Mistrovství světa žen

Chorvatsko – Argentina

23:18

konec (9:11)

09.12.2011, 22:30 • Ginásio Adib Moyses Dib, São Bernardo do Campo • Jakub Vais (@KubaVais)

To je ode mně vše. Děkuji vám za pozornost a někdy se budu opět těšit na shledanou. (23:18) (00:04:46)
Chorvatsko vítězí v dnešním utkání 23:18, i když v první poločase byl výkon hráček od Jadranu dost rozpačitý. Druhá půle už však přinesla očekávaný vývoj. (23:18)

60

Konec zápasu. (23:18) (0:0)

60

Poslední vteřinky utkání ... (22:17) (22:17)

60

Na druhé straně ale padá také branka. (22:17) (22:17)

59

Salvadová nejdříve nahrála do středu, ale poté dostala nahrávku zpět a byla osamocená a dává gól. (21:17) (21:17)

59

Oddechový čas pro Argentinu. (21:16) (21:16)

59

Maja Zebičová nezaváhala a proměňuje. (21:16) (21:16)

58

Chorvatská hráčka Milanovičová vybojovala sedmimetrový hod. (20:16) (20:16)

57

Salvadová skóruje, ale Argentinky dávají teprve pátou branku ve druhém poločase. (20:16) (20:16)

56

Tatariová dává jubilejní dvacátou branku Chorvatska. (20:15) (20:15)

55

Břevno opět úřaduje, nyní v neprospěch Chorvatek (19:15) (19:15)

54

Horvátová dává gól, ale už před tím je pískáno. (19:15) (19:15)

54

Oddechový čas pro Chorvatsko. (19:15) (19:15)

54

Po hodně dlouhé době končí střela Argentinek v brance. (19:15) (19:15)

53

Pusičová dostává dvě minuty. (19:14) (19:14)

52

Jednu z mála ztrát zaznamenávají i Chorvatky, ale ze strany Tatariové to byla útočná ztráta. (19:14) (19:14)

51

Jovetičová využila další ztráty Argentinek a šla sama přes celé hřiště. Koganová v brance opět neměla nárok. (19:14) (19:14)

49

Další brejk Chorvatska a znovu je tu gól. Tentokráte je střelkyní Jovetičová (18:14) (18:14)

23:18

Chorvatsko: Tatariová, Kiridžičová, Jovetičová, Seričová, Petkovičová, Gaceová, Pusičová, Zderičová, Horvátová, Franičová, Peněžičová, Jelčičová, Lovričová, Zebičová, Milanovičová, Ježičová

Argentina: Šlesingerová, Koganová - Salvadová, Pizzová, Harová, Ferreaová, Deciliová, Romerová, Aimonaová, Mendozaová, Crivelliová, Tagliaviniová, Menaová, Bianchiová, Totolová, Giamberandinová.

Rozhodčí: Cohen, Peretz (ISR)