Uruguay – Argentina

19:16

konec (11:11)

08.12.2011, 22:30 • Ján Jabrocký (@JozefSlina)

Děkuji Vám za sledování tohoto zápasu a někdy příště napočtenou. (19:16) (00:04:01)
Nejlepší hráčkou utkání byla zvolena Castrová. (19:16)
Závěrečný hvizd rozhodčího spustil obrovskou euforii na straně Uruguaye. Argentinky si však dnešní zápas prohrály samé. Ještě 17 minut před koncem vedly o tři branky a Uruguay nepouštely do šancí. Pak však v útoku úplně skolabovaly a připustily další překvapení na MS. Navíc jejich postup do další fáze je již jen otázkou teorie. Za to Uruguay ještě může o postup zabojovat v posledním zápase proti Pobřeží Slonoviny. (19:16)

60

Konec zápasu. (19:16) (0:0)

60

Konečně. Po 18ti minutách snižujou argentinky stav utkání. Je již ale moc moc pozdě. (19:16) (19:16)

59

Další tyč trefila Salvadová. (19:15) (19:15)

58

Když to nejde, tak to nejde. nejdřív Mendozová nastřelila tyč, pak mířila mimo. (19:15) (19:15)

57

Kouč Argentiny si bere oddechový čas. Bojím se, že hráčky v modrobílém již dnešní zápas neotočí. (19:15) (19:15)

57

Argentina v dalším útoku přichází o míč. Takhle sevyrovnat nedá. (19:15) (19:15)

56

Castrová v absolutní eufórii po tom co z dálky dáva další branku. (19:15) (19:15)

55

Vynikající zákrok Artigasové. Argentinky si neví rady a přicházejí o míč. (18:15) (18:15)

53

Navíc je tu další vyloučení na straně Argentiny. (18:15) (18:15)

52

Uruguayská střídačka po brance Faedové na nohách. Možná se nám rodí menší překvapení. (18:15) (18:15)

51

Argentina je úplně mimo. V obraně najednou není schopna ubránit jedinou akci.Navíc v útoku se již deset minut neprosadila. (17:15) (17:15)

50

Představte si, že Uruguay poprvé v zápase vede. Neuvěřitelně se teď hráčky Uruguay zvedly. (16:15) (16:15)

48

Argentinský trenér se teď hodně vzteká na své hráčky, které nechaly utéct Faedovou. Ta i přes faul skóruje. Navíc mendozová dostáva další dvě minuty. (15:15) (15:15)
Oddechový čas Argentina. (14:15) (14:15)

47

Z místa pivotky se prosazuje Castrová a uruguayky se radují jakoby vyhrály zápas. (14:15) (14:15)

46

První přesilovka pro Uruguay. (13:15) (13:15)

45

Za polovinu poločasu se Uruguay prosazuje pouze podruhé. Gól vsítila Castrová z levé strany. (13:15) (13:15)
Oddechový čas Uruguay. (12:15) (12:15)

42

Salvadová nakonec pokračuje a střílí další gól svého mužstva. (12:15) (12:15)

41

Další hráčka v problémech. Za břicho se na zemi drží Salvadová. (12:14) (12:14)

39

Přesilovka pro Argentinu. (12:14) (12:14)

39

Pizzová se uvolnila a ze sedmi metrů zvyšuje skóre. (12:14) (12:14)

38

Když to hráčkám Argentiny nejde, tak se můžou spolehnout na jistou ruku Mendozové. (12:13) (12:13)

37

Pallaová srovnáva a zároveň je to první branka Uruguaye ve druhém poločase. (12:12) (12:12)

36

Hráčky obou mužstev jsou evidentně nervózní a nervozita jim svazuje ruce při zakončení. (11:12) (11:12)

33

Nakonec se zvedá na nohy, drží se však za zátylek. Uvidíme jestli se ještě v zápase objeví. (11:12) (11:12)

33

Ze zápasu se nám stáva lazaret. Na zemi se teď v bolestech svíjí Cheroneová. A nevypadá to s ní vůbec dobře. Z opakovaných záběrů není zřejmé co se jí stalo. (11:12) (11:12)

