Litvínov – Mladá Boleslav 4:3
15:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 20. Kubát (F. Lukeš, J. Mikúš), 27. V. Hübl (F. Lukeš), 48. V. Hübl (Čutta), 61. F. Lukeš (V. Hübl, Baránek) – 17. Orsava (Žejdl), 21. Pacovský (Klepiš, Dlapa), 60. Žejdl (Orsava, Klepiš)
Liberec – Sparta 3:2
16:00, po s.n. (1:0)
Branky a nahrávky: 45. A. Dlouhý (J. Vlach, Šmíd), 49. Redenbach (TS), rozh. náj. M. Kvapil – 4. Kalina (P. Vrána), 5. Kudrna (T. Pavelka)
Plzeň – Chomutov 5:4
16:30, po s.n. (4:3)
Branky a nahrávky: 34. Kantner (Indrák, Kodýtek), 41. Indrák (Mertl), 50. Kracík (Gulaš, Indrák), 56. Jones (Kracík, D. Kindl), rozh. náj. Gulaš – 3. Huml (Hlava, Poletín), 20. Smejkal (Vondrka), 32. Flemming (Vondrka), 39. Huml (Poletín)
Vítkovice – Jihlava 3:0
16:30, konec
Branky a nahrávky: 7. Dej (Lev), 26. P. Zdráhal (Kucsera, Kolouch), 39. Š. Stránský (Szturc)
Olomouc – Třinec 1:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 48. Eberle (Jaroměřský) – 8. R. Vlach (Martin Růžička), 56. Martin Růžička (Dravecký, R. Vlach)
Kometa Brno – Pardubice 2:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 25. Vincour, 31. R. Zohorna – 13. Trončinský (M. Kaut, Dušek)
Mountfield HK – Zlín 6:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 27. Köhler (Koukal, Jaroslav Bednář), 30. Jaroslav Bednář (Cingel), 40. Jaroslav Bednář (Köhler, Koukal), 41. Jaroslav Bednář (Cingel, Zámorský), 45. Dragoun (Gregorc), 55. Červený (Pláněk) – 1. Roberts Bukarts (Šťastný, Honejsek), 36. Honejsek (Fryšara, M. Kratochvíl), 46. Roberts Bukarts (Ferenc, Řezníček)
Winnipeg – Colorado 3:0
01:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Laine (Wheeler, Byfuglien), 46. Roslovic (Wheeler, Chiarot), 60. Ehlers (Perreault)
Boston – Toronto 4:1
01:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Bergeron (Heinen), 30. Pastrňák (Krug, Heinen), 37. Krug (Czarnik, Krejčí), 59. Schaller (T. Rask, Chára) – 9. Marner (Rielly, Kadri)
Florida – Detroit 3:2
01:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Ekblad (Huberdeau, Yandle), 34. Barkov (Dadonov, Bjugstad), 60. Huberdeau (Yandle, Ekblad) – 29. DeKeyser (Nielsen, Helm), 43. DeKeyser (Nielsen, Helm)
New Jersey – Pittsburgh 3:1
01:00, konec
Branky a nahrávky: 21. Zajac (Coleman, Noesen), 24. Coleman (Noesen, Zajac), 50. Zajac (Severson, Hall) – 47. Malkin (Cole, Kessel)
NY Islanders – Columbus 4:3
01:00, konec
Branky a nahrávky: 18. Leddy (Tavares, Barzal), 32. Jo. Bailey (Beauvillier, Pulock), 43. Eberle (Barzal, Cizikas), 46. B. Nelson (Ladd, Pulock) – 7. J. Anderson (Dubois, J. Jokinen), 33. Atkinson (Panarin), 39. N. Foligno (Bjorkstrand)
