetí.

41:45

Další vyhození hostů, Šumperk se nedokázal usadit v pásmu.

41:13

41:01

Sedlák prokázal, že kdysi býval útočníkem, prosmýkl se kolem obránců až před Volkeho, kde inkasoval nepříjemnou sekeru. Trest si odpyká MICHAL NEVYHOŠTĚNÝ (4 tr. minuty v 2012/2013).

40:01

Přesně minuta do limita a Šumperk vyjíždí na ledovou plochu.
Mostečtí hokejisté již krouží po ledové ploše, čeká se na příchod domácích, no čas se nachyluje, to by byl zbytečný trest za pozdní příchod z kabin.
Hosté postupem času odpadli a domácí v závěru třetiny zcela ovládli hru! Nicméně i přes množství střel je stav 1:1 a do třetí třetiny tak zůstává hra i nadále otevřena.

40:00

39:43

Další velké šance před Volkem, Haas nedal, následně dostal Holík puk mezi kruhy, ale než stačil vystřelit, byl sražen zezadu soupeřem, píšťalka mlčí!

39:21

Červenka v další obrovské šanci, jeho ránu sráží Parýzek do ochranné sítě, aby naprosto nepochopitelně vzápětí udeřil střelce pěstí do obličeje! Hosté ztrácí nervy?

38:52

Hala bouří a žene domácí tým za další brankou.

38:23

Draci právě vstřelili branku!
MATĚJ BLINKA (2) dává šťastný, leč pro Šumperk zasloužený gól! Jeho rána byl ztečována do vzduchu a přeplachtila Volkeho, který vůbec netušil, kde puk je. Bez asistence.

38:20

Sudí Mrkva teď hostům odpustil dvě minuty za zdržování hry, když hosté snad třicet vteřin zašlapovali puk za brankou a i přes bouřlivý pískot publika se hra nepřerušovala. A když ji sudí přerušil, vzal si mosteckého hráče bořícího plynulost hry bokem a udělal na něj "Ty, ty, ty!"

37:25

Další obrovská Hulvova šance, domácí svírají Most jak citron, ale jednička Severočechů drží stále nulu.

37:12

Hulva míjí z pravého křídla!

37:02

Hosté podepsali smlouvu s ďáblem! Červenka, Hulva i Haas v obrovské šanci na brankovišti, ležící Volke chytal puk jak horký brambor, ale nakonec jej dokázal zkrotit.

36:27

Skoumal byl rychlejší než bránící hráč a z brejku trefuje tyč Volkeho branky!

35:17

Šumperk nemůže najít cestu do zakončení, hosté brání na hranici tvrdosti.

34:37

Sedlák už měl napřaženo, když se pískal ofsajd, hra se vrací do středního pásma.

34:06

Hosté po zakázaném uvolnění nechtějí souhlasit s rozhodčím, kdo že má vlastně zůstat na ledě.

33:50

Zakázané uvolnění hostů, kteří se tak vrátí před vlastní branku. V utkání se začíná přitvrzovat, vidíme spoustu drobných osobních konfliktů mimo dění.

33:24

Hosté vyhazují kotouč až za Vajnera.

32:46

Vajner kryje skákavé nahození do rukavice, po odpískání však Tesaříka odhodil na brankáře hostující Lukáš Klíma... Rozhodčí jako trest Most vykazuje do středního pásma. Tesařík se ještě sice chtěl Klímovi vyzpovídat, že takové zákeřnosti nepatří do hokeje, ale na poslední chvíli si to pod rizikem vyloučení rozmyslel.

32:02

Šumperk se dopouští dalšího ofsajdu.

31:58

31:49

Suchému utíká kotouč do středního pásma.

31:41

Tak až nyní domácí něco v přesilovce vymysleli, rána Pastora zůstala na modré zablokována, Staňkův námaz před branku Hulva do sítě netečoval.

31:14

Přesilovky Draků jsou o poznání horší než ty loňské, Staněk v postavení mimo hru, předtím Plášek pouštěl kotouč na Tesaříka, ale ten kotouč nezachytil dřív než soupeř, který vyhodil.

