40:28
Sävehof – Most • konec (60') 13:30 24:19
SHC Maloměřice – Zubří • konec (60') 11:30 20:27
Dukla – Kopřivnice • konec (60') 16:30 40:28
Jičín – Královo Pole • konec (31') 20:00 21:20
Veselí n/M – Zlín • konec (60') 17:00 24:19
Olomouc – Písek • konec (60') 17:30 32:27
Michalovce – Hlohovec • konec (60') 17:30 36:20
Hodonín – Dunajská Streda • konec (60') 17:30 24:24
Šaľa – Slavia • konec (60') 18:00 30:21