3:2

konec (1:1, 1:0, 1:1)

25.09.2012, 17:00 • Konovalenko Sports Palace • Jaroslav Keř

Unibet.com: 1.9 4.2 3.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nástup do závěrečné třetiny vyšel lépe podle zvyku dnešního utkání Dinamu, ale domácí začali hrát velmi opatrně a nikam se nehrnuli. Což jim usnadňovala i častá vyloučení Rigy. Naneštěstí pro hosty, byl vyloučen hráč Novgorodu Zajnullin za nedovolené bránění, kterou využil Daugavins a bylo srovnáno. Ovšem hned za 28 sekund po buly napravil své oslabení právě Zajnullin a vrátil vedení svému týmu. Riga chtěla v zápětí znovu srovnat, ale nepodařilo se jí to také kvůli posunutí brány domácím brankářem Kovalem. Který za tento prohřešek dostal dvě minuty. Torpedo toto oslabení ubránilo a i při závěrečném místy drtivém tlaku hostů, udrželo výsledek - 3:2. (20:16:48)

60:00

59:54

Ale nedokázali se usadit ve třetině. A je konec.

58:45

Hosté v šesti v poli. Jučers na střídačce.

58:40

A Riga znovu v útočném pásmu. Torpedo vyhazuje tak, aby to nebylo zakázané uvolnění.

58:00

Domácí hráči teďka zavřeli hosty v jejich třetině a ve finálním zakončení je vychytal Jučers.

57:10

Riga stále v nátlaku.

57:05

Kovala je pozorný, zlikvidoval nebezpečný puk mířící nad jeho rameno.

56:37

Hraje se pouze na polovině Torpeda, puk putuje po rozích.

56:01

Obrázek hry je takový, že Riga naráží na výtečného Kovala, do menších šancí se dostane. Jen tutovka chybí.

55:36

Nahození na Kovala domácí brankář v klidu kryje.

55:25

Torpedo se ubránilo.

54:55

Riga se teďka usadila v pásmu domácích.

54:10

Novgorod někdy zahrozí nebezpečným protiútokem.

53:50

Dinamo Riga hledá cestičky do útočné třetiny, když je najde, domácí vždy dostanou puk do středního pásma.

52:29

Hra se přelévá nahoru, dolů. Ale obrany jsou bezchybné.

51:47

Riga stále tlačí na vyrovnání. Torpedo ale výtečně brání.

51:07

49:07

Vyloučen domácí brankář Vitalij Koval, který podle rozhodčího posunul branku, při velké šanci hostů na vyrovnání.

3:2

Branky a nahrávky: 5. Varnakov (Varlamov), 26. Varlamov (Vasiljev), 49. Zajnullin (Potapov M., Ugarov) - 15. Indrašis (Sotnijeks), 49. Daugavins

Torpedo Nižnij Novgorod: Koval(Bespalov) - Hietanen, Maleňkič, Varlamov, Bykov, Vasiljev, Jevsejenkov, Ťjuljapkin - Thörnberg, Nilsson, Makarov, Ellison, Varnakov, Sčastlivyj, Potapov M., Černov, Zajnullin, Potapov A.,Kicyn, Galuzinm, Valujskij, Ugarov, Romanovskij.

Dinamo Riga: Jučers(Tellqvist) - Rēdlihs, Galvinš, Carle, Sotnijeks, Rekis, Cibulskis, Porejs – Indrašis, Karsums, Johnson, Giroux, Daugavins, Skvorcovs, Niživijs, Schremp, Džeriňš, Mejja, Lipsbergs, Bičevskis, Bijezajs, Ivanaňs, Porejs.

Rozhodčí: Ravodin, Ronn - Alyoshin, Ivanov