Nashville – NY Rangers 5:2
02:00, konec
Branky a nahrávky: 21. P. K. Subban (F. Forsberg, Arvidsson), 38. Fiala (C. Smith), 43. Sissons (P. K. Subban), 55. Arvidsson (Johansen, F. Forsberg), 58. Fiala (Josi, Turris) – 41. J. T. Miller (Zuccarello, McDonagh), 55. Zibanejad (McDonagh, J. T. Miller)
Dallas – Minnesota 6:1
02:00, konec
Branky a nahrávky: 29. Janmark (J. Klingberg, Spezza), 30. Johns, 32. Ja. Benn (D. Shore, Seguin), 35. Seguin (Ja. Benn, Radulov), 49. Radulov (Seguin), 57. Hamhuis (Pateryn, B. Ritchie) – 46. Zucker (Mikael Granlund, Spurgeon)
Vancouver – Tampa 2:4
04:00, konec
Branky a nahrávky: 50. Vanek (Stecher, Boeser), 55. Boeser (B. Sutter) – 2. Kunitz (Strålman, Kunitz), 6. Hedman (Stamkos, Kučerov), 36. Gourde (Sergačjov, Peca), 57. Conacher (TS)
Calgary – Chicago 4:3
04:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 26. Stajan (Hamonic, Brodie), 33. J. Gaudreau (Ferland, Giordano), 50. Frolík (Backlund), 61. Monahan (Brodie) – 8. Schmaltz (P. Kane), 22. Hinostroza (P. Kane, Seabrook), 35. Duclair
Los Angeles – Arizona 6:0
04:30, konec
Branky a nahrávky: 8. Iafallo (Toffoli, Kempe), 23. Lewis (T. Mitchell, Muzzin), 26. Kempe (D. Brown), 39. Muzzin (Doughty, Kopitar), 47. Kopitar (Gravel, Iafallo), 57. D. Brown (LaDue, Muzzin)
Washington – Vegas 3:4
18:30, konec
Branky a nahrávky: 8. Stephenson (Beagle, Niskanen), 29. Niskanen (Kuzněcov, Orlov), 41. Bäckström (Djoos) – 17. Carpenter (Bellemare, Schmidt), 39. R. Smith (Tuch, Marchessault), 50. R. Smith (Marchessault, W. Karlsson), 55. Tuch (Carpenter, Bellemare)
Montreal – Ottawa 4:1
19:00, konec
Branky a nahrávky: 27. Petry (Pacioretty, Galchenyuk), 28. Lehkonen (Ščerbak, Mete), 39. Lehkonen (Plekanec, Gallagher), 57. Plekanec – 23. Hoffman
Carolina – San Jose 1:3
19:00, konec
Branky a nahrávky: 18. Aho (J. Staal) – 5. Meier (Donskoi, Burns), 20. Tierney (M. Karlsson, Bødker), 23. Burns (J. Ward, J. Ryan)
Warriors Brno – Třinec 2:1
12:00, konec (Umíst.)
Branky a nahrávky: 35. Vysloužil, 47. Bocián – 22. Havránek (Chovaniak)
Chomutov – Havlíčkův Brod 4:3
12:30, konec (Umíst.)
Branky a nahrávky: 11. Lobodowski (TS), 13. Gut (Koláček, Mežnar), 24. Gut (Mežnar, Zeman), 34. Zeman (Jarý, Černý) – 7. Křehlík (Cachnín, Hromádka), 31. Rybáček, 47. Křehlík (Dudycha, Vacík)
Žďár n/S – Vsetín 0:3
13:00, konec (Umíst.)
Branky a nahrávky: 20. Lukačka (Krupa, Pernický), 27. Jenáček (Půček, Matiaško), 48. Matiaško (Fojtášek)
Havířov – HC Litvínov 2:3
17:00, po s.n. (0:1) (Umíst.)
