Dánsko – Pobřeží Slonoviny

38:17

konec (22:7)

08.12.2011, 20:15 • Petr Dejnožka

Siréna odzvonila, Dánsko poráží Pobřeží slonoviny jasně 38:17 a je stále neporaženo. To je vše, loučí se s Vámi Petr Dejnožka. (38:17) (21:43:26)

60

Konec zápasu. (38:17) (0:0)

60

Zřejmě poslední gól dnešního zápasu střílí Courcellesová. (38:17) (38:17)

60

Na začátku poslední minuty se trefila i Spellerbergrová. (38:16) (38:16)

59

Protiútok stoprocentně zužitkovala Norgaardová. (37:16) (37:16)

58

Dánsko by chtělo dosáhnout mety čtyřiceti bodů, ale zřejmě se mu to již nepodaří. (36:16) (36:16)

57

Perfektní a velmi pohledná akce Dánek znamená další gól Kristiansenové! (35:16) (35:16)

56

Kristiansenová o chvíli později opět navyšuje náskok Dánska. (34:16) (34:16)

56

Dánky si ale chuť spravit nenechají, další zářez přišel z ruky Krofshedeové. (33:16) (33:16)

55

Další branku Pobřeží slonoviny střílí Assemonová. (32:16) (32:16)

53

Dossová podstřelem mezi nohama brankářky snižuje. (32:15) (32:15)

52

Larsenová si připisuje další čárku do svých statistik přesnou střelou do šibenice. (32:14) (32:14)

50

Zápas se nám hrne do závěrečných minut, o vítězi je stoprocentně rozhodnuto. (31:14) (31:14)

47

Fiskerová zaokrouhluje počet dánských branek na třicet. (30:14) (30:14)

46

Kristiansenová střelou do protipohybu africké brankářky dává další gól. (29:14) (29:14)

45

Góly na obou straně se nyní střídají. Nejlepší střelkyní je Larsenová. (28:14) (28:14)

44

Pobřeží slonoviny se prosazuje z pravé spojky, gól do statistik si zapsala Dossová. (27:13) (27:13)

42

Skóre se nám nyní přelévá ze strany na stranu, nyní se opět raduje Larsenová. (27:12) (27:12)

40

Pobřeží slonoviny se postupně zvedá a dvanáctou branku zasadila Norgaardová. (26:12) (26:12)

38

Skóre se nám lehce posouvá dále, náskok je nyní přesně patnáct bodů. (26:11) (26:11)

37

Pobřeží slonoviny svůj účet dokázalo zaoukrouhlit na deset. (25:10) (25:10)

35

Afričanky se radují díky proměněné sedmičce. (25:9) (25:9)

34

Opět se radují dánské házenkářky, konkrétně Larsenová. (25:8) (25:8)

33

Dánský brankostroj se pochopitelně nezastavil ani po poločasové pauze. Další branku střílí Jorgensenová. (24:8) (24:8)

32

Dánsko se prosazuje také ze sedmičky. (23:8) (23:8)

31

Ve druhém poločase otevřelo skóre Pobřeží slonoviny ranou ze sedmimetrového hodu. (22:8) (22:8)

31

Začal druhý poločas. (22:7) (0:0)
První poločas přinesl rozdíl patnácti branek, i když poměrně dlouho to na to nevypadalo. Zápas je rozhodnutý, je tu jen otázka, o kolik gólů Dánsko zvítězí. (22:7)

30

První poločas skončil. (22:7) (0:0)

29

Kolotoč Dánska pokračuje, Larsenová dává další branku. (22:7) (22:7)

28

Myslím si, ale že je to škoda. Úvod utkání vypadal poměrně vyrovnaně, jenže to se naprosto otočilo. (21:7) (21:7)

28

Tým z Afriky naprosto odpadl, zápas je již v prvním poločase rozhodnutý. (20:7) (20:7)

26

Opět sedmimetrový hod a opět se prosazuje Jorgensenová. (20:7) (20:7)

