KHL

HC Donbass Doněck – Metallurg Novokuzněck

3:4

po s.n. (1:1, 1:2, 1:0)

17.09.2012, 18:00 • Aréna Družba, Doněck • Dominik Mihailescu (@DominikMihailes)

Unibet.com: 2.0 4.2 3.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V dnešním zápase tedy vyhrál ruský Novokuzněck. V tomto zápase vstřelil branku Václav Nedorost a druhý Čech Karel Pilař dostal trest do konce zápasu. Lukáš Kašpar neproměnil nájezd, když jel jako první proti Lazušinovi. Pro dnešek je to ode mě vše. Loučí se s Vámi Dominik Mihailescu a u dalších zápasů KHL nashledanou. (20:37:24)

65:00

Metallurg Novokuzněck právě vstřelil branku!
Je Rozhodnuto! Ani v dnešním zápase si Doněck nepřipíše vítězství. RANDY ROBITAILLE jako jediný proměňuje samostatný nájezd a zajišťuje tak pro Novokuzněck dva body.

Za to Robitaille překonává Ersberga a zajišťuje tak svému týmu výhru na nájezdy!

64:27

Prodloužení se nehraje nijak valně. Obě dvě mužstva chtějí pravděpodobně nájezdy.

60:01

V této třetině jsme se dočkali jedné branky a to od Tuppurainena. Takže oba týmy si podělí bod. A kdo dostane ten druhý navíc? To se rozhodne buď teď v prodloužení nebo případně až u samostatných nájezdů.

60:00

58:54

Konec time - outu.

3:4

Branky a nahrávky: 15. Bartulis (Belukin), 37. Nedorost (Wilson), 53. Tuppurainen - 1. Lazarev, 27. Vyglazov (Loginov, Islamov), 32. Metljuk (Kuklev), 65. Robitaille (pen.)

HC Donbass Doněck: Ersberg (Goryjačevski) - Silnitskij, Wilson, Bartulis, Podhradský, Puistola, Obšut, Těreščenko, Pilař - Petterson, Tuppurainen, Nedorost, Wirtanen, Kiiskinen, Kašpar, Kočetkov, Belukin, Varlamov, Dadonov, Solovjov

Metallurg Novokuzněck: Lazušin (Ključnikov) - Loginov, Romanov, Metljuk, Arzamascev, Sopel, Megalinsky, Kuklev, Grišin - Lazarev, Černik, Kagarlitsky, Robitaille, Vyglazov, Mereskin, Islamov, Slepjšev, Mitrjakov, Bumagin, Zhafjarov

Rozhodčí: Belov, Kulakov - Birin, Putilin