28:30
Zubří – Karviná • konec (60') 18:00 26:30
Jičín – Dukla • konec (60') 19:00 31:36
Slavia – Poruba • konec (59') 17:30 38:18
Písek – Michalovce • konec (60') 18:00 28:30
Kynžvart – Olomouc • konec (60') 18:00 24:26
Most – Šaľa • konec (60') 18:00 35:24
Tatran Stupava – Dunajská Streda • konec (60') 18:00 18:34