konec (1:0)

10.10.2017, 17:00 • Obolon Aréna, Kyjev • Skupina 4 • Michal Raška

Tipsport: 3.13 3.15 2.24 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji za pozornost. (18:54:45)
Nakonec utkání skončilo spravedlivou remízou 1:1. V prvním poločase jsme viděli pouze jeden gól, který vstřelil v 29. minutě Viktor Kovalenko z penalty, kterou umístil přesně k pravé tyči. Jinak ovšem tlačili hlavně hosté přes levou stranu, kde se nachází Kluivert. V 62. minutě se po krásné nahrávce do vápna dostal k míči Justin Kluivert a zamířil přesně do pravé části branky. Konec zápasu byl velmi vyrovnaný, i když se domácí dostali do více střel, hodně jich skončilo vedle brány.

90+4

90+3

Žlutou kartu dostává Kastaneer (Nizozemsko).

90+2

Lunov se dostal do šance, ale obrana odkopla míč do zámezí. Následuje rohový kop pro domácí.

90+1

Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90+1

Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Besedin, přichází Bilenky.

90+1

Domácí se dostali ke střele, ale ta skončila vysoko nad.

90

Hosté tlačí domácí, ale následná střela Kastaneera končí v moci Lunina.

87

Dumfries poslal na zem protihráče a dostává žlutou kartu. Následný přímý kop končí vedle brány.

83

St Juste se pokusil něco vymyslet, ale nahrál pouze dozadu čímž začal novou akci domácí Ukrajiny, ovšem střela Lunova končí hodně vedle pravé tyče.

78

Utkání je velmi vyrovnané, ale v posledních minutách hrozí spíše domácí. Následoval faul na Lunova.

75

Domácí nevyužili rohového kopu, který chytá Bijlow.

74

Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Kovalenko, přichází Zubkov.

72

Domácí Luchvevych se po krásné přihrávce dostal do zakončení, ale přestřelil bránu.

69

Nyní rozjíždějí akci domácí, ale nepřesný nákop končí u obránce Nizozemska.

66

Besedin za nesportovní chování dostal žlutou kartu.

63

Střídání v týmu Nizozemsko: ze hřiště odchází Til, přichází Ramselaar.

62

62. Justin KLUIVERT - 1:1

1:1

konec (1:0)

Branky: 29. Kovalenko (pen.) – 62. Kluivert

Karty:   66. Besedin (UKR) – 87. Dumfries (NED), 90+3. Kastaneer (NED)

Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 13:2. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 6:3. Fauly: 10:15.

Ukrajina: Lunin – Luchkevych, Zotko, Lukyanchuk, Osman – Zinchenko, Vakulko – Lunov, Kovalenko, Hutsuliak (54. Tretyakov) – Besedin
Náhradníci: Bezruk – Bilenky, Cheberko, Kravets, Pikhalonok, Tretyakov, Zubkov

Nizozemsko: Bijlow – Dumfries, Fosu-Mensah, St Juste, Ouwejan – Til (63. Ramselaar), Rosario, de Jong – Kluivert, Bergwijn, Idrissi (46. Kastaneer).
Náhradníci: Van Osch – Bazoer, Hoogma, Kastaneer, Lammers, Ramselaar, Riedewald

Rozhodčí: Kristo Tohver – Silver Koiv, Hannes Reinvald (vš. EST)