Play-off 2. ligy, skupina Východ

SHK Drtiči Hodonín – DRACI PARS ŠUMPERK

4:3

konec (1:0, 2:1, 1:2) Stav série: 2:1

18.03.2018, 17:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského, Hodonín • Semifinále • Josef Můčka

Tipsport: 1.8 4.8 2.88 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to vše. Přeji krásný zbytek večera. Na počtenou! (19:38:18)
Poslední periodu vyhráli hosté ze Šumperka, ale nestačilo to ani na remízu. Nejprve snížil šumperský kanonýr Jiří Půhoný. O necelé dvě minuty později opět navýšil hodonínské vedení Petr Jurča. A v padesáté minutě dorazil kotouč do odkryté klece Daniel Vachutka. Co se týče gólů, tak to bylo pro dnešní zápas vše, ale hosté navyšovali své tempo a hnali se za vyrovnáním. Drtiči museli necelé dvě poslední minuty bránit ve čtyřech, a jelikož to zvládli, tak získali vedení v této napínavé sérii.
Po konečné siréně se nám strhla za domácí bránou nemalá mela, kterou rozhodčí okamžitě roztrhli.

59:12

Hosté to zkoušejí v šesti.

59:10

Charvát zabojoval neskutečným způsobem, a proto se mu povedlo vyhodit kotouč z obranného pásma.

58:38

Miklík vyvezl kotouč z vlastního obranného pásma a vzápětí odjel na střídačku.

58:15

Hosté si vyžádali oddechový čas.

58:15

Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Hladiš – 2 min., napadení).

58:00

Zápas se nám přiostřuje. Po každém odpískání vzniká téměř vždy menší mela, tak jako teď po střele Kobylíka a následném zákroku Lakosila.

57:08

57:04

56:05

Hosté si ve vlastním oslabení vytvořili pěknou akci. Lubomír Kovařík vypálil z levého kruhu zápěstím těsně mimo domácí branky.

55:08

Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Cink – 2 min, podražení.).
Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Hroch – 2 min., nesportovní chování).

55:04

Drtiči si berou oddechový čas.

55:04

Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Mojžíš – 2 min., sekání).

54:50

Charvát založení útoku vzal na sebe, kdy kotouč zavezl až za hostující branku, aby pozdržel čas.

4:3

Branky a nahrávky: 10. Haloda M. (Mojžíš), 27. Peš (Matula), 38. Miklík (Peš, Mojžíš), 46. Jurča (Kužílek) – 31. Ostřanský (Fischer), 45. Půhoný (Gewiese, Vymazal), 51. Vachutka (Řezáč, Králík)

SHK Drtiči Hodonín: Kotvan, (Haloda O.) – Mojžíš (A), Miklík, Sedlák, Hladiš, Žabčík, Kužílek, Haloda M., Kobylík – Matula, Peš (C), Sajdl (A), Jurča, Vaněk, Matějka, Hajný, Charvát, Kadlec, Peška, Černohous, Hložánek Trenér: Roman Čechmánek

DRACI PARS ŠUMPERK: Lakosil, (Svoboda) – Schejbal, Šťáva, Ďurkáč, Gewiese, Řezáč, Sedlák (C) – Kovařík, Hroch, Lehečka, Vachutka, Králík, Půhoný, Fischer. Vymazal (A), Cink (A), Ostřanský Trenér: Jozef Zavadil

Rozhodčí: Kašík, Škach – Blaha, Kučera

04:05 HOD 2+10 Hložánek, krosček+nesportovní chování, odpyká Kobylík
04:35 SUM 2 Řezáč, podražení
06:53 SUM 2 Řezáč, podražení
09:10 HOD 1:0 Haloda M. (Mojžíš)
13:18 HOD 2 Kužílek, sekání