Vítkovice – Plzeň 3:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 30. Mallet (Šišovský, Hruška), 41. O. Roman (L. Kovář), 60. Mallet (Schleiss) – 25. Gulaš (Mertl, Vráblík)
K. Vary – Třinec 2:6
17:30, konec
Branky a nahrávky: 6. Gríger (Stříteský, Šenkeřík), 31. Eminger (Graňák, V. Polák) – 3. M. Stránský (Marcinko, P. Vrána), 9. P. Vrána (M. Doudera, Gernát), 19. Galvinš (Chmielewski), 28. Gernát (Marcinko, Chmielewski), 47. M. Doudera (P. Vrána), 52. M. Doudera (Hrňa, Dravecký)
Kladno – Pardubice 2:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 49. Zikmund (Austin), 55. Jágr (Zikmund) – 32. Látal (Paulovič), 34. Harju (Poulíček), 42. Mikuš (Látal, Kusý), 53. Svačina (Látal), 57. Tybor (R. Kousal)
Olomouc – Liberec 2:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 4. P. Musil (Škůrek), 12. Klimek (Nahodil, P. Musil) – 3. Rychlovský (Šír)
Mountfield HK – Litvínov 4:5
18:00, po s.n. (0:3)
Branky a nahrávky: 3. Cingel (Miškář), 5. Jergl (Eklund, Cingel), 17. Klíma (Jergl), 41. Perret (Klíma, Jergl) – 9. Jarůšek (Helt, M. Hanzl), 40. Pospíšil (F. Lukeš, Moravčík), 43. Mahbod (M. Hanzl, Ščotka), 45. Jarůšek (Mahbod, M. Hanzl), rozh. náj. V. Hübl
Nový Jičín – SHK Hodonín 3:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 35. Rufer, 37. Hilšer (Kuba, Rufer), 53. Lehečka (Poruba, Finsterle) – 20. Čejka (Komínek, Janošek), 58. Komínek (Ševčík, Mlynář)
Toronto – Pittsburgh 4:0
01:00, konec
Branky a nahrávky: 28. Muzzin (Holl, Tavares), 31. W. Nylander (Matthews, Tavares), 34. Kapanen (Kerfoot, Muzzin), 44. Hyman (Marner, Muzzin)
New Jersey – San Jose 2:1
01:00, konec
Branky a nahrávky: 37. Bratt (Zacha, N. Gusev), 43. P. K. Subban (N. Gusev) – 8. Heed (Middleton, True)
Washington – Montreal 3:4
01:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 8. Ovečkin (Bäckström), 38. Eller (Hagelin, Pánik), 60. T. Wilson (Kuzněcov, Bäckström) – 18. S. Weber (Danault), 39. Gallagher, 41. Chiarot (Tatar), 61. Chiarot (Domi, Petry)
Columbus – Philadelphia 3:4
01:10, po prodl.
Branky a nahrávky: 1. Bjorkstrand (N. Foligno, Gavrikov), 10. N. Foligno (Bjorkstrand, Nutivaara), 24. Matteau (Jenner, Nutivaara) – 10. Konecny (Sanheim, K. Hayes), 35. Aube-Kubel (M. Raffl, Niskanen), 36. Giroux (Couturier, Konecny), 64. K. Hayes (Konecny, P. Myers)
Ottawa – Winnipeg 1:5
01:30, konec
Branky a nahrávky: 12. N. Paul – 17. Scheifele (Connor, Laine), 18. Scheifele (Pionk, Laine), 25. Connor (Copp, Pionk) (TS), 26. Ehlers (Wheeler, Scheifele), 59. Scheifele (L. Shaw, Morrissey)
Vegas – Tampa 5:3
04:10, konec
Branky a nahrávky: 19. Martinez (Eakin, N. Roy), 27. Stastny (R. Smith, Schmidt), 37. Mark Stone (Pacioretty, Martinez), 41. Reaves, 41. Pacioretty (Mark Stone, Theodore) – 8. Shattenkirk (Killorn, Palát), 36. Stamkos (Hedman, Cirelli), 58. Stamkos (Kučerov, Hedman)
Los Angeles – Florida 5:4
04:30, konec
