po prodl. (0:1, 4:1, 0:2 - 1:0) Stav série: 4:1

21.03.2019, 17:30 • Ice Palace • Čtvrtfinále • David Suchý

Tipsport: 1.52 4.45 5.52 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zblokované střely – 12:16.
Vyloučení – 3:8.
Využití přesilovek 3/8 – 0/3.
Vhazování – 34:30. (20:29:31)
Je konec! Dlouho to vypadalo, že Petrohrad má toto utkání pod kontrolou, avšak soupeři se nakonec podařilo srovnat na 4:4, čímž si vynutil prodloužení. V něm rozhodla nedisciplinovanost Lokomotivu, který se během krátké chvíle nechal vyloučit hned třikrát. Petrohrad se tak dostal ke klasickému zámku, který přinesl rozhodující branku v podání obránce Chafizullina. Petrohrad se tak může těšit z postupu do semifinále, kde se utká s CSKA Moskva, naopak Jaroslavl v play-off končí.

66:45

66:45 Dinar CHAFIZULLIN - 5:4

66:45

Petrohrad právě vstřelil branku!
Domácí přeci jenom rozhodující toto utkání! Dlouhé obléhání pásma soupeře přineslo velice tvrdou ránu v podání DINARA CHAFIZULLINA, který doslova propálil vše, co mu stálo v cestě. Salák si ještě na cosi stěžuje, avšak na regulérnosti branky by to nemělo mít vliv. V ochozech stadionu se pomalu a jistě oslavuje!
Asistence: Sergej Plotnikov, Nikita Gusev.

66:20

Domácí stále hrají v přesilové hře, avšak stále to nevede k rozhodující brance tohoto utkání. Petrohrad nikterak nesvírá svého soupeře, Salák nezasahoval.

65:14

Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Georgij Ivanov – 2 min., vysoká hůl).

65:03

Puk proti hokejce obdržel domácí Bělov, který dělovkou trefil dobře clonícího protihráče. Vypadá to, že se domácí hráči nedokáží prosadit v přesilové hře.

64:10

Hostující Čerepanov dokázal s vypětím všech sil procedit puk do středního pásma, jenomže soupeř se dostal hodně rychle zpět. Už sledujeme klasickou přesilovkovou kombinaci.

63:33

Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů).

63:20

Petrohradu se přesilová hra zatím moc nedaří, naopak soupeř si zaslouží pochvalu za velice pečlivou obrannou činnost. Domácí se ještě nedostali k žádnému zakončení.

62:05

Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Stěpan Sannikov – 2 min., podrážení).

62:05

U pravého hrazení si důrazným způsobem pomáhal domácí obránce Chafizullin, který si nakonec počínal v rámci pravidel. Hosté se nyní usadili v pásmu soupeře.

61:12

První zakončení prodloužení vykouzlil hostující Kraskovskij, jehož nahození doplachtilo až do výstroje švédského brankáře. V tuto chvíli je hra opět přerušena.

60:10

Úvodní vhazování prodloužení dopadlo lépe pro domácí celek, který okamžitě zavezl puk do vlastního pásma. Následně se k němu dostal také Lokomotiv.

60:01

Petrohrad sice vedl o dvě branky, avšak soupeř vyrovnal, čímž poslal zápas do prodloužení. Ještě před samotným prodloužením bude následovat klasická potřetinová přestávka.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

5:4

Branky a nahrávky: 21. N. Gusev (Byvalcev, S. Plotnikov), 25. N. Gusev (Tokranov, Prochorkin), 31. Zub (Rukavišnikov, Prochorkin), 38. Byvalcev (S. Plotnikov, N. Gusev), 67. Chafizullin (S. Plotnikov, N. Gusev) – 5. Alexejev (Kozun, Beljajev), 31. Sannikov (Apalkov, Denisenko), 46. Apalkov (Denisenko, Sannikov), 53. Rafikov (Korškov, Kudrjavcev)

SKA Petrohrad: Hellberg (Šesťorkin) – Rundblad, Gavrikov (A), A. Bělov, Chafizullin, Rukavišnikov, Tokranov, Zub – S. Plotnikov (A), Prochorkin, N. Gusev – Ketov (C), Byvalcev, Kručinin – Karpov, Koskiranta, Jakupov – Kablukov, M. Malcev, V. Tichonov – Ivan Morozov.

Lokomotiv Jaroslavl: Konovalov (31. Salák) – M. Osipov (A), Rafikov, Jelesin, N. Averin, Misjul, Čerepanov, Afanasjev – Sannikov, Apalkov (C), Denisenko – Kozun, Alexejev, Jurtajkin – Korškov, Kraskovskij, Beljajev – Kovalenko, Ivanov, Kajumov – Kudrjavcev.

Rozhodčí: Gašilov, Frano – Sadovnikov, Sivov

04:02 JAR 0:1 Alexejev (Kozun, Beljajev)
20:38 PET 1:1 N. Gusev (Byvalcev, S. Plotnikov)
22:55 JAR 2 Konovalov, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
23:42 JAR 2 Kraskovskij, hákování
24:12 PET 2:1 N. Gusev (Tokranov, Prochorkin)
30:07 PET 3:1 Zub (Rukavišnikov, Prochorkin)