30:42

Blinka dostal přihrávku na modrou, ale kotouč netrefil ideálně a do brejku se rázem hnali dva hosté, koncovku vzal na sebe Pavlů, kterému navíc zlikvidoval možnost přihrávky před branku vrátivší se Blinka. Vajner kryje.

30:04

Šťastný odraz od hrazení, který zcela změnil trasu puku, pomohl hostům vyhodit.

29:58

Další rychlá stručná hra Draků směrem dopředu, Vrdlovec ale místo střely volil přihrávku na faulovaného spoluhráče. Dvě minuty dostává JAKUB HAVELKA (12 trestných minut v 2012/2013).

28:23

Místy vidíme hodně neurovnanou hru z obou stran, pramení z toho pak chyby v rozehrávce a možnosti brejkových situací jednoho či druhého mužstva.

27:59

Holík zkoušel z první vyslat do brejku Pláška, který si sjížděl mezi obránce, ale puk mířil za paty šumperského útočníka. Zakázané uvolnění.

27:32

Obrovská šance Blinky, který dostal namazáno na modré od některého z mosteckých zadáků, Blinka pálil na rameno na lapačku, ale Volke střelu chytá.

27:09

Čtvrtá šumperská formace znovu zavařila Mostu v jeho pásmu, ale ani tentokrát Volke neinkasoval.

24:45

Zdeněk Tauš to byl.

26:40

Suchý si počkal na Gengela a nasadil mu tvrdý strom, po kterém sice Gengel vstal, ale v pádu zasáhl některého ze spoluhráčů, který toho má plné kecky.

26:10

Suchého střela neprošla valem těl.

26:04

Hulvova formace sevřela hosty a Hlinka dvakrát nepříjemně střílel, Volke je zatím jistý, pravda žádný super zázračný zákrok zatím vytahovat dnes ze svého repertoáru nemusel.

25:10

Na zadní tyč dostal přihrávku Michal Pavlů, ale jeho střela minula branku.

24:00

Blinka zlomil těsně po buly hokejku a Šumperk tak prakticky jen ve čtyřech bránil kombinaci Mostu, nakonec Stoklasa dostal puk do středního pásma.

23:18

Zakázané uvolnění domácích.

23:08

Patrik Vrána dostal do Vladimíra Cinka zajímavou nabídku mezi kruhy, ale střelou tahem minul branku!

22:43

Zakázané uvolnění domácích, Cink na přihrávaný kotouč nedosáhl.

22:34

Výpad hostů končí ofsajdem. Tak po úvodní minutě a půl znovu Šumperk začíná marně hledat cestu do koncovky.

21:32

Dva Volkeho zákroky v rychlém sledu, domácí do druhé třetiny nastupují aktivně.

20:12

První výpad domácích v této třetině končí ofsajdem.

20:01

Takže, trocha běhání po stadionu a Tomáš Štůrala dnes do zápasu již nenaskočí. Ve zmiňované třetí minutě si poranil záda.
Máme za sebou první třetinu dnešního utkání, které zatím v kvalitě pokulhává za očekáváním. Domácí musí od třetí minuty oželet služeb brankářské jedničky, Tomáš Štůrala se při zákroku zranila těžko říci, jestli se ještě vrátí do zápasu. Hosté vedou gólem Charouska z patnácté minuty, Severočeši potrestali nedůslednost a nedůraznost domácího mužstva v obranné hře.

20:00

19:59

Ještě se sirénou zkoušel střílet Kindl, ale Volke jeho ránu kryje do lapačky.

00:20

Závěr třetiny Šumperk v oslnivém světle nezastihl, Mostečtí po úvodních dvaceti minutách po zásluze budou ve vedení.

18:55

Červenka se dostával do úniku za obranu, ale zcela sám, nikdo ze spoluhráčů mu nesekundoval a Most tak nepříjemnou situaci ubránil.

17:43

Tomáš Klíma trefuje tyč vnější konstrukce, Draci si ale svou nedůsledností v obraně koledují.

16:55

Šumperská pětka opět čelí náporu mosteckého prvního útoku.

16:10

Patrik Vrána dostal nabito, jeho bomba však mířila jen na Volkeho.

