konec (1:1, 0:1, 1:3)

25.09.2012, 17:30 • Dušan Šitner

Unibet.com: 2.45 4.05 2.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (19:44:03)
A je konec dnešního utkání, ve kterém dominovali hosté z Mytišči. I přes to kolik dnes měli oba celky přesilových her, i dvojnásobných, tak rozhodly branky při hře v plném počtu. Atlant si odváží zasloužené vítězství 5:2.

60:00

59:46

Nikolaj Žerděv ještě dostává menší trest za nedovolené bránění.

59:36

Mytišči právě vstřelilo branku!
Krásnou akci ještě předvedli Jonas Andersson, který přihrával a ANDREAS ENGKVIST, který jeho přihrávku tečoval do branky. Domácí upravují ještě skóre jejich pátým gólem v dnešním utkání.

59:01

Probíhá poslední minuta třetí třetiny a už to vypadá, že si dnes odvezou všechny body hosté.

58:10

57:50

Domácí hráč se teď dostal do samostatného úniku, ale kličkua do forhendu Chudobin vystihl.

56:10

Domácí byli na ledě v šesti a budou hrát další oslabení.

56:01

55:12

Polovinu trestu přežila Moskva bez větších potíží.

54:01

Ale Shaone Morrisonn připravuje domácí o jednoho muže v poli, když odchází na 2 minuty za podražení.

52:50

Domácí teď přidali. Juňkovo gól je očividně nakopl.

51:01

Spartak právě vstřelil branku!
MICHAIL JUŇKOV snižuje a dává tak domácím ještě alespoň malou naději na to, udělat něco s dnešním výsledkem, ale budou to mít hodně těžké. Asistence: Michail Žukov, Andrej Kuzmin.

49:40

Jakub Nakládal teď od modré čáry prověřil Chudobinovu připravenost.

48:01

Další pokus hostů, ale už daleko méně nebezpečný, než jejich produkce na začátku třetiny.

47:15

Gluchov teď od modré čáry prověřil gólmana domácích.

46:19

Majorov a jeho formace teď nadělala domácím velké problémy, ale Murphy nakonec všechno vyřešil.

45:31

44:34

Hosté se teď nikam neženou. Určitě hlavně nechtějí udělat chybu, když si tak krásně získali třígólové vedení.

43:31

2 minuty za vysokou hůl dostává domácí hráč Mikolaj Bušujev.

42:12

A je tady další branka. Obrovskou parádičku teď předvedl NIKOLAJ ŽERDĚV. Stahovačkou mezi nohy si poradil s domácími obránci a pak bekhendem překonal Murphyho.

41:51

PERTTU LINDGREN se krásně proháčkoval mezi domácími obránci a sám také zakončil a hosté vedou o dvě branky.

41:20

Chudobin teď musel řešit problémy u svého brankoviště.

40:01

Ve druhé části jsme viděli dvojnásobnou početní výhodu na obou stranách, ale ani v jednom případě jsme se nedočkali gólu. Až ve 38. minutě se dokázali prosadit hosté a vedou tak po dvou třetinách 2:1.
Třetí třetina začne přibližně v 19:07.

40:00

39:40

Spartak nahazuje puk na Chudobina, ale už to nevypadá, že by ještě něco mohli stihnout.

39:01

Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

37:21

Roman Rukavišnikov pálil z pravé strany, položil tím gólmana Murphyho a puk se odrazil k IGOROVI IGNATUŠKINOVI, který odkrytou klec trefil.

36:26

Na buly v útočném pásmu se staví Gubin.

35:58

Nepřesný pokus Radivojeviče, Chudobin nemusel zasahovat.

33:41

Po dlouhé době se do útočné třetiny dostali také hosté, od modré pálil Višněvský, ale nepřesně.

33:10

Komerční přestávka.

33:04

32:38

Atlant dostal puk ze své třetiny a může střídat.

32:16

Hosté jsou ve čtyřech.

32:08

Nakládal páli od modré, ale netrefil branku.

31:04

Hosté půjdou do tří. Alexej Petrov dostal 2 minuty za vražení na hrazení.

30:16

Nakonec pouze dvouminutové oslabení hostů.

30:16

A hosté budou hrát znovu oslabení. Za tento zákrok hokejkou do obličeje by mohly být i znovu 2+2 minuty.

28:56

Domácí dvojnásobné oslabení přežili bez úhony.

28:08

Domácí jsou ve čtyřech.

28:04

28:04

Závar před Murphym, ale puk není za brankovou čarou.

27:32

Hosté zatím jednou vystřelili, Murphy vyrazil. Ještě necelou půlminutu 5 na 3.

26:56

Domácí měli příliš mnoho hráčů na ledě a půjdou do tří.

26:08

Andrej Kuzmin z domácího týmu dostává 2 minuty za hákování.

26:01

25:40

25:18

A další vyhození hostů přes všechny čáry. V přesilovce se Moskvě nedaří.

24:17

Atlant vyhazuje.

23:40

Ivan Višněvskij dostává menší trest a domácí teď mají dobrou příležitost.

23:30

A znovu domácí v šanci, teď pálil Radivojevič z ostrého úhlu.

22:58

A teď už se hosté osvobozují.

22:42

Domácí stále u puku, ale ke střele to zatím nevede.

21:55

Po části plné nepřeností se konečně podařilo Spartaku usadit v útočné třetině.

20:34

Zakázané uvolnění Atlantu.

20:01

Druhá třetina začne přibližně v 18:19.
První třetina je za námi a vyrovnané skóre v ní poměrně odpovídá tomu, co jsme viděli na hřišti. Trochu navrh určitě i díky dlouhé přesilovce na začátku utkání mají domácí, hosté ale hrozí nebezpečnými protiútoky a tak se dá čekat, že dnes uvidíme ještě zajímavou podívanou.

