26:29

konec (12:13, 14:16)

06.12.2011, 23:15 • Michal Kubáň

Přeji hezký zbytek večera. (26:29) (00:55:19)
Jihokorejky po výhře nad Kazachstánem (31:19) a prohře s Ruskem (39:24) si dnes odnášejí těžkou prohru, který je bude hlavně v zavěrečných fázích turnaje mrzet. (26:29)
Španělky dokázaly uhajít své vítězsví a porážejí Jižní Koreu 29:26. Evropanky velmi dobře sehrály závěrečných pět minut zápasu, kdy držely míč a nepouštěly Jihokorejky do brejků. (26:29)

60

Konec zápasu. (26:29) (0:0)

60

Oba týmy přidávají po brance. (26:29) (26:29)

60

Španělky gólově reagují. (25:28) (25:28)

60

Jungová z otočky snižuje. (25:27) (25:27)

59

Hlavní kouč Jižní Koreje Wang si bere oddechový čas. (24:27) (24:27)

59

Cuadradová dostává dvě minuty. Jihokorejky budou hrát přesilovou hru. (24:27) (24:27)

59

Evropanky kontrolují hru. (24:27) (24:27)

59

Španělský tým si bere oddechový čas. (24:27) (24:27)

58

Jihokorejky jsou vysunuté až na půlce ale Španělky jsou opět u míče a kontrolují hru. (24:27) (24:27)

58

Na zemi leží Marta Mangueová a je ošetřována po srážce s jednou Jihokorejkou. (24:27) (24:27)

58

Korejky kontrují. (24:27) (24:27)

58

Španělky měly teďka hodně štěstí, míč se odrazil od brankářky a jen tak tak prošel za brankovou čáru. (23:26) (23:26)

57

Kim Chanová snižuje. (23:25) (23:25)

56

Španělky jsou opět u míče. (22:25) (22:25)

55

Španělkám se oddechový čas vyplatil. Vedou o tři branky čtyři minuty do konce zápasu. (22:25) (22:25)