Play-off KHL

SKA Petrohrad – Lokomotiv Jaroslavl

6:1

konec (1:1, 3:0, 2:0) Stav série: 2:0

15.03.2019, 17:30 • Ledový palác Petrohrad • Čtvrtfinále • Tomáš Kohlmann (@tom__kohlmann)

Tipsport: 1.57 4.4 5.01 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa v utkání

Jakub Nakládal (Jaroslavl) 0+0, 2 střely, čas na ledě 19:15
Alexander Salák (Jaroslavl) 4 inkasované góly (20:20:45)
Utkání sledovalo 12 307 diváků.
Střely na branku: 31 – 22.
Po středeční těsné bitvě, kterou rozlouskl jediný gól, tentokrát hokejisté Petrohradu smetli Lokomotiv Jaroslav vysoko 6:1, když o šest přesných zásahů domácích se podělilo šest různých hráčů.

Postupně se prosadili Malcev, Gusev, Byvalcev, Koskiranta, Dacjuk a Tichonov, za hosty na 1:1 vyrovnával Kajumov, více už toho ale hokejisté Jaroslavli nezvládli.

59:26

V závěru se bude ještě jednou vylučovat, David Rundblad je potrestán za podražení.

59:10

Nahození Tokranova zachytil brankář Konovalov.

58:50

Ještě jednou se bude vhazovat před hostujícím brankářem Konovalovem.

58:01

Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny a za současného stavu pochopitelně také zápasu.

57:50

Sannikov individuálně pronikl po ose hřiště k petrohradské brance, po jeho přihrávce ale Kovalenka nepustil do zakončení Rundblad.

56:45

Převážně se bojuje u mantinelu, oba týmy se už snaží jen dohrát zápas bez zranění.

56:00

Do konce zápasu už zbývají jen čtyři minuty, Nakládal zavezl puk do útočného pásma, hosté se poté ale znovu nedostali ke střele.

55:10

Nepovedený přechod hostů do útočného pásma, píská se ofsajd.

54:31

54:31 Viktor TICHONOV - 6:1

54:31

Petrohrad právě vstřelil branku!
Domácí skórují pošesté! Malcev v útočném pásmu přenechal puk Chafizullinovi, jehož výbornou přihrávku napříč kluzištěm proměnil v šestou branku VIKTOR TICHONOV!
Asistence: Dinar Chafizullin, Michail Malcev.

54:15

Už se hraje více než tři minuty bez přerušení.

53:05

Gusev s Plotnikovem ujeli ve dvou proti jednomu, Gusev dlouho čekal s přihrávkou na svého spoluhráče, tomu pak puk odskočil od hokejky.

52:30

Gusev vyškrábl puk od hokejky Kovalenka, následnou Plotnikovovu střelu vyráží brankář Konovalov.

51:50

Do Osipovovy rány od modré se stačil položit Malcev.

6:1

Branky a nahrávky: 14. M. Malcev, 27. N. Gusev (Dacjuk, Chafizullin), 32. Byvalcev (N. Gusev, S. Plotnikov), 33. Koskiranta (Jakupov, Barabanov), 43. Dacjuk (S. Plotnikov, N. Gusev), 55. V. Tichonov (M. Malcev, Chafizullin) – 16. Kajumov (Denisenko)

SKA Petrohrad: Hellberg (Šesťorkin) – Rundblad, Gavrikov (A), Chafizullin, A. Bělov, Tokranov, Zub, Rukavišnikov – S. Plotnikov (A), Dacjuk (C), N. Gusev – Barabanov, Byvalcev, Děrgačov – Karpov, Koskiranta, Jakupov – Kablukov, M. Malcev, V. Tichonov – Ivan Morozov.

Lokomotiv Jaroslavl: Salák (33. Konovalov) – Nakládal, Rafikov, Jelesin, Kutuzov, M. Osipov, Čerepanov, Afanasjev – Kozun, Loktionov (A), J. Averin (A) – Sannikov, J. Korotkov, Alexejev – Korškov, Kraskovskij, Denisenko – Kovalenko, Ivanov, Kajumov – Apalkov (C).

Rozhodčí: Ravodin, Naumov – Kučava, Novikov

04:26 JAR 2 Kutuzov, podrážení
13:44 PET 1:0 M. Malcev
14:56 PET 2 Rundblad, podrážení
15:59 JAR 1:1 Kajumov (Denisenko)
19:25 PET 2+2 Jakupov, hrubost