32

První branku poločasu dáva po hře středem Tagliaviniová. (11:12) (11:12)

31

Na zemi leží gólmanka Argentiny. Zdá se, že si natáhla stehenní sval. do branky se staví Schlesingerová. (11:11) (11:11)

31

Začal druhý poločas. (11:11) (0:0)
Hráčky se již vrátily z šaten. Čekáme jen na začátek druhého poločasu. (11:11)
Druhý poločas začne přibližně v 23:18. (11:11)
Ze začátku to vypadalo na jednoznačnou záležitost Argentiny. Pak se probudily i hráčky Uruguaye a do šaten se jde za vyrovnaného stavu. (11:11)

30

První poločas skončil. (11:11) (0:0)

30

Jenže Uruguay nechce po poločase prohrávat a pár vteřin před koncem první půle srovnáva Cheroneová. (11:11) (11:11)

30

Mendozová se ukazuje jako správný lídr a z devítky opět skóruje. (10:11) (10:11)

29

Pohledná akce Uruguaye je zakončena trefou Ferrariové. (10:10) (10:10)

27

Po sedmi minutách se opět prosazuje Argentina Mendozovou. (9:10) (9:10)

26

Po trefě Cheronové z místa pivotky je srovnáno a začíná se odznova. (9:9) (9:9)
Oddechový čas Argentina. (8:9) (8:9)

23

Už je to jen o gól. Castrová se rozhodla vyvrátit mé slová o mužstvě Uruguaye a po pár vyměnách míče střelou švihem překonala gólmanku Argentiny. (8:9) (8:9)

22

Cheroneová využila brejk a přečíslení 3 na 2 a přehozem opět snižuje. (7:9) (7:9)

20

Na sedmičku se teď postavila Tagliaviniová a dáva svou první branku v zápase. (6:9) (6:9)

19

Identická situace jak před minutou a už je to jen o dvě branky. (6:8) (6:8)

18

Rychlé nohy Ferrariové přinesly další branku Uruguaye. Ta ještě děkuje své gólmance za přihrávku za obranu. (5:8) (5:8)

17

Castrová překvapila gólmanku střelou přesně k tyči. (4:8) (4:8)

16

Vypadá, že už je v pořádku. (3:8) (3:8)

16

Na palubovce je ošetřována gólmanka Uruguaye, která schytala nepříjemnou ranu míčem. (3:8) (3:8)

15

Deciliové se otevřel střed obrany a skóruje střelou švihem. (3:8) (3:8)

15

Castrová také z devítky překonáva gólmanku Argentiny. (3:7) (3:7)

14

Argentině hrozila pasivní hra a tak odpovědnost na sebe vzala Mendozová a zdevítky trefuje branku. (2:7) (2:7)

13

Uruguay je absolutně neškodná. Dělá im problém i základní rozehrávka. (2:6) (2:6)

11

Následně se do brejku dostala Ferreová a nedala branářke šanci. (2:6) (2:6)

10

První sedmičku v zápase neproměňuje Deciliová. (2:5) (2:5)

9

Deciliová z devítky prostřelila přes obranu a gólmanka neměla šanci. (2:5) (2:5)

7

Falcová z levé strany obstřeluje gólmanku. (2:4) (2:4)

6

Největší hvězda Argentiny Mendozová z pravé strany. (1:4) (1:4)

6

první gól Uruguaye dává Aimoneová. (1:3) (1:3)

5

Další gól Bianchiové z levé strany. (0:3) (0:3)

5

Rychlý protiútok předvedla Bianchiová a přelobovala gólmanku. (0:2) (0:2)

4

Konečně! Z levé strany se prosazuje Ferrariová A. (0:1) (0:1)

3

Útkání začalo opatrně a ani jedno mužstvo zatím nedokázalo překonat obranu soupeře. (0:0) (0:0)

Švédsko - Uruguay 31:14
Argentina - Pobřeží Slonoviny 19:25 (0:0)
Je před náma další utkání skupiny D Mistrovství světa v házené žen mezi týmy, které zatím nepoznal chuť vítězství. Jen výhra jednomu nebo druhému mužstvu udrží naději na postup do další fáze mistrovství. (0:0)