15:56

Hosté se značně zlobí, že rozhodčí píská ofsajd, a dočkáváme se diskusí mezi sudím Mrkvou a mosteckou střídačkou. Těžko říci, jestli byl kotouč tečován, nicméně chvíli předtím byl rukama za brankou sundám k ledu jeden ze šumperských hráčů a situace prošla.

15:38

Zakázané uvolnění Mosteckých.

15:28

Sudí Mrkva teď měl dva velice zajímavé momenty, nejprve čistě tělem zabránil Haasovi v napadání, pak po lehké střele do Vajnerovy masky přerušil hru o vteřinu dříve než Pavlů dostal kotouč do šumperské sítě.

14:34

Hosté z nenápadné akce získávají maximum. Tomáš Sedlák zůstal před brankou s jedním z hostujících hráčů, od modré přes tuto clonu vypálil KAMIL CHAROUSEK (2), který otevírá skóre dnešního zápasu. Asistence: Marek Čurilla (4).

14:40

Slibný výpad Draků, ale Stoklasovi utekl kotouč z čepele.

13:39

Draci v další šanci a Volke raději puk v brankovišti schovává pod rukavici a přerušuje hru.

13:12

...a je pískán úmyslný ofsajd.

13:09

Domácí vytáhli pressing a hostům z Mostu to rázem dělá problémy. Teď se však Draci s nahozením na branku unáhlili...

12:00

Při Volkem teď stáli všichni svatí! První šumperská formace rozjela rychlou akci, k zakončení se dostali postupně všichni členové prvního útoku, ale hlavně při posledním zakončení, kdy se puk jen otřel o vnější konstrukci, by byl Volke naprosto bezmocný.

11:37

Přesto pálí hosté, Jan Bojer od hrazení ale Vajnera nepřekvapil.

11:20

Domácí přebírají aktivitu v utkání.

10:00

Šumperk se usadil v mosteckém pásmu a nebezpečně kombinoval kolem Volkeho branky, jenže přes val čtyř bránících hráčů rozestavěných těsně na brankovišti se domácí k zakončení nedostali.

09:20

Hosté se špatně rozdělili na obranné modré a otevřel se tak prostor Gewiesemu, který najel na modrou a provětral Volkeho beton.

08:56

Tesařík již hraje ve středním pásmu, hosté oslabení ubránili.

08:40

08:09

Hosté se osvobozují, čas domácím v přesilovce se krátí.

07:14

Holík pálil od modré tahem, Volke toho moc neviděl, ale beton přece jen strčil do míst, kde cítil puk.

06:40

Jan HRANÁČ (12 trestných minut 2012/2013) dostává dvě minuty za nedovolené bránění, první šumperská přesilovka v zápase.

06:37

Nejprve pálil Kindl z pozice jeden na jednoho, poté ještě dojel skrze obránce vyražený puk a hned jej zadovkou mazal na modrou, odkud příklepem provětral Volkeho.

06:13

Jakub Hulva dostal přihrávku do levého křídla, nic nevymýšlel, na kruhu napřáhl, Volke ale kotouč udržel v náruči.

05:40

05:31

Hra se nastěhovala před mosteckou branku.

05:08

Vajner musel dvakrát zasahovat, ale úspěšně, Šumperk se dobře brání.

04:24

Draci dokázali již dvakrát vyhodit, jednou jejich pokus o brejk v oslabení zastavil hraniční zákrok mosteckého obránce, pokračuje se ve hře pěti proti čtyřem.

03:40

První vyloučení zápasu, hlavní rozhodčí píská nenápadný zákrok zcela mimo hru, kdy Tomáš PASTOR (celkově v sezóně 6 TM) dostává dvě minuty za nebezpečnou hru vysokou holí. První přesilovka zápasu.

03:31

První formace hostů sevřela Šumperk v obranném pásmu a Draci se brání náletu Čurillovy formace. Hosté se však ke střele mezi tyče nedostali.

02:24

Jenže Štůrala se zdá při zákroku zranil a do kasy tak musí Vratislav Vajner.

02:24

A do třetice obrovská šance, když Draci prohráli souboj na modré a do brejku se dostali Čurilla s Gengelem, zakončoval Ladislav Gengel, ale fantastický Štůrala střelu kryje!