Branky a nahrávky: 2. Vilardi (MacDermid), 16. Doughty (A. Kempe, Kopitar), 31. Moore (Doughty, Lizotte), 39. Frk (Vilardi, Roy), 53. B. Hutton (Iafallo, Kopitar) – 8. Barkov (Huberdeau), 9. Barkov (Huberdeau, Acciari), 24. Huberdeau (Dadonov, Ekblad), 41. Hoffman (Huberdeau, Ekblad)
Warriors Brno – Přerov 2:3
16:00, po s.n. (3:4) (Sk. B)
Branky a nahrávky: 26. Molnár (Svoboda, Karpíšek), 40. Pröschl – 15. Zmeškal, 29. Zmeškal (Hradil, Borot), rozh. náj. Gréč
Kralupy n. Vltavou – Kobra 5:1
17:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 6. Klapka (Marek, Januška), 11. Soukup (Bradáček, Litera), 20. Marek (Němec, Januška), 52. Kočí (Kleveta), 56. Litera – 31. Káninský (Ksandr, Výrut)
Vsetín – Havířov 4:2
17:45, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 19. Vavřík (Baďura, Klímek), 28. Klímek (Ondračka, Baďura), 39. Pospíšil (Frimel, Veselý), 48. Apolenář (Klímek, Vrána) – 6. Ševěček (Revaj, Tomeček), 34. Tomeček (Štefka, Kočí)
Šumperk – Poruba 3:2
18:30, po prodl. (Sk. B)
Branky a nahrávky: 6. Poledna (Horký), 18. Haluza (Holub), 63. Polách (Poledna) – 25. Pavlík (Pitucha, Häring), 59. Pavlík (Morávek, Häring)
Ústí n/L – Žďár n/S 8:4
18:45, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 7. Šindelář (Čermák), 15. Tot (Koval), 17. Gottfried (Štěpánek), 26. Tot (Harkabus, Šindelář), 37. Čermák (Brandner, Janoušek), 40. Janoušek (Čermák, Brandner), 45. Šindelář (Tot), 52. Janoušek (Šindelář) – 17. Jindra (Šerejch, Kochrda), 29. Jindra (Šrejch), 41. Kochrda, 48. Jindra (Štola)
Písek – Chrudim 15:3
20:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 3. Krýner, 7. Egert (Šafář, Petřík), 19. Karbulka (Krýner), 22. Novotný (Krýner, Karbulka), 24. Petřík (Přibyl, Egert), 24. Novotný (Krýner, Karbulka), 34. Krýner (TS), 38. Novotný (Karbulka), 40. Krýner (Karbulka, Cibuzar), 45. Karbulka (Krýner), 56. Kovařík (Andrle, Šafář), 56. Přibyl (Petřík), 57. Novotný (Karbulka, Krýner), 57. Brož (Kovařík, Andrle), 58. Karbulka (Krýner) – 23. Langr (Hykl, Formánek), 58. Hykl (Topolský), 59. Hykl (Formánek, Langr)
Barys – Ufa 2:1
14:30, konec
Branky a nahrávky: 29. Michajlis (Knight, Dietz), 46. Valk (Orechov, Blacker) – 7. Ar. Sergejev (Kadějkin, Pašnin)
Magnitogorsk – Nižněkamsk 3:1
15:00, konec
Branky a nahrávky: 19. A. Nestrašil (Filippi), 33. Filippi (Mozjakin, N. Kuljomin), 56. Kozun (Mozjakin, Loktionov) – 56. P. Kulikov (Černikov)
CSKA Moskva – Minsk 8:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 27. Grigorenko (Mamin, Nestěrov), 40. Slepyšev (M. Kempe, M. Robinson), 40. Vey (Grigorenko, Mamin), 41. Grigorenko (Vey, Mamin), 41. Kaprizov (Slepyšev, Nestěrov), 50. Kaprizov (M. Kempe), 51. Světlakov (Okulov, Nestěrov), 59. Okulov (M. Robinson) – 49. Greckij (Děrjabin, Elliott)
Omsk – Jokerit 1:2
17:30, po s.n. (3:4)
Branky a nahrávky: 11. Vojnov (Klinkhammer, Andrighetto) – 40. D. Sklenička (O'Neill, Regin), rozh. náj. Oksanen
Villach – Znojmo 2:1
19:15, po prodl.
