Play-off 2. Ligy - Čechy Sever

HBC Dandy Malé Březno – HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

6:7

po prodl. (1:4, 5:0, 0:2 - 0:1) Stav série: 1:1

03.06.2018, 17:00 • Areál Tomáše ze Štítného, Chomutov • Finále • Marcel Holl (@69Maca)

Ještěři bojovným výkonem porážejí chomutovské Dandy. Jsou tak prvním týmem, kterému se to v letošních vyřazovacích bojích podařilo. Série se tak stěhuje na příští víkend do Ústí nad Labem, kde se bude pokračovat za vyrovnaného stavu 1:1 na zápasy.

Tímto se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek neděle. (19:07:17)

49:07

Ještěři právě vstřelili branku!
Ještěři dokonali obrat! Sedmou branku a svou druhou v utkání vstřelil JAN ŠILINEK. Těsně po gólu propukla obrovská radost ještěřího tábora, který srovnal ve finálové sérii krok s favoritem soutěže. Asistence: Ondřej Čejka.

48:50

Patzeltovu střelu zápěstím zpoza útočné modré čáry vyrazil Homolka nad ochrannou síť a následně míček skončil mimo hřiště.

48:01

Oddechový čas pro domácí.

47:47

Čejka zavezl míček do pásma a předložil ho Šilinkovi, který okamžitě střílel. Kostovič ale předvedl zákrok jako washingtonský brankář Holtby v play-off zámořské NHL.

47:17

Homolka přerušuje hru. Bude se vhazovat po pravici ještěřího brankáře.

46:55

Kučera minul chomutovskou klec, ale Ještěři kombinují v pásmu.

46:08

Homolka nyní předvedl skvělý zákrok a udržel svůj tým ve hře o druhý bod v sérii.

45:28

Tomášovu střelu zblokoval Paul, i přesto Ještěři zůstali v útočné třetině.

45:01

Ještěrům se podařilo ve třetí třetině srovnat stav zápasu a poslat ho do prodloužení. Kontaktní gól vstřelil David Haas a krok srovnal v oslabení Jan Šilinek. Který tým uzme druhý bod v sérii?

43:30

Ještěři vzduchem vyhazují míček přes celé hřiště.

43:07

Homolka podržel míček ve své moci.

42:50

Vyloučení v týmu HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem (Vítko – 2 min., vysoká hůl).

6:7

Branky a nahrávky: 10. Opelt (Trnka, M. Tauš), 18. Trnka (Chyba), 22. Trnka (Patzelt, Pešek), 22. Opelt (Trnka, Pešek), 25. Patzelt (S. Tauš, M. Tauš), 27. Chyba (Mála) – 3. Wágner (Řežábek), 8. Haas (Panocha), 10. Vítko (Schwarzjirg), 11. Vaněk (Tomáš), 37. Haas (O. Čejka), 41. Šilinek (Straka), 50. Šilinek (O. Čejka)

HBC Dandy Malé Březno: Buřval (od 10. Kostovič) – M. Tauš, Videv, Chyba, Kníže "C", Patzelt, Netušil, S. Tauš, Müller, Hrdlička, Mála, Opelt, Trnka, Paul, Pešek, Gröger, Labuta.

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem: Homolka (Matějka) – Vaněk, Wágner, Tomáš, Kučera, Řežábek, O. Čejka, Šilinek, Myška, Haas, Panocha, Klíma, Schwarjirg, Vítko, P. Čejka, Straka, Hladík.

Rozhodčí: Žák – Ferbas

02:19 JES 0:1 Wágner (Řežábek)
07:41 JES 0:2 Haas (Panocha)
09:44 JES 0:3 Vítko (Schwarzjirg)
10:00 DCH 1:3 Opelt (Trnka, M. Tauš)
10:00 DCH -Kostovič +Buřval (Střídání)