24:28
Dukla – Hranice • konec (30') 16:30 30:20
Královo Pole – Kopřivnice • konec (60') 17:00 29:34
Strakonice – Nové Veselí • konec (60') 18:00 24:30
Zubří – Plzeň • konec (60') 18:00 24:23
Jičín – Karviná • konec (1') 18:00 24:28
Frýdek-M. – Lovosice • konec (60') 19:30 32:29
Prešov – Šaľa • konec (60') 18:00 21:31
Poruba – Hodonín • konec (60') 18:00 18:18
Most – Písek • konec (60') 18:00 30:24