Branky a nahrávky: 44. Pöyhönen (Fraser, Reid), 61. Collins – 34. Svoboda (Luciani, McRae)
Miskolc – MAC Budapešť 1:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 40. Beach (Vandane, Rodman) – 11. Szigeti (Orban, Macaulay), 60. Klempa (Stretch), 60. Klempa (Stretch)
Košice – Nové Zámky 7:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 35. Haščák (Klhůfek, Chovan), 37. Rapáč (Chovan, Pavlin), 44. Rapáč (Chovan, Haščák), 46. Klhůfek (Haščák, Chovan), 51. Rapáč (Chovan, Zeleňák), 52. Bortňák (Klhůfek, Milý), 53. Faith (Sukeľ, Skokan) – 29. Holovič (Drtina, Obdržálek), 42. Rogoň (Labrecque)
Trenčín – Poprad 3:4
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 37. Hecl (Sádecký), 48. Bokroš (Mikyska, Hecl), 60. Alderson (Mikyska) – 10. Matej Paločko (Matúš Paločko, Kundrík), 31. Zagrapan (Takáč, Ulrych), 39. Kozák (Zagrapan, Takáč), 64. Svitana (Dalhuisen)
HC Slovan – Lipt. Mikuláš 11:0
18:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Urbánek (Šedivý, St. Pierre), 16. Zigo (Abdul), 19. Abdul (Šedivý), 30. Puliš (Bačik, Carson), 32. Bondra (Kytnár, Žitný), 36. Abdul (Zigo), 39. Meszároš (Sloboda), 46. Kytnár (Bačik, Viedenský), 52. Matoušek (Puliš, Carson), 53. Bondra (Urbánek), 56. Kučný
Michalovce – Zvolen 4:3
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 13. Lalancette (Korhonen, Šimun), 51. Galamboš (Phillips), 52. Šimun (Lalancette), 61. Galamboš (Pukkaa, Korhonen) – 1. B. Mráz, 5. P. Zuzin (Parks, McPherson), 28. Betker (McPherson, P. Zuzin)
Detva – Banská Bystrica 1:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Śčurko (Král) – 41. Mihálik (Hohmann, Hickmott), 47. Kriška (Owens, Bartánus), 57. Mlynarovič (Jääskeläinen, Hohmann), 60. Hričina (Stupka, Maier)
Skalica – Dubnica 5:2
17:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 2. A. Kotzman (Jaša, Hílek), 22. P. Kotzman (Hohl), 24. Jaša (Matějka, A. Kotzman), 42. Jaša (Janík, Mikéska), 60. Štumpf (Šmída) – 18. Kristín (P. Fabuš), 47. Luhový (Ďuriš)
Spišská N. Ves – Topoľčany 5:2
17:30, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 18. Kover (Novák, Vartovnik), 19. Piačka (Tyczynskí, Findura), 21. Chovan (Fabián.), 24. Novák (Chovan), 47. Vorobyev (Alvo, Novák) – 7. Podstavek (Kluka, Kováčik), 30. Koyš (Jurák, J.)
