Uruguay – Argentina

19:16

konec (11:11)

08.12.2011, 22:30 • Ján Jabrocký (@JozefSlina)

Děkuji Vám za sledování tohoto zápasu a někdy příště napočtenou. (19:16) (00:04:01)
Nejlepší hráčkou utkání byla zvolena Castrová. (19:16)
Závěrečný hvizd rozhodčího spustil obrovskou euforii na straně Uruguaye. Argentinky si však dnešní zápas prohrály samé. Ještě 17 minut před koncem vedly o tři branky a Uruguay nepouštely do šancí. Pak však v útoku úplně skolabovaly a připustily další překvapení na MS. Navíc jejich postup do další fáze je již jen otázkou teorie. Za to Uruguay ještě může o postup zabojovat v posledním zápase proti Pobřeží Slonoviny. (19:16)

60

Konec zápasu. (19:16) (0:0)

60

Konečně. Po 18ti minutách snižujou argentinky stav utkání. Je již ale moc moc pozdě. (19:16) (19:16)

59

Další tyč trefila Salvadová. (19:15) (19:15)

58

Když to nejde, tak to nejde. nejdřív Mendozová nastřelila tyč, pak mířila mimo. (19:15) (19:15)

57

Kouč Argentiny si bere oddechový čas. Bojím se, že hráčky v modrobílém již dnešní zápas neotočí. (19:15) (19:15)

57

Argentina v dalším útoku přichází o míč. Takhle sevyrovnat nedá. (19:15) (19:15)

56

Castrová v absolutní eufórii po tom co z dálky dáva další branku. (19:15) (19:15)

55

Vynikající zákrok Artigasové. Argentinky si neví rady a přicházejí o míč. (18:15) (18:15)

53

Navíc je tu další vyloučení na straně Argentiny. (18:15) (18:15)

52

Uruguayská střídačka po brance Faedové na nohách. Možná se nám rodí menší překvapení. (18:15) (18:15)

51

Argentina je úplně mimo. V obraně najednou není schopna ubránit jedinou akci.Navíc v útoku se již deset minut neprosadila. (17:15) (17:15)

50

Představte si, že Uruguay poprvé v zápase vede. Neuvěřitelně se teď hráčky Uruguay zvedly. (16:15) (16:15)

48

Argentinský trenér se teď hodně vzteká na své hráčky, které nechaly utéct Faedovou. Ta i přes faul skóruje. Navíc mendozová dostáva další dvě minuty. (15:15) (15:15)
Oddechový čas Argentina. (14:15) (14:15)

47

Z místa pivotky se prosazuje Castrová a uruguayky se radují jakoby vyhrály zápas. (14:15) (14:15)