30:33
Karviná – Frýdek-M. • konec (59') 18:00 30:21
Kopřivnice – Jičín • konec (60') 18:00 30:33
Nové Veselí – Dukla • konec (60') 18:00 28:23
Zubří – Litovel • konec (60') 18:00 29:19
Tymákov – Podlázky - Dalovice • konec (60') 08:30 20:17
Přeštice – Krčín • konec (30') 11:00 31:18
Podlázky - Dalovice – Krčín • konec (59') 13:30 21:24
Přeštice – Tymákov • konec (58') 16:00 30:18
Přeštice – Dobruška • konec (60') 09:45 23:26
Tymákov – Stará Ves n/O. • konec (58') 12:15 25:15
Dobruška – Stará Ves n/O. • konec (58') 14:45 30:17
Tymákov – Přeštice • konec (60') 17:15 26:15