32:28
Kopřivnice – Lovosice • konec (60') 17:00 30:23
Nové Veselí – Jičín • konec (60') 17:00 23:22
Litovel – Hranice • konec (60') 17:00 21:22
Zlín – Poruba • konec (60') 18:00 20:28
Bánovce – Šaľa • konec (59') 18:00 30:34
Most – Michalovce • konec (60') 18:00 32:28