3:5

konec (1:0, 0:3, 2:2)

17.09.2012, 17:30 • Sokolniki Aréna, Moskva, Rusko • Michal Šandor

Unibet.com: 2.0 4.2 3.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Máme za sebou určitě zajímavé utkání, na jehož konci se ze zisku tří bodů raduje Novosibirsk. Domácí sice díky brance Ankudinova ze 3. minuty vyhráli první třetinu 1:0, jenže hosté zaveleli v prostřední části k obratu a otočili vývoj na 3:1 ve svůj prospěch. Když v 48. minutě zvýšil Kulda už na 4:1 pro Sibir, zdálo se být rozhodnuto. Avšak hostitelé nesložili zbraně a díky dvěma proměněným přesilovkám snížili na 3:4. Spartaku pak nevyšel pokus o power-play a definitivní tečku za zápasem udělal gólem do opuštěné branky Alexejev. Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji vám za pozornost a u dalších online přenosů z prestižní KHL se budu těšit opět na počtenou. (20:06:39)

60:00

59:59

Sibir právě vstřelil branku!
Veškerá snaha domácích přišla vniveč. Hříšník posledních minut KONSTANTIN ALEXEJEV napravil své předchozí fauly a jedinou vteřinu před koncem zápasu trefil prázdnou branku, čímž definitivně rozhoduje o vítězství Novosibirsku. Asistence: Jori Lehtera.

58:45

Gólman Spartaku Borisov opustil svou klec a domácí hrají v šesti lidech!

57:48

Kouč Spartaku Sidorenko si bere oddechový čas.

57:48

Hosté si čím dál víc komplikují situaci, teď je na dvě minuty poslán znovu Alexejev.

54:29

Spartak právě vstřelil branku!
Spartak rozhodně nehodil flintu do žita, z čehož rezultuje kontaktní gól a o drama v závěru zápasu je rázem postaráno! Po přihrávce Bodrova se na milimetr přesným pokusem prosadil NIKOLAJ BUŠUJEV. Asistence: Denis Bodrov a Andrej Ankudinov.

53:39

Pro družinu kouče Sidorenka se rýsuje další zajímavá šance. Kudroč totiž vyhodil puk mimo hřiště a půjde za to pykat.

51:30

Hostitelé nedovolený zákrok Alexejeva řádně potrestali. Na přesný pas Ankudinova si najel ŠTEFAN RUŽIČKA, který tak dostává Spartak na dostřel. Asistence: Andrej Ankudinov a Denis Bodrov.

50:04

Moskvané budou mít ještě příležitost s výsledkem něco udělat. Za držení je totiž vyloučen Alexejev.

47:47

Hosté nabídnutou možností nepohrdli a zvyšují svůj náskok. Lehtera předložil kotouč ARTURSI KULDOVI, který dnes podruhé překonal Borisova. Asistence: Jori Lehtera a Maxim Krivonožkin.

46:25

Sibir má před sebou početní převahu 4 na 3, za držení hole je vyloučen Radivojevič.

46:01

Početní výhoda však neměla dlouhého trvání, všechny hokejové regule porušil Chochlačjov.

45:00

Spartak si zahraje přesilovku, za nedovolené bránění je poslán za katr Kudroč.

40:01

V průběhu druhé periody hosté zcela otočili vývoj utkání na svou stranu. Vyrovnání po přestávce zařídil Enlund a Kulda s Lehterou pak využili dvě přesilové hry a poslali svůj tým do dvoubrankového vedení.

40:00

38:35

V závěru druhé třetiny má Spartak znovu přesilovku, k trestoměřičům odešel zpytovat své svědomí Kopejkin.

37:47

Domácí však výhodu o jednoho muže na víc nezúročili, Kudroč je na ledě.

3:5

Branky a nahrávky: 3. Ankudinov (Gordejev, Lewandowski), 52. Ružička (Ankudinov, Bodrov), 55. Bušujev (Bodrov, Ankudinov) - 33. Enlund (Lehtera, Kutuzov), 35. Kulda (Lehtera, Zajcev), 36. Lehtera (Zajcev, Krivonožkin), 48. Kulda (Lehtera, Krivonožkin), 60. Alexejev (Lehtera)

Spartak Moskva: Borisov (Murphy) - Morrisonn, Ščitov, Bodrov, Nakládal, Šefer, Pokrovskij, Želdakov - Junkov, Gubin, Kuzmin - Růžička, Bušujev, Žukov - Nikoncev, Chochlačjov, Radivojevič - Gordejev, Lewandowski, Voronin, Ankudinov

HC Sibir Novosibirsk: Glass (Rjažinov) - Zajcev, Kulda, Alexejev, Kudroč, Kuzutov, Axjonenko, Karavajev - Lehtera, Enlund, Krivonožkin - Kopejkin, Drugov, Osipov - Soloduchin, Nikitenko, Stěpanov - Grachjov, Fisenko, Sannikov, Lebeděv

Rozhodčí: Vasiljev, Olenin - Zacharenkov, Morozov