20:00

19:55

Domácí to zkoušeli rovnou z bule, Chudobin připraven.

19:50

18:46

V zajímavé příležitosti se ocitli hosté. Střelu Anderssona se snažil dorážet Lindgren, ale bohužel pro hosty nepřesně.

17:54

O útok se teď snažili hráči Mytišči, ale branku Murphyho neohrozili.

16:29

Puk mají teď na svých hokejkách víceméně jen hráči Moskvy a snaží se o přechod do útočného pásma.

15:19

Bude se vhazovat před Chudobinem.

14:48

Na druhé straně teď zkoušel něco vymyslet Alexej Michnov, ale u puku znovu Spartak.

14:03

V útočném snažení teď jsou domácí.

12:40

Obrovská příležitost pro Mytišči. Z útočné akce domácích se dostali hosté do přečíslení dva na jednoho. Točickij ale ještě zkoušel vylepšit akci na třetího útočníka a puk skončil v moci brankáře Murphyho.

12:05

Bude se vhazovat na středu hřiště.

11:40

Obě mužstva se teď střídají v útočení, ale v obou případech ztroskotávají jejich akce na nepřesné kombinační hře.

09:46

Střela Dmitrije Kosmačova, ještě Murphyho nepřekonala, odražený puk se ale dostal k NIKOLAJI ŽERDĚVOVI, který z poza brány poslal puk do brankoviště, odkud si ho bruslí srazil domácí brankář do branky.

09:20

Domácí vyhráli buly a vyhodili puk k Chudobinovi.

09:10

Branka vypadla z konstrukce, hrát se začne za malý okamžik.

09:10

Denis Bodrov natlačil Kolcova do vlastního brankáře a odsedí si za to menší trest. Přesilovka pro Atlant.

08:42

Hráči Mytišči teď znovu ohrožovali Murphyho, který drží domácím vedení. Vhazování v obranném pásmu domácích.

07:37

Postavení mimo hru útočícího hráče.

07:30

Hostům se nepodařilo udržet pásmo, ale stále mají puk.

06:39

06:39

Šance na druhé straně, ale Murphy byl připravený.

05:14

Skoro 3 minuty se nemohli domácí prakticky dostat ke střele. Nakonec rozjížděl jednu z posledních přesilovkových akcí ANDREJ ŠEFER, který pár kroků za modrou čárou vystřelil zápěstím na Chudobinovu lapačku a ten puk propustil za svá záda. Bez asistence.

05:10

Ještě necelou minutu a půl budou hrát domácí v početní výhodě.

04:10

V dobré šanci se teď ocitl Radivojevič, ale v pokleku už nezvládl zakončit.

02:35

Maxim Majorov dostává 2+2 minuty za vysokou hůl a domácí si zahrají hned na začátku utkání dlouhou přesilovou hru.

01:55

Hosté jsou zatím aktivnějším týmem a drží útočnou třetinu.

00:40

V brankách jsou na domácí straně Mike Murphy a za hosty nastupuje Anton Chudobin.

00:15

Jen krátce po úvodním vhazování vyslal první střelu na gólmana domácích Igor Ignatuškin.

00:01

Spartak Moskva: Borisov (Murphy) - Budkin, Morrison, Bodrov, Nakládal, Šefer, Pokrovskij - Želdakov - Levandovskij, Chochlačov, Radivojevič - Růžička, Bušujev, Žukov - Juňkov, Gubin, Kuzmin - Nikoncev, Voronin, Ankudinov, Žmakin.

Atlant Mytišči: Chudobin (Davydov) – Petrov, Višněvskij, Kosmačov, Niskala, Rukavišnikov, Semjonov – Ignatuškin, Žerděv, Kolcov – Lindgren, Andersson, Gluchov – Michnov, Engkvist, Lemťjugov – Majorov, Kablukov, Točickij.

Rozhodčí: Kulakov, Odins - Balodis, Putilin.
Dobrý podvečer,

dnes se v Kontinentální hokejové lize podíváme na stadion Spartaku Moskva, kam zavítá Atlant Mytišči.
Jedná se o souboj dvou celků ze stejné konference, i divize.

Lepší dosavadní postavení mají hosté, kteří drží po 8 odehraných zápasech průběžnou 4. příčku s 15 body. Naposledy se utkali doma s Doněckem, kde nakonec podlehli svému soupeři 2:3 po samostatných nájezdech.

Moskva má odehraný stejný počet zápasů a s 10 body je na aktuálním 9. místě západní konference. Poslední utkání sehrál Spartak na hřišti Novgorodu, kde domácí zvítězili nad Moskvou 3:0.

Za posledních několik sezón jsou vzájemná utkání dnešních soupeřů velmi vyrovnaná. V loňské sezóně Spartak nejprve vyhrál na svém ledě 5:3 a při odvetě v Mytišči prohrál po samostatných nájezdech 2:3.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

2:5

Branky a nahrávky: 6. Šefer, 52. Juňkov (Žukov, Kuzmin) - 10. Žerděv, 38. Ignatuškin (Rukavišnikov), 42. Lindgren, 43. Žerděv, 60. Engkvist (Andersson, Gluchov)

Spartak Moskva: Murphy (Borisov) - Budkin, Morrison, Bodrov, Nakládal, Šefer, Pokrovskij - Želdakov - Levandovskij, Chochlačov, Radivojevič - Růžička, Bušujev, Žukov - Juňkov, Gubin, Kuzmin - Nikoncev, Voronin, Ankudinov, Žmakin.

Rozhodčí: Kulakov, Odins - Balodis, Putilin