2:5

konec (1:2, 0:2, 1:1)

12.09.2018, 18:00 • Zimný štadión Zvolen • 1. kolo • Števo Lasab sk

Ďakujem za pozornosť a príjemný večer ! (20:14:35)
Zaslúžené víťazstvo Spišiakov, ktorí od druhej polovice zápasu pevne držali opraty zápasu a nakoniec vyhrávajú vo Zvolene 2:5.

59:25

Azda posledná šanca zápasu a Krmenčík triafa v dobrej pozícii iba Bábika.

58:46

Strela Iždinského z ľavého krídla, ale bola veľmi ľahká až by som povedal, že propagačná.

58:00

Začali sa posledné dve minúty a zväčša je puk na hokejkách hostí.

56:28

Lupták zachytil puk vysokou hokejkou, a tak by gól po jeho strele ani neplatil.

56:00

Tím HC Prešov Penguins dal gól!
Trestné strieľanie ukážkovým blafákom na vyrážačku premieňa MARTIN NOVOTNÝ.

56:00

Domáci Lupták šiel sám na bránu a pri zakončení bol seknutý. Nasleduje trestné strieľanie.

55:44

Ďalšia Kyčákova bomba od modrej čiary, ale tentokrát Bábik všetko videl a chytil.

55:03

Iždinský prešiel celým klziskom, zaviezol puk do útočného pásma, ale tam prešovčania oň prišli a z protiútoku musel opäť zasahovať Bábik.

53:21

Tlak spišiakov, Findura z medzikružia vystrelil švihom a Bábik sa veru musel poriadne natiahnuť...

52:22

Hostia už zápas kontrolujú a bezhlavo sa do útoku nepúšťajú, ale sem tam rýchlymi kontrami hrozia naďalej.

51:15

Postavenie mimo hry hostí.

50:26

Marek Nagy úplne sám zoči voči Bábikovi, ale ten ho tentokrát vychytal, strelu síce v lapačke neudržal, hlavné však je, že domáci neinkasovali.

50:01

Teraz naopak v tlaku hostia a Kyčákovu delovku musel Bábik kryť na telo. Napriek rozhodnutému stavu celkom zaujímavý hokej.

48:57

HC Prešov už vyše minúty tlačí Spišiakov a nepustil ich z pásma. Je to prvý trvalý tlak domácich v tretej tretine.

48:21

Prešov sa snaží predsalen ešte niečo so zápasom urobiť. Aktívny Lupták preveril Suráka z pravého krídla. Bol pri tom jasne faulovaný, no rozhodca Hatala mlčí...

2:5

Branky a nahrávky: 19. Lamáč (Stena, Gábor), 56. Novotný – 7. Findura (M.Nagy, Vantroba), 17. Halász (Koky, Turan), 28. Koky (Cvengorš, Halász), 29. Šebest (Pastucha), 45. Koky (Zwick, Osuský)

HC Prešov: Bábik (Marcinek) – Gábor (C), Nociar, Dubian, Rudý, Kováč, E.Török – Tužinský, D.Novák, Novotný – Stena, Iždinský, Lupták (A) – Magdolen, P.Halama, Hrabčák (A) – Miščík, Lamáč

HK Spišská Nová Ves: Surák (D.Hudáček) – Zekucia, Vantroba, Osuský, Cvengroš, Turan, Krmenčík, Kyčák, Soveľ – Findura (A), M.Nagy (A), Olejník – Halász, Koky (C), Zwick – Šebest, Macko, R.Štrauch – Ráab, Pastucha

Rozhodčí: Hatala – Makúch, Kováčik (video-Krpelec)