35:26
Královo Pole – Litovel • konec (60') 15:00 22:20
Lovosice – Jičín • konec (60') 17:00 21:19
Zubří – Nové Veselí • konec (60') 18:00 25:27
Písek – Bánovce • konec (60') 15:00 35:26
Olomouc – Michalovce • konec (60') 17:30 27:27
Prešov – Veselí n/M • konec (15') 18:00 23:32
Šaľa – Most • konec (60') 18:00 26:25