6:0

konec (4:0, 2:0, 0:0)

15.02.2019, 01:35 • Amalie Arena, Tampa • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

Tipsport: 1.83 4.08 3.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konstatováním, že Tampa Bay Lightning porazila naprosto jasně Dallas Stars 6:0, potvrdila tak jasně post nejlepšího týmu NHL a útočník Nikita Kučerov si čtyřmi body upevnil pozici na čele kanadského bodování, se s Vámi loučí a hezký pátek přeje Tomáš Lysý. (04:13:48)
Československá stopa v utkání:
Ondřej Palát (TBL) 0+2, 0 střel, čas na ledě 13:11
Radek Faksa (DAL) 0+0, 1 střela, čas na ledě 14:19
Roman Polák (DAL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 21:23.
Vyhraná buly: 41% – 59%.
Třetí třetina patřila zřejmě k nejslabším v dnešní jinak zajímavé podívané. Šancí bylo pomálu, branka nepadla žádná a Tampa Bay tak v poklidu uhájila náskok 6:0 z prvních dvou třetin. Lightning tak opět potvrdili, že jsou zaslouženě jasně nejlepším týmem celé NHL.

59:15

Oleksiak napřáhl z vrcholu levého kruhu, ale Andrej Vasilevskij se stačil zformovat včas a koupil ránu obránce Dallasu přímo na hruď.

59:00

Minuta dělí Andreje Vasilevského od čistého konta.

58:56

Ofsajd je pískán také na druhé straně. Už jsou ohlášeny také tři hvězdy zápasu: Andrej Vasilevskij, Steven Stamkos a Nikita Kučerov.

58:36

Ještě jedno přerušení hry, kvůli ofsajdu Tampy.

58:04

Zblokovaná střela Hintze z levého kruhu prošla podél brankoviště Chudobina až do rohu za brankou.

58:00

V poslední třetině jsou ohlášeny poslední dvě minuty a zatím se jedná o takovou část hry, ve které jsme zatím branku neviděli.

57:02

J.T. Miller přebral na modré úspěšně kotouč a už si to chtěl štrádovat na Landona Bowa, když mu ukázkovou stopku vystavil Roman Polák.

56:24

Cirelli zavezl puk po pravé straně do útočného pásma, ale nic výrazného z jeho akce nevzešlo. Za branou získali kotouč zase hosté.
Jednou z hvězd dnešního zápasu jistě bude i Nikita Kučerov, který zaznamenal čtyři body za branku a tři asistence, čímž se aktuálně dostává na 92 bodů v probíhajícím ročníku a upevňuje si tak post nejproduktivnějšího hráče celé soutěže.

54:53

Poslední komerční přestávka přichází, Tampa míří k jasnému vítězství i k čistému kontu pro Andreje Vasilevského.

54:30

Esa Lindell zkoušel proti Vasilevskému zblízka zakončit betonem, ale znovu neúspěšně. Ještě před tím se Radulov dostal k velké šanci před brankou Tampy jako slepý k houslím a tak s ní také naložil. Střelu z kruhů zbytečně uspěchal.

54:05

Hraje se nyní nahoru – dolu, ale bez šancí.

6:0

Branky a nahrávky: 8. Stamkos (Palát, Kučerov), 13. Sergačjov (Kučerov, B. Point), 13. T. Johnson (Stamkos, Palát), 15. Kučerov (Killorn), 29. Killorn (Strålman, McDonagh), 37. Stamkos (B. Point)

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Domingue) – Hedman (A), Girardi, McDonagh (A), Strålman, Coburn, Sergačjov – Palát, Stamkos (C), T. Johnson – Gourde, B. Point, Kučerov – Killorn, Cirelli, J. T. Miller – Joseph, Paquette, Erne.

Dallas Stars: Chudobin (13.–21. Bow) – Lindell, J. Klingberg (A), Heiskanen, R. Polák, Oleksiak, Fedun – Hintz, Seguin (A), Radulov – Ja. Benn (C), Dickinson, Ničuškin – Cogliano, Spezza, B. Ritchie – Janmark, Faksa, Gurjanov.

Rozhodčí: Lambert, Sutherland – Barlon, Daisy

02:41 DAL 2 Fedun, podrážení
07:11 DAL 2 Janmark, podrážení
07:19 TBL 1:0 Stamkos (Palát, Kučerov)
12:39 TBL 2:0 Sergačjov (Kučerov, B. Point)
12:53 TBL 3:0 T. Johnson (Stamkos, Palát)