01:58

A další obrovská šance hostů, tentokrát duo Lukáš Klíma - Tomáš Polák zatápí Štůralovi, ten nemůže schovat puk pod výstroj, nakonec mu pomáhá Vrána a rozhodčí přerušuje, i přesto, že Štůrala stále neměl kotouč pod kontrolou a ten se povaloval v brankovišti.

00:59

Bojer elegantně objel branku a zkoušel u tyče zpoza branky zasunout puk za čáru, to se mu nepovedlo, kotouč přímo pod námi putoval po brankové čáře, ale za ní se nedostal. Ovšem brankovému ujela ruka, trochu zmatků, protože rozsvítil červené světlo. Nakonec sudí rozpažuje.

00:44

Staněk zpoza branky hledal spoluhráče před ní, ale nikdo v modrém tam nebyl.

00:27

Ale Draci sbírají kotouč a obrací, nahození končí za Volkem.

00:01

Čurilla vyhrál úvodní buly zápasu.

00:01

Na úvodní buly se staví Staněk proti Čurillovi.
Oby týmy odstartovaly rituály u brankovišť.
Hosté právě vstupují na ledovou plochu, z tribun žádná reakce, teď se čeká na příchod šumperských hokejistů.
Právě vjeli na ledovou plochu rozhodčí, hlavní pan Roman Mrkva, kterému budou na čarách pomáhat Radim Adamec a Marián Poruba.
Po ledové ploše nám krouží maskot domácího klubu, velký Drak, který zdraví tribuny. Čekáme na příchod všech aktérů.
V tuto chvíli je na stadionu hrubým odhadem na 1000 fanoušků.
Draci jsou v aktuální tabulce na desátém místě se ziskem šesti bodů, Most je o dvě místa zpět, se ztrátou jednoho bodu. Takže je jasné, že jde o přímý souboj o pozice.
Do začátku zápasu zbývá přesně deset minut, abych se přiznal, tak je zatím pro mne dnešní návštěva trošku zklamáním, ale třeba lidi ještě dojdou.

Salith Šumperk: Štůrala (Vajner) - Holík, Novotný, Sedlák, Pastor, Tesařík, Suchý, Gewiese, Vrána - Stoklasa, Staněk, Plášek - Hlinka, Hulva, Vrdlovec - Haas, Kindl, Červenka - Cink, Skoumal, Blinka.

HC Most: Volke (Benda) - Tomeček, Charousek, Parýzek, Pavlů, Hranáč, Havelka, Přindiš, Čechura - Tauš, Čurilla, Gengel - Bojer, Polák, T. Klíma - Nevyhoštěný, Slavíček, L. Klíma - Nedrda, Divíšek, Adámek.

Rozhodčí: Mrkva - Adamec, Poruba.
Oba týmy pomalu ukončují své rozbruslení, blíží se úprava ledové plochy a my máme čas si tak představit obě soupisky.
Zápas začíná v 18:00, domácí se budou snažit navázat na domácí neporazitelnost (přehráli na svém ledě v minulém domácím utkání Beroun, v tom prvním hraném v Šumperku pak i Mladou Boleslav, což je pro loňské extraligisty stále jediná prohra v soutěži). Most naopak po třech prohrách dvakrát zabral a i on má na co navazovat.
Na druhou stranu z mosteckého týmu se doposud střelecky prosadilo jen sedm hráčů, na straně Šumperka je úderná síla více rozdělena. Mezi střelce se zapsalo 11 borců, aspoň jeden kanadský bod získalo 16 Draků. Ti budou muset oželet Tomáše Brunce, který laboruje se zraněním nohy. Na straně Mostu je nejistý start zkušeného Jindřicha Kotrly.
Domácí si budou muset dávat pozor na Ladislava Gengela, který chytl slinu, a ačkoliv má manko dvou zápasů na zbytek čela kanadského bodování soutěže, je s pěti góly a třemi asistencemi v pořadí soutěže sedmý, mezi střelci pak dokonce na děleném druhém místě.
Vážení hokejoví fanoušci, zdravím vás ze Šumperku, kde dnes bude na pořadu 6. kolo 1. hokejové ligy. Na sever Moravy do podhůří Jeseníků dorazí Most, který po třech bezbodových kolech dokázal ve čtvrtém a pátém mistrovském utkání zabrat a vyhrát.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.