Jižní Korea – Angola

29:30

konec (13:13)

11.12.2011, 17:30 • Petr Dejnožka

Konec! Velice zajímavé a napínavé utkání rozhodla jediná branka a shodou okolností se to zlomilo právě při trefě z poloviny hřiště. To bude korejskou brankářku hodně mrzet, ale nic s tím neudělá. Angola jde dál, Korea končí. Ale rozhodně ještě nekončí osmifinálové boje, za necelou hodinu se pokračuje soubojem Černé Hory se Španělskem a Norska s Nizozemskem. (29:30) (19:06:00)

60

Konec zápasu. (29:30) (0:0)

60

V poslední minutě ještě přišlo snížení, ale to na výsledku již nic nemění. (29:30) (29:30)

60

Je to jasné, Angola postupuje do čtvrtfinále! (28:30) (28:30)

60

Půl minuty do konce, u míče Angola. (28:29) (28:29)

60

Začala nám poslední minuta dnešního zápasu. (28:29) (28:29)

59

A je to již o jeden gól! Yoonová prostřelila Barboasovou mezi nohy! (28:29) (28:29)

59

Do konce zbývají poslední dvě minuty a brankářka Angoly si připsala další důležitý zákrok. Trenér Afričanek si vyžádal oddechový čas. (27:29) (27:29)

58

Barboasová chytila sedmimetrový hod! (27:29) (27:29)

57

Pozor! Angola vede o dvě branky! Toho jsme za posledních dvacet minut nebyli svědky! (27:29) (27:29)

55

Angola své šance využila a dostává se do vedení. (27:28) (27:28)

54

Ta nyní přišla ze strany korejských házenkářek. Následuje time out pro Angolu. (27:27) (27:27)

54

Jedna zmařená šance by mohla rozhodnout, zatím ale stále nepřichází. (27:27) (27:27)

54

Každá střela nyní končí gólem, dnes nás čeká ještě velmi dlouhých šest minut. (27:26) (27:26)

53

Kimová prostřelila vše před sebou, Korejky se radují. (26:25) (26:25)

53

Máme tu jeden sedmimetrový hod za druhým, na druhé straně se nemýlila Kialaová. (25:25) (25:25)

52

Další sedmimetrový hod proměněný, tentokrát se raduje Jangová. (25:24) (25:24)

51

Pokračuje, srovnáno. (24:24) (24:24)

51

Je to již stereotyp, protože po vyrovnání korejských hráček se pokaždé dostane soupeř do vedení. (23:24) (23:24)

29:30

Jižní Korea: Juová, Moonová - Wooová, Kimová On, Jungová, Jangová, Kimová O., Yoonová, Kimová Ch., Kimová S., Simová, Choiová, Jungová, Kwonová, Leeová, Kimová J.

Angola: Tavaresová, Brancová, Barbosaová - Vieggasová, Barrosová, Calandulová, Moraisová, Almeidová, Guialová, Fernandesová, Kialaová L., Andreová, Bernardová, Carlosová, Kialaová M., Quitongová