Trnava – Žilina 0:8
17:30, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 2. Macek (Zahradník), 13. Dubeň (Markovič, Macek), 28. Markovič (Minárik, Húževka), 37. Markovič (Minárik, Húževka), 48. Minárik (Markovič), 48. Ondruš (Rehák Samuel, Rehák Dominik), 50. Markovič (Húževka), 59. Dubeň (Minárik, Ondruš)
Martin – Bratislava Capitals 4:2
18:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 10. Zlocha (Videlka, Tabaček), 37. Murček (Cebák, Cíger), 58. Zlocha (Videlka, Róth), 60. Rudzan (Cíger, Tabaček) – 29. Buc (Varga, Sloboda), 53. Slovák (Bača, Kružík)
Pov. Bystrica – Levice 5:2
18:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 9. Rufati (Drevenák, L. Ďurkech), 40. Németh (Rodionov), 51. Švantner (Rufati, Augustín), 58. Drevenák (TS), 60. P. Ligas (Drevenák, Nahálka) – 14. Mrázik (Tábi, Gubo), 42. Gubo (Rácz, Tábi)
Pelhřimov – Č. Krumlov 7:4
19:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Kasalý D. (Vysloužil), 39. Hadrava Martin (Vylíčil, Marek Hadrava), 39. Vysloužil (Martin Hadrava, Marek Hadrava), 44. Šulák (Vrátný D.), 46. Vylíčil (Martin Hadrava, Marek Hadrava), 48. Marek Hadrava (Martin Hadrava, Kasalý F.), 58. Kopic (Kasalý D.) – 3. Krcho (Kadlec), 17. Krcho (Kadlec, Čížek), 27. Kadlec (Čížek, Krcho), 44. Kadlec (Gallistl, Krcho)
Příbram 99 – Neratovice 3:4
17:45, konec
Branky a nahrávky: 3. Silbernágl (Štofa), 25. Bělka (Bílik), 32. Komínek – 28. Pek (Mrázek), 32. Chvojka (Pokora), 55. Veselý (Šimek, Chvojka), 60. Mrázek (Pokora, Horevaj)
HC Nová Paka – Kutná Hora 8:1
16:30, konec
Branky a nahrávky: 6. Kloutvor (Dvořák, Boček), 14. Vrba (Řeháček, Rejman), 34. Rejman (Vrba), 36. Kotlář (Řeháček), 42. Dvořák (Kloutvor), 47. Kloutvor (Dvořák), 53. Vrba (Kloutvor, Fišar), 60. Dvořák (Kloutvor, Řeháček) – 35. Plíhal
Letňany – Poděbrady 6:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Duchan (Kloutvor, Zrcek), 18. Zrcek (Duchan), 23. Duchan (Kloutvor), 34. Urych (Zrcek, Jelínek), 49. Jelínek (Šmíd, Kalina), 59. Duchan (Šmíd, Zrcek) – 23. Toupal (Bartoň, Papoušek), 27. Papoušek (Horák), 31. Diviš (Toupal), 32. Kos (Mrkus, Kubát)
Černošice – V.Popovice 4:5
17:45, po s.n.
Branky a nahrávky: 9. Hanžl (Hanžl), 43. Pérez (Hanžl), 46. Hanžl (Pérez, Hanžl), 48. Čop (Galkin) – 8. Racek (Průcha), 35. Buček (Adam), 37. Luka (Racek, Čásenský), 47. Luka (Jágr, Průcha), 60. Kapal (TS)
Kolín B – Lokomotiva Č. Třebová 6:4
18:15, konec
Branky a nahrávky: 16. Vaňkovský (Pilný), 31. Vaňkovský (Teplý, Pilný), 48. Barták (Kopecký, Havránek), 51. Havránek (Kopecký), 51. Chlubný (Vaňkovský, Horák), 59. Pilný – 9. Švub, 38. Stolín (Pirkl), 49. Pirkl (Matějka, Švub), 49. Stolín (Fiala, Verner)
SK Karviná – Prostějov 1913 5:4
19:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Krul (Chmiel), 14. Kriščák (Raszka), 22. Raszka (Kriščák), 37. Mendlík (Zelina, Kriščák), 52. Kulawiak (Plánka, Šarközy) – 13. Petr, 18. Černý (Píchal), 20. Píchal (Vyroubal, Gryc), 58. Mrázek (Vyroubal)
