20:33
Německo – Č. Hora • konec (60') 17:15 32:19
Španělsko – Česko • konec (60') 18:15 32:15
Severní Makedonie – Slovinsko • konec (60') 19:30 25:24
Dánsko – Maďarsko • konec (60') 20:30 32:25
Most – Larvik • konec (60') 18:00 21:21
Bánovce – Šaľa • konec (60') 18:00 21:34
Prešov – Michalovce • konec (60') 18:00 20:33
Trenčín – Písek • konec (60') 18:00 31:30