25

Další gól hráček z Jutského poloostrova přišel ze sedmimetrového hodu. (19:7) (19:7)

23

Time out pro trenéra Dánska. (18:7) (18:7)

22

Po dlouhé době se prosazují také hráčky Pobřeží slonoviny, konkrétně se do střelecké listiny zapsala Dossová. (18:7) (18:7)

22

Opět to samé, protiútok zakončený přesnou střelou do šibenice. (18:6) (18:6)

21

Devátý gól v řadě z dánských rukou zasadila lobem Kristiansenová. (17:6) (17:6)

20

A vzápětí se opět radují. Chyby tentokrát brankářky Toftové stoprocentně využila Gondová. (16:6) (16:6)

19

Dánky opět využily chyby Pobřeží slonoviny a zvyšují již na rozdíl devíti branek. (15:6) (15:6)

18

Opět se ukázalo to, o čem mluvím. Dva nečekané a nekompromisní útoky Dánska končí gólem. (14:6) (14:6)

17

Pobřeží slonoviny se snaží, jenže poté Dánky přijdou s rychlým útokem a nasbírají několik bodů v řadě. (12:6) (12:6)

16

A o několik sekund později se nekompromisně prosazuje Jorgensenová! (11:6) (11:6)

15

Kristiansenová dává desátý gól Dánek. (10:6) (10:6)

14

Klid na dánské ruce vrací přesným lobem Larsenová. (9:6) (9:6)

14

Hráči z Afriky se opravdu vrací do hry! Gondová snižuje na rozdíl dvou branek! (8:6) (8:6)

12

Dvě rychlé rány na obou stranách, rozdíl je momentálně třígólový. (8:5) (8:5)

11

Pobřeží slonoviny sice nejprve neproměnilo sedmimetrový hod, vše ale pak napravila Toualyová. (7:4) (7:4)

10

Norgaardová dává sedmý gól, podle předpokladů začínají Afričanky ztrácet. (7:3) (7:3)

9

Další branka v síti Koffiové, postarala se o ní Kristiansenová. (6:3) (6:3)

8

Dánsko z ničeho nic vede o dvě branky! Z rychlých protiútoků se prosadily Larsenová a Norgaardová. (5:3) (5:3)

7

Nádhernou individuální akci předvedla Jorgensenová a opět je tedy srovnáno. (3:3) (3:3)

6

Přesná střela Traoreová ze střední vzdálenosti zapadla přímo vedle tyče. (2:3) (2:3)

5

Dánky dělají zbytečné chyby, a i proto je zatím stav vyrovnaný. Uvidíme, jak se nám zápas bude vyvíjet. (2:2) (2:2)

3

Pobřeží slonoviny se sice na chvíli dostalo do vedení, ale to trvalo opravdu jen chvilku. (2:2) (2:2)

2

Vzápětí ale z postupného útoku srovnává Gondová. (1:1) (1:1)

1

Favorit dnešního zápasu otevírá skóre, první branku zaznamenala Jorgensenová. (1:0) (1:0)

1

Utkání právě začalo. (0:0) (0:0)

Dánsko: Toftová, Mortensenová, Pedersenová - Melgaardová, Kviesgaardová, Thorsgaardová, Fiskerová, Krogshedeová, Larsenová, Burgaardová, Jorgensenová, Kristiansenová, Troelsenová, Norgaardová, Spellerbergová, Jorgensenová

Pobřeží Slonoviny: Koffiová, Kangahová – Kouyová, Coulibalyová, Mambová, Guebeová, Dossová, Gondová, Toualyová, Yamkouová, Traoreová, Assemonová, Karamoková, Courcellesová
(0:0)
Další zápas skupiny D se dnes odehraje mezi týmy Dánska a Pobřeží slonoviny. Favorit je zde jasný, jsou jím hráčky z Jutského poloostrova. Ty mají postup díky třem výhrám ze tří zápasů již jistý. Naopak Afričanky dnes nečeká nic lehkého, pokud si chtějí udržet naději na postup, měly by rozhodně zvítězit. (0:0)
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:15.