20:39

konec (12:20)

09.12.2011, 20:15 • Ibirapuera Gymnasium, Sao Paolo • Vojtěch Honzík

Tímto konstatováním se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek večera a budu se těšit zase někdy na počtenou! (22:02:05)
Rumunky i tak obsazují ve skupině C třetí místo, Japonky budou čtvrté, Francouzky mají nyní stejný počet jako stoprocentní Brazílie, ale ta má ještě zhruba za hodinku zápas s předposledním Tuniskem k dobru. Vzhledem k papírovým předpokladům i tomu, že Japonsko už nemohou Afričanky dostihnout, se dá tušit, že Brazílie svou skupinu vyhraje. Poslední skončí bez bodu Kuba.
Druhý poločas nakonec drama nepřinesl, naopak. Francouzky svého soupeře zničily ještě větším rozdílem, Rumunkám dokonce téměř dvanáct minut nepovolily skórovat!

60

Konec zápasu. (0:0)

60

Tak to je neuvěřitelné, co jsme nyní viděli! Francouzky zakončily tento zápas 4mi brankami během posledních DVOU minut a vše završily gólem z vlastní půle! (20:39) (20:39)

58

Fieraová na druhé straně ze sedmičky vymetla levý horní růžek. (20:35) (20:35)

57

A další branku přidává Pineauová, která si z křídla vyběhla na spojku a z devíti metrů trefila přesně. (19:35) (19:34)

56

Teď jsem to trochu zakřikl, z pravého křídla se prosazuje Lacrabereová. (19:34) (19:34)

55

Rumunky opět snižují, tato přesilovka se jim již poměrně daří. (18:33) (19:33)

54

Rumunky vybojovaly míč, ale ten jim sebrala Deroinová a zvyšuje náskok svého týmu. (18:32) (18:33)

54

Rumunky rychle snižují. (18:32) (18:32)

54

Za faul na Chintoanovou fasuje Signateová (FRA) dvě minuty. (17:32)

53

Rumunky snad již po desáté chybovaly v útoku, čehož Francouzky umí využít... (17:32) (17:32)

52

Ayglonová vybojovala sedmičku, kterou technicky přes Pislaruovou proměňuje Baudouinová. (17:31) (17:31)

52

Pokus Rumunek zblokován, soupeř u míče... (17:30)

51

Třicátý gól ve velkém stylu! Baudouinová prokličkovala z křídla až na střed a nekompromisně zavěsila! (17:30) (17:30)

50

Time-out pro Rumunky. (17:29)

50

Maneaová rychle snižuje. (17:29) (17:29)

49

Darleuxová přes celé hřiště našla Dembeleovou, která se bez větších problémů prosazuje. (16:29) (16:29)

48

Jen co jsem to dopsal, Pislaruová loví míč ze své sítě. (16:28) (16:28)

47

A znovu! Střídající Francouzky zatím působí trošku rozpačitě... (16:27) (16:27)

46

Z pravé spojky proskočila Babeanuová a po 12ti! minutách se Rumunky prosazují. (15:27) (15:27)

45

Rumunky opět ztrácejí a trestá je žena s největším číslem na zádech na hřišti Lacrabereová. (14:27) (14:26)

44

Ale Tervelová vzápětí vše napravuje. Brzy budeme mít dvojnásobný rozdíl ve skóre. (14:26) (14:26)

43

Dancetteová těsně mimo. (14:25) (14:25)

42

Po dlouhém obléhání zakončovala Dembeleová z křídla, ale pěkný zákrok předvedla Pislaruová. (14:25) (14:25)

41

A vyplatilo se, Francouzky přidávají další branku. (14:25) (14:25)

41

Time-out pro Francii. Trenér byl na své svěřenkyně přísný, jako kdyby právě ony prohrávaly. (14:24) (14:24)

40

Ale Rumunky opět neskórují a je po přesilovce. Střelu přes obránce z devítky vychytala Darleuxová. (14:24) (14:24)