Branky a nahrávky: 12. Adámek (Žídek), 19. Revaj (Janeček, Hilšer) – 8. Myšák (Kysela, Šubrt), 40. Berka (Svoboda, Bártek), rozh. náj. Jindra
Košice – Nitra 2:5
16:00, konec
Branky a nahrávky: 23. Boltun (Miklík, Šedivý), 57. Pacan (Nagy, Koch) – 9. Csányi (Šiška), 13. Blackwater (J. Milam, Kovacs), 18. Krištof (Paulovič, Mezei), 24. Bradley (J. Ručkay, Versteeg), 41. Kovacs (J. Milam)
Nové Zámky – Trenčín 0:2
16:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Ölvecký (Bezúch, Radivojevič), 38. Bezúch (Ölvecký, Radivojevič)
Zvolen – Žilina 1:2
17:00, po s.n. (0:1)
Branky a nahrávky: 14. Ross (Obdržálek, Coffman) – 16. Tvrdoň (Pospíšil, Húževka), rozh. náj. Pospíšil
Detva – Banská Bystrica 6:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Róth (Andrisík, Chovan), 9. Belluš (Chovan, Surový), 28. Belluš (TS), 34. Ščurko, 44. Gašpar, 57. Videlka (Sládok) – 4. Bubela (Brittain, Hohmann), 5. Brejčák, 19. Kabáč (Gabor, Češík), 51. Asselin (Hohmann, Gélinas), 59. Asselin (Faille)
Lipt. Mikuláš – Poprad 1:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 43. Kriška (Lištiak, M. Sukeľ) – 7. Buc (Ježek, Heizer), 31. Abdul (Matej Paločko), 56. Mlynarovič (Svitana)
Litoměřice – 3:2
12:00, konec (Nad.)
Branky a nahrávky: 25. Fábry (Horešovský, Švalich), 35. Student (Chňapko, Vaněk), 44. Švalich (Student, Fábry) – 41. Hoffmann (Aul, Pergl), 42. Matys (Kitzberger, Beneš)
Náchod – Nový Bydžov 5:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Škoda, 13. Macháň (Hrach), 19. Havrda, 28. Hlavatý (Havrda), 30. Havrda (Hlavatý) – 10. Chára (Kubišta), 25. Chára (Kubišta), 36. Kubišta
Opočno – Hronov 1:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 27. Srpek (Žid, Mervart) – 25. Petr (Fišer, Šejnoha), 40. Fišer (Šejnoha, Petr), 51. Petr (Fišer), 54. Fišer, 59. Dudadík (Hylena)
HC Jičín – Třebechovice p. O. 3:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 35. Pletka (Kollman), 35. Průšek, 37. Kollman (Vajsejtl) – 11. Dittrich, 38. Bartoň (Wolf)
Nová Paka – Jaroměř 6:10
17:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Kloutvor (Barbora), 13. Šuvara (Hric, Pour), 13. Barbora, 24. Barbora (Esperka), 36. Esperka (Zvolenský), 51. Barbora – 15. Bujňák (Hamáček), 20. Merkl (Háze, Vejman), 22. Hlavnička (Čtvrtečka), 25. Všetečka, 31. Hlavnička (Háze), 37. Čtvrtečka, 37. Souček (Ježík), 44. Hlavnička (Čtvrtečka), 60. Souček (Pekárek), 60. Hlavnička (Háze)
HC Varnsdorf – Č. Lípa 7:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Saska (Kvaček), 11. Rubeš (Fichtner), 25. Fojt (Žďánský), 47. Prokop, 53. Rubeš (Kvaček, Fichtner), 58. Žďánský (Fojt), 59. Matějka (Prokop) – 18. Preussler (Krupička), 41. Holčák (Krupička), 60. Češka (Krupička)
Poruba "B" – Studénka 3:4
13:30, konec
Branky a nahrávky: 17. Buček, 36. Vidlák (Gelnar, Černín), 59. Široký (Vidlák, Korec) – 1. Janečka (Tomášek, Novák), 6. Orszulík (Tomášek), 23. Orszulík (Tomášek), 41. Sluštík (Trubka, Štěpjak)
