Kuba – Argentina

25:20

konec (12:11)

11.12.2011, 22:30 • Filip Lefenda

Dobrou noc a úspěšný vstup do posledního předvánočního týdne! (25:20) (00:08:06)
Po vyrovnané první půli se dokázaly favoritky z Kuby ve druhé půlhodince gólově odtrhnout a své vedení se ve zbytku zápasu už i pohlídat. Kubánky tak zaslouženě porážejí Argentinu 25:20. (25:20)

60

Konec zápasu. (25:20) (0:0)

60

Poslední přesnou trefu ale obstarávají Kubánky. (25:20) (25:20)

60

Argentinky v poslední minutě duelu zaokrouhlují počet svých vstřelených branek na kulatou dvacítku. (24:20) (24:20)

59

A je definitivně rozhodnuto. Kuba vede opět o pět. Hezká slovní hříčka na závěr utkání. (24:19) (24:19)

59

Běží nám poslední dvě minuty tohoto střetnutí. (23:19) (23:19)

57

Zřejmě ne. Kuba se už tentokrát totiž dokázala prosadit a času navíc zbývá opravdu málo. (23:19) (23:19)

55

A další. Tak že by ještě pokus o závěrečné zdramatizování zápasu? (22:19) (22:19)

54

Argentina dává svou sedmou branku v druhém poločase. (22:18) (22:18)

53

Vypadá to, že Kubánky míří za vítězstvím. Favoritky se teď postaraly o další obohacení střelecké listiny. (22:17) (22:17)

52

Co minuta, to jeden gól. A zase to máme pěkně na střídačku! Kdo že je tedy na řadě? No jasně, Argentina. (21:17) (21:17)

51

Kuba reaguje další neomylnou trefou. (21:16) (21:16)

50

Gól Argentiny. (20:16) (20:16)

49

A Kuba pro změnu jubilejní dvacátou. (20:15) (20:15)

48

Argentina skóruje svou patnáctou branku. (19:15) (19:15)

47

A Kuba toho po čase opět náležitě trestá. Pětibrankové vedení už je skutečně velice slibné. (19:14) (19:14)