40

Francouzky neprotlačily míč na pivota, útočí jejich soupeř... (14:24) (14:24)

39

Rumunky jsou naprosto neškodné i v přesilovce, ze zmaru zakončily nad z dálky. (14:24) (14:24)

38

A právě ona nyní dostává dvě minuty. (14:24) (14:24)

37

Ale Rumunkám nevyšla příhra na pivota, z čehož těží Signateová. (14:24) (14:24)

36

Kamto Njitamová neproměnila další trhák Francie, mířila do přední tyče. (14:23) (14:23)

35

Až nyní Maneaová z pivota. (14:23) (14:23)

34

Tak to je neskutečné! Chirilaová nesnížila ani z nařízené sedmičky! (13:23) (13:23)

34

Rumunky prorážely, míč do trháku dostala Deroinová a máme tady desetibrankový rozdíl! (13:23) (13:23)

33

Ale Francouzky pouze trefuje levou tyč! (13:22) (13:22)

32

Rumunky opět ztrácejí po nepřesné přihrávce... (13:22) (13:22)

32

Francouzky bleskurychle odpovídají. Tenhle zápas se jim již pustit nechce. (13:22) (13:22)

32

Z pivota snižuje Chirilaová. (13:21) (13:21)

31

Tak začínáme, kde jsme skončili. Prosadila se naprosto neobsazená Baudouinová. (12:21) (12:21)

31

Začal druhý poločas. (0:0)
Ale kromě střely nad z dálky se již k ničemu nedostaly.
Rumunky dokázaly s Francouzkami držet krok, ale v sedmnácté minutě přišla série chyb, které ani time-out nedokázal zbrzdit. Francouzsky výborně brání a jejich sokyně se s nepropustnou obranou nedokáží poradit. Když k tomu přičteme vražedně rychlé a účinné protiútoky, vyjde nám z toho osmigólový rozdíl. Nechme se překvapit, jestli se nám ve druhém poločase utkání zdramatizuje...

30

První poločas skončil. (0:0)

30

Deroinová při pokusu z křídla přešlápla. Útočí Rumunky... (12:20) (12:20)

29

Rumunky snižují. Co se týče příznivců, tak v hledišti jasně vládnou Francouzi. (12:20) (12:20)

28

Navíc zbytečně (opět) ztrácejí míč v útoku, proviní se za přešlap sedmičkou, kterou proměňuje Mendyová. (11:20) (11:20)

27

Ale co je to platné, když inkasují hned pár vteřin po rozehrání... (11:19) (11:19)

27

Rumunky snižují. (11:18) (11:18)

26

Pěkný zákrok předvedla gólmanka Leynaudová, navíc vyslala do trháku Deroinovou a máme tu téměř desetibrankový náskok! (10:18) (10:18)

26

Navíc Gnabouyouová zvyšuje! (10:17) (10:17)

26

Jenže obrana hoří, Francouzsky bleskurychle odpovídají. (10:16) (10:16)

26

Chirilaová předvedla pěkný podstřel. (10:15) (10:15)

25

Gnabouyouová ale jejich snahu brzo uťala. (9:15) (9:15)

24

Po dlouhé době se prosazují i Rumunky. (9:14) (9:14)

23

A opět! Rozdíl je již 6 branek! (8:14) (8:14)

23

Rumunky odpadávají, v útoku zbytečně ztratily míč a trestá je Mendyová z rychlého protiútoku. (8:13) (8:13)

22

A opět Baudouinová, tentokráte krásně přehodila gólmanku Rumunek. (8:12) (8:12)

21

Rumunky už musely vystřelit a střela to byla tedy velmi nepřesná... (8:11) (8:11)

20

Ale Francouzky si berou náskok rychle zpět. (8:11) (8:11)

19

Krásná souhra na pivota a Maneaová snižuje. (8:10) (8:10)

19

Time-out pro Rumunky. (7:10) (7:10)

