Angola – Norsko

20:26

konec (10:16)

07.12.2011, 20:15 • Petr Dejnožka

Siréna zazněla, je konec! Norsko potvrdilo roli favorita a zaslouženě svého soupeře poráží o šest gólů! Souboje skupiny A ještě nekončí, velice důležitý zápas bude mezi Německem a Islandem. I tento můžete sledovat na onlajny.cz. (20:26) (21:44:17)

60

Konec zápasu. (20:26) (0:0)

60

Zřejmě poslední gól dnešního klání zaznamenala Carlosová. (20:26) (20:26)

59

Rozběhly se nám závěrečné dvě minuty, duel je rozhodnut. Ani jedno z mužstev se již nikam nežene. (19:26) (19:26)

58

Dvě rychlé akce Norek končí góly, Angola odpadla. (19:26) (19:26)

56

Dnes je to jako den a noc z pohledu angolských házenkářek. Chvilku jsou k nezastavení a o několik minut později počítají jednu ztrátu za druhou. (19:24) (19:24)

55

V těchto momentech se láme chleba a Oftedalová přidává další gól Norska. (19:24) (19:24)

54

Nejlepší střelkyně Angoly Barrosová také dostává červenou kartu! (19:23) (19:23)

53

Tyto chyby srážejí angolské hráčky a Norsko toho bez zaváhání využívají. Náskok se opět zvýši. (19:23) (19:23)

53

A z následné protiakce v pádu zvyšuje náskok hráček ze Skandinávie Lokeová. (19:22) (19:22)

52

Afričanky mohly ještě snížit, ale jejich akci zastavily kroky. (19:21) (19:21)

51

A zatím nejpilnější střelkyně Angoly Barrosová dotahuje ztrátu na rozdíl pouhých dvou bodů! (19:21) (19:21)

50

Na druhé straně však krásnou samostatnou akci předvedla Barrosová a drží Afričanky stále ve hře! (18:21) (18:21)

49

Time out Norsku pomohl, Lokeová se střelou mezi nohy Brancové nemýlí. (17:21) (17:21)

49

Trenér Norska cítí komplikace a jasným krokem je oddechový čas. (17:20) (17:20)

48

Po delší době přichází změna skóre a opět k tomu musel pomoci sedmimetrový hod. Ten přesnou střelou, kdy se míč otřel o břevno, využila Andreová. (17:20) (17:20)

45

Početní výhodu nyní dostala i Angola a několika málo vteřinách ji poprvé využívá Barrosová. (16:20) (15:20)

44

Fernandesová vrací naději na angolské ruce. (15:20) (15:20)

43

Nyní se v oslabení naopak angolské hráčky sypou jako balíček karet. Z ničeho nic je rozdíl opět šestibrankový! (14:20) (14:20)

20:26

Angola: Tavaresová , Brancová, Barbosaová - Vieggasová, Barrosová, Calandulová, Moraisová, Almeidová, Guialová, Fernandesová, Kialaová L., Andreová, Bernardová, Carlosová, Kialaová M., Quitongová

Norsko: Grimsbová, Haraldsenová - Molidová, Oftedalová, Alstadová, Lokeová, Nostvoldová, Breivangová, Lunde-Borgersenová, Johansenová, Frafjordová, Sullandová, Riegelhuthová, Snorroeggenov, Kurtovičová, Herremová

Rozhodčí: Menezes, Pinto (oba Brazílie)