BK Havlíčkův Brod B – Polička 10:2
17:00, konec (PO)
Branky a nahrávky: 7. Homola (Motl), 7. J. Přibyl (Suchý), 12. Homola (Motl, Cejpek), 12. J. Přibyl (Abbrent), 20. Jelínek (Cejpek), 20. Beran (Bancíř, J. Přibyl), 32. Cejpek (Homola, Jelínek), 39. M. Přibyl (Polák, J. Přibyl), 43. Křížek (Polák, M. Semrád), 54. J. Přibyl – 45. Jindra (Švejda), 57. Zobač (Jindra, Štěrba)
Česká Třebová – Světlá nS 8:4
17:00, konec (ČF, série 1:0)
Branky a nahrávky: 22. Procházka (Lesák, Šejba), 26. Šejba (Jindřich, Pražák), 30. Vlček (Knytl, Šimončič), 47. Fúzik (Hemský, Šimončič), 48. Moučka (Hemský), 55. Knytl (Křečan), 58. Vlček (Křečan), 59. Škvor (Jindřich) – 27. Kopecký (Včela), 34. Včela (Špatenka), 55. Doležal (Kopecký), 57. Kubát (Kořínek)
Moravská Třebová – Chotěboř 2:1
17:00, po prodl. (ČF, série 1:0)
Branky a nahrávky: 28. Pavlovský (Čikl), 64. Pavlovský – 41. Dvořák (Vácha, Mendl)
Hlinsko – Choceň 7:1
17:30, konec (ČF, série 1:0)
Branky a nahrávky: 17. Poskočil (Plachý), 18. Velinský (Chvojka), 27. Plachý (Pazourek), 33. Havel (Chvojka), 33. Pazourek (Zídek), 39. Beneš (Dítě), 59. Hron (Dítě) – 22. Nečas (Prachař)
Chrudim – Litomyšl 5:2
18:00, konec (ČF, série 1:0)
Branky a nahrávky: 1. Haltuch (Polák), 18. Plch (Dobiáš, Novák), 38. Kišš (Kalous), 54. Dobiáš (Haltuch), 59. Polák (Kišš) – 12. Pilavka (Starý), 57. Barkoči (Švec)
Telč – HC Vajgar 7:6
*16:30, po s.n. (1:0)
Branky a nahrávky: 2. Šebesta (Bína), 9. Sokolík (Berka, Šebesta), 11. Smejkal (Bína, Šebesta), 23. Smejkal (Šebesta, Bína), 38. Kubát (Berka), 59. Šebesta (Kubát, Vacek), rozh. náj. Kubát – 20. Tomšík, 25. Jon (Jasanský), 27. Jasanský (Kalvas, Procházka), 32. Kalvas (Ištvánik, Chmel), 54. Procházka, 58. Havelka (Jindra)
Veselí nLuž. – Telč 3:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 17. Dušák (Nehoda), 36. Míchal (Vlach), 47. Čáp (Dušák) – 38. Sokolík (Kubát), 48. Prokop
HC Vajgar – Strakonice 5:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Ondřej, 19. Jasanský (Jon, Ondřej), 23. Kalvas (TS), 56. Jon (Tržil) – 10. Řehoř (Všetečka), 26. Všetečka (Křenek), 38. Tržil (Jon, Gurka)
Soběslav – Č. Krumlov 4:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Punčochář (Žákovský), 30. Hraňo (Žákovský, Hák), 44. Hraňo (TS), 59. Žákovský (Hák) – 2. Stodolovský (Gallistl), 7. Řepa, 14. Kadlec (Krcho, Vondřich), 36. Šťastný (Řepa, Malovec), 46. Krcho (Vondřich)
Pelhřimov B – Humpolec 4:7
17:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Svoboda (Kaminsky), 10. Svoboda (Siřiště, Kaminsky), 18. Siřiště, 41. Kaminsky (Vrátný, Hráček) – 14. Henrych, 23. Dvořák (Zadina), 43. Jelínek, 45. Jelínek (Dvořák), 47. Hubata (Jelínek), 54. Henrych (Dolejš), 55. Dolejš (Prokop, Dvořák)
Tábor B – HC Vimperk 5:8
17:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Syrovátko (Jelínek), 17. Mařík (Hubáček, Ježek), 31. Ježek (Mařík), 37. Bouška (Pospíchal, Kratochvíl), 56. Hubáček – 2. Korous (Předota), 10. Korous (Předota, Sitter), 12. Novotný (Suchánek), 19. Sitter (Paule), 24. Novotný (Vítovec), 41. Lang (Paule), 54. Suchánek (Sitter), 56. Korous
Rosice – Vel. Meziříčí 4:8
*17:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Hroudný, 18. Dobiáš (Jarolím), 39. Dvořák (Kazlepka), 54. Šíma (Hroudný) – 6. Střecha (Burian), 7. Sobotka (Vlašín, Dostál), 10. Matov (Urban, Rozmarín), 14. Křenek (Vlašín, Dostál), 16. Maštera (Šimka, Střecha), 27. Křenek (Burian, Sobotka), 36. Křenek (Sobotka, Vlašín), 60. Maštera (Vlašín, Rozmarín)
Uh.Ostroh – Uničov 5:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 28. Stránský (Flora), 47. Galuška (Tomi, Polesný), 48. Flora (Rauš), 58. Mika (Galuška), 60. Mika (Rauš, Flora) – 2. Korhoň (Sršeň, Handl), 9. Sršeň (Korhoň, Paška), 27. Handl (Fekiač)
Cheb – Trstěnice 5:0
*16:30, kontumace
HC Domažlice – TJ Sušice 12:3
*18:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Kučera (Kubík, Muchka), 14. Polívka (Faschingbauer, Muchka), 19. Kučera (Baxa, Kubík), 21. Kulhánek (Polívka, Faschingbauer), 22. Faschingbauer (Kučera, Polívka), 23. Polívka (Faschingbauer, Sekerák), 27. Kučera (Polata, Baxa), 36. Kulhánek (Polívka, Faschingbauer), 38. Sekerák (Polívka, Faschingbauer), 39. Muchka (Faschingbauer), 56. Faschingbauer (Sekerák), 60. Horejš – 43. Fedor (Patera), 47. Broža (Holý), 49. Patera (Fedor, Skuhra)
Klatovy – Chotíkov 6:4
15:30, konec
Branky a nahrávky: 3. Vondryska (Vizinger, Valečka), 19. Vondryska (Vizinger, Šproch), 22. Kubeš (Kuželík), 28. Vizinger (Rajal, Vondryska), 38. Vizinger (Pitel, Vondryska), 58. Kubeš (Horák, Kuželík) – 15. Peleška (Hobl, Bunda), 37. Šlauf (Ceperko, Setikovský), 39. Ceperko (Šlauf), 43. Pokorný (Šlauf, Setikovský)
Poděbrady – Neratovice 5:3
*17:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Hrdina (Šafra, Potocký), 6. Velechovský (Rindoš, Malinský), 23. Rindoš, 35. Toupal (Velechovský), 39. Kadlec (Pácal) – 11. Štukheil (Horevaj), 13. Macek (Pokora), 56. Štukheil
V.Popovice – PZ Kladno 4:3
*18:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Kukačka (Vlček), 28. Petržílka (Synáč, Nejedlý), 38. Rejna (Kukačka), 43. Kukačka (Rejna) – 8. Černý (Macháček), 25. Jarý (Janeček), 57. Černý (Macháček)
Žabonosy – Příbram 5:2
15:30, konec
Branky a nahrávky: 15. Hutla (Mejzr), 16. Skokan (Svoboda), 18. Krumpholz (Pomichálek), 49. Beňovský (Mejzr), 54. Kozák (Beňovský) – 53. Mikeska (Šír), 58. Mikeska (Grubner, Šlemenda)
Čáslav – Černošice 1:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 56. Muras (Kraučuk) – 11. Hofmeister (Staněk), 13. Hofmeister (Jobek), 37. Jobek (Sem), 46. Formánek
Kadaň – Louny 7:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 18. Hubínek (Krstev), 20. Bartók (Hubínek), 29. Bartók (Krpenský), 34. Krpenský (Hubínek), 45. Januška (Krstev), 52. Holán (Polanský, Toman), 59. Holán – 7. Prokeš (Veselák)