19

A stejná situace! Tentokráte pláchla po křídle Dembeleová. (7:10) (7:10)

17

Jenže opět chybuj ía z rychlého protiútoku zakončila Pineauová. (7:9) (7:9)

17

Tak to se jen tak nevidí! V rychlém sledu se oba týmy provinily prorážením, útočí Rumunky... (7:8) (7:8)

16

Baudouinová z další sedmičky strhává vedení na stranu Francouzek. (7:8) (7:8)

16

Rumunky z křídla pouze do tyče... (7:7) (7:7)

15

Baudouinová z další sedmičky srovnává. Pineauová jí sice vybojovala, ale pro drobné zranění opustila hřiště. (7:7) (7:7)

14

Do vedení posílá svůj tým z "trháku" Chirilaová. (7:6) (7:6)

14

Nechitaová z dálky z pozice spojky srovnává. (6:6) (6:6)

13

Chirilaová odpovídá ze stejné situace. (6:5) (6:5)

13

Kterou nekompromisně trestá Baudouinová. (5:5) (5:5)

12

Signateová vybojovala sedmičku... (5:4) (5:4)

11

Nyní ale ztrácejí po nepřesné přihrávce na křídlo. (5:4) (5:4)

10

Rumunky otáčejí! (5:4) (5:4)

9

Máme srovnáno. (4:4) (4:4)

8

Goudjová (FRA) dostává dvě minuty. (3:4) (3:4)

7

Tervelová vybojovala sedmičku, ale Francouzky vychytala Chintoanová. (3:4) (3:4)

5

Až nyní se podařilo hráčkám v modrém dresu pokořit obranu soupeřek. (3:4) (3:4)

4

Rumunky jsou nervózní, znovu přišly o balón a ztráta roste... (2:4) (2:4)

3

Francouzky bleskurychle odpovídají. (2:3) (2:3)

3

Nyní se již po pěkné akci přes levou spojku prosazují. (2:2) (2:2)

2

Rumunky teď po rezehrání trestuhodně ztratily a již prohrávají. (1:2) (1:2)

2

Francouzky odpovídají. (1:1) (1:1)

1

Tak to byl pěkný začátek, Francouzsky ztratily míč a Rumunky ihned trestají. (1:0) (1:0)

64 Lacrabereová Alexandra

Rozhodčí: Serradillaová Garcia, Lorenteová Marin. (0:0)
Přeji vám krásný večer milí čtenáři!
Mistrovství světa žen dnes nabízí hned dvanáct zápasů, my se budeme podrobněji věnovat skupině C, kde si to rozdají aktuálně druhé Francouzsky se třetími Rumunkami.

Tabulku C vedou suverénní Brazilky, bodově se na Rumunky dotáhly před malou chvilkou Japonky, které porazily Kubu. Ta nezískala ani bod. Předposlední skončí Tunisko, které se se šampionátem loučí od 20.45 našeho času soubojem s Brazilkami. Druhá Francie má na svého dnešního soupeře jednobodový náskok, vítěz střetnutí bere body dva.

Systém turnaje po základních skupinách míří do osmifinále, tudíž postupují hned první čtyři týmy. V této tabulce tedy jde pouze o lepší výchozí pozici, konkrétně v našem utkání o druhé místo. (0:0)
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:15.

20:39

Rumunsko: Pislaruová, Tolnaiová - Farcaouová, Chintoanová, Amarieiová, Nechitaová, Bradeanu, Maneaová, Varzaruová, Ardean-eliseiová, Deduová, Chirilaová, Fieraová, Cureaová, Tivadarová, , Babeanuová

Francie: Leynaudová, Darleuxová - Goudjová, Dancetteová, Kamto Njitamová, Ayglonová, Spincerová, Pineauová, Mendyová, Baudouinová, Gnabouyouová, Dembeleová, Deroinová, Tervelová, Signateová, Lacrabereová

Rozhodčí: Serradillaová, Lorenteová