HC Vajgar – Chotěboř 11:4
19:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Štrajt, 10. Brázda (Dúška), 18. Štrajt (Michal, Tržil), 31. Brázda, 32. Štrajt (Michal, Tržil), 35. Michal (Fiala, Brázda), 42. Fiala, 42. Fiala (Březina, Kalaj), 45. Michal (Štrajt), 46. Březina (Kalaj), 46. Fiala (Březina) – 10. Stránský (Hospodka, Kříšťan), 28. Marek (Kříšťan, Stránský), 49. Kvaček (Brdičko, Marek), 57. Kříšťan (Stránský)
Jaroměř – Lanškroun 6:3
19:30, konec
Branky a nahrávky: 22. Síla (Teuber, Netolický), 25. Jušta (Šesták), 45. Tomášek (Vávra), 45. Tomášek (Čihák, Vávra), 48. Teuber (Netolický, Síla), 52. Čihák (Tomášek) – 7. Preisner (Macháček, Bureš), 30. Preisner (Macháček), 57. Šlezingr (Macháček)
Opočno – Polička 0:7
19:30, konec
Branky a nahrávky: 6. Nunvář (Vondra), 21. Cihlář, 29. Bělský (Boštík), 36. Nunvář (Vondra), 46. Prokopec (Cihlář), 51. Nunvář (Prokopec), 54. Martinů (Nunvář)
Třebechovice p. O. – Hlinsko 2:5
19:30, konec
Branky a nahrávky: 42. Pinka, 54. Valkoun (Bohatý) – 15. Pavlata (Pospíšil), 18. Pospíšil (Bříza), 27. Bříza (Pavlata), 50. Bříza (Pavlata), 54. Zvolánek (Pospíšil, Pavlata)
Mostečtí Lvi – Plzeň 1929 B 6:4
19:30, konec
Branky a nahrávky: 24. Dohnal (Svoboda, Žižka), 25. Leitner (Buberl, Wainer), 29. Beran (Řehoř), 41. Uher (Wainer, Svoboda), 50. Svoboda (Dohnal), 59. Buberl (Dohnal) – 9. Fořt (Kolář), 25. Kolář, 38. Fořt (Brtník), 57. Kolář (Brtník, Fořt)
Strakonice – Velké Meziříčí B 2:3
19:30, konec
Branky a nahrávky: 28. Babor (Vaněček, Hradský), 59. Babor – 16. Burian (Karásek), 19. Burian (Úlovec), 60. Šandera (Úlovec, Procházka)
Nový Bydžov – Moravská Třebová 5:4
20:00, konec
Branky a nahrávky: 38. Hudec (Zámečník, Hladík), 39. Divíšek (Zámečník), 40. Hladík (Divíšek), 48. Divíšek, 57. Divíšek (Hladík, Hudec) – 1. Bek, 8. Bek (Myslikovjan), 27. Schön, 45. Žouželka (Sekáč)
HC Rokycany – Příbram B 4:12
17:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Ransbotyn, 17. Ulč (Šrédl), 26. Šrédl (Šnajdr), 59. Ransbotyn (Němeček) – 2. Kolář (Vitík), 7. Mazancová (Švancar), 17. Vitík (Macháč), 22. Kříž (Hlaváček), 34. Mazancová (Kadlec), 38. Vácha, 39. Kadlec, 40. Kadlec (TS), 40. Hlaváček, 47. Vitík (Blengino, Rožec), 49. Rožec, 52. Blengino
HC Varnsdorf – Slaný 7:6
18:00, konec
Branky a nahrávky: 16. Veselý (Kamenický, Pešek), 17. Kamenický (Pešek, Vaněk), 22. Vaněk (Kamenický, Bertram), 23. Vaněk (Kamenický), 31. Kamenický (Pešek), 40. Kamenický (Wittur), 46. Pešek (Kamenický) – 4. Vašák (Kučera), 20. Kožíšek (Mbumaston), 30. Mbumaston (Klubal, Kožíšek), 31. Mbumaston (Kazatel, Kožíšek), 43. Mbumaston (Kožíšek, Kazatel), 55. Dolejší (Klubal)
Motor ČB B – Berounští Medvědi 2:6
19:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Pitel, 38. Bukovský (Panoch, Marhoun) – 3. Typolt (Kotočikov, Scafari), 31. Typolt (Scafari, Krasanovský), 31. Let (Typolt), 39. Scafari, 40. Scafari (Krasanovský, Typolt), 49. Scafari (Let)
Žďár n/S – Hronov 1:4
19:30, konec
Branky a nahrávky: 37. Brúha (Doležal, Procházka) – 36. Jirásek (Kocián), 56. Petr (Kulhánek, Jirásek), 59. Polej (Petr), 60. Kubeček (Polej)
Poruba – Vítkovice 2:6
16:30, konec
Branky a nahrávky: 8. Stasjuk, 8. Stasjuk, 8. Stasjuk, 8. Stasjuk, 47. Šrubař (Szcześniak), 47. Šrubař (Szcześniak), 47. Šrubař (Szcześniak), 47. Šrubař (Szcześniak) – 4. Štiak (Milata), 4. Štiak (Milata), 4. Štiak (Milata), 4. Štiak (Milata), 6. Kočí (Milata), 6. Kočí (Milata), 6. Kočí (Milata), 6. Kočí (Milata), 8. Milata, 8. Milata, 8. Milata, 8. Milata, 9. Chaloupka, 9. Chaloupka, 9. Chaloupka, 9. Chaloupka, 49. Matějka (Štiak), 49. Matějka (Štiak), 49. Matějka (Štiak), 49. Matějka (Štiak), 59. Krčmarský (Milata), 59. Krčmarský (Milata), 59. Krčmarský (Milata), 59. Krčmarský (Milata)
Milevsko – HC Střelci J. Hradec 5:8
17:00, konec
Branky a nahrávky: 20. Špánek (Bejšák), 20. Špánek (Bejšák), 20. Špánek (Bejšák), 35. Špánek (Hlavín), 35. Špánek (Hlavín), 35. Špánek (Hlavín), 46. Rottenberg (Bejšák), 46. Rottenberg (Bejšák), 46. Rottenberg (Bejšák), 51. Bejšák (Prokop), 51. Bejšák (Prokop), 51. Bejšák (Prokop), 58. Rottenberg (Prokop), 58. Rottenberg (Prokop), 58. Rottenberg (Prokop) – 23. Elian (Blažek), 23. Elian (Blažek), 23. Elian (Blažek), 24. Dvořák (Elian), 24. Dvořák (Elian), 24. Dvořák (Elian), 32. Blažek (Beran), 32. Blažek (Beran), 32. Blažek (Beran), 36. Bártů (Fiedler), 36. Bártů (Fiedler), 36. Bártů (Fiedler), 42. Jon (Čeloud), 42. Jon (Čeloud), 42. Jon (Čeloud), 46. Jon (Čeloud), 46. Jon (Čeloud), 46. Jon (Čeloud), 52. Sedlačík (Čeloud), 52. Sedlačík (Čeloud), 52. Sedlačík (Čeloud), 55. Elian, 55. Elian, 55. Elian
Slavia – Letňany 15:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Kucharčík (Kubánek), 6. Kucharčík (Kubánek), 19. Švec (Curran, Sudenko), 19. Švec (Curran, Sudenko), 20. Filip (Sander), 20. Filip (Sander), 25. Sander (Filip), 25. Sander (Filip), 28. Kubánek (Kucharčík, Sander), 28. Kubánek (Kucharčík, Sander), 29. Sudenko, 29. Sudenko, 33. Sudenko (Chludil), 33. Sudenko (Chludil), 37. Chludil (Curran), 37. Chludil (Curran), 38. Filip (Kubánek), 38. Filip (Kubánek), 39. Kubánek (Kucharčík), 39. Kubánek (Kucharčík), 53. Švec (Chludil), 53. Švec (Chludil), 55. Filip (Sander), 55. Filip (Sander), 57. Zandt (Curran, Kubánek), 57. Zandt (Curran, Kubánek), 57. Kucharčík (Filip), 57. Kucharčík (Filip), 59. Curran (Sudenko), 59. Curran (Sudenko) – 19. Křenek (Sitarčík), 19. Křenek (Sitarčík), 54. Neuhäusl (Horáček, Helus), 54. Neuhäusl (Horáček, Helus)
HC Sparta Litoměřice – HC EuroCarps 9:4
14:00, konec
Steppe Eagles – Dikobrothers 4:2
15:45, konec