22:22
Olomouc – Poruba • konec (58') 14:00 24:25
Dunajská Streda – Most • konec (59') 16:00 22:41
Slavia – Písek • konec (59') 17:00 22:22
Michalovce – Hodonín • konec (58') 17:30 37:18
Zlín – Prešov • konec (60') 18:00 29:28
Hlohovec – Bánovce • konec (60') 18:00 29:24