1:3
Švýcarsko – Rusko • konec (60') 12:30 2:6
Finsko – Švédsko • konec (60') 16:30 3:1
Buffalo – Florida • konec (60') 01:00 1:4
Washington – Pittsburgh • konec (60') 01:00 4:1
Columbus – Carolina • konec (60') 01:00 1:3
Toronto – Boston • po prodl. (62') 01:20 3:2
Dallas – NY Islanders • konec (60') 02:40 5:0
Vegas – Winnipeg • konec (60') 04:30 5:2
NY Rangers – Edmonton • konec (60') 19:00 4:2
Ottawa – Colorado • konec (60') 19:15 4:3
Česko – Finsko • konec (60') 17:00 2:4
Slovensko U20 – Švýcarsko U20 • konec (60') 19:30 3:4
Kanada red – Česko • konec (60') 02:00 3:2
Kanada white – Česko • konec 22:40 1:2
Česko – Švýcarsko • konec (60') 16:00 5:2
Česko – Japonsko • konec (60') 13:00 1:3
Česko – Německo • konec (59') 16:00 4:3
Bílina – Sokolov • konec 17:30 5:8
Děčín – Most • konec (60') 18:00 6:1
Vrchlabí – Kobra • konec (60') 18:00 2:7
Trutnov – Jablonec • po s.n. (2:0) (66') 18:00 5:4
Letňany – Řisuty • konec (60') 18:40 3:2
Mor. Budějovice – Klatovy • konec (60') 17:00 4:0
Havlíčkův Brod – Žďár n/S • konec (60') 17:00 8:1
Písek – Kolín • konec (59') 17:30 1:4
David Servis – Tábor • po s.n. (1:3) 18:00 2:3
Pelhřimov – Nymburk • konec (60') 18:00 2:4
Šumperk – Opava • konec (60') 17:00 3:1
Val.Meziříčí – Poruba 2011 • konec (60') 17:00 3:1
Německo – Slovensko • konec (60') 16:00 0:3
VUT Cavaliers Brno – Akademici Plzeň • konec (60') 14:30 6:4
Havířov – Francie • konec (60') 14:00 4:1
Hvězda B – Kobra Praha • odloženo () 18:30 0:0
HC TNP Praha – Žižkov Praha • konec (58') 20:45 6:3
Č. Lípa – HC Turnov • konec (44') 16:00 2:6
Nový Jičín B – Bohumín • konec (43') 16:30 3:5
Rožnov A – Frýdek-M. "B" • po s.n. (66') 17:00 3:2
Orlová – Poruba "B" • konec (50') 17:00 4:3
Krnov – Studénka • konec 17:00 4:6
H. Benešov – HC Wolves Český Těšín • konec (60') 17:00 4:6
Světlá nS – Moravská Třebová • konec (59') *19:00 4:1
Veselí nLuž. – Strakonice • po prodl. (62') 17:00 3:4
Milevsko – SK Telč • konec (53') 17:00 3:1
Břeclav – Kroměříž • po prodl. (62') 17:00 3:2
Rosice – Blansko • po s.n. (66') 17:00 4:5
Velká Bíteš – Velké Meziříčí • konec (47') 17:00 1:5
Boskovice – Uničov • po prodl. (65') 17:00 5:4
Čerti Ostrov – Stadion Cheb • konec (59') 15:00 5:10
Trstěnice – Mar.Lázně • konec (57') 18:00 5:4
HC Rokycany – Tachov • konec (60') 17:00 10:3
Nejdek – Klatovy • konec (60') 17:00 5:2
Kaznějov – Chotíkov • konec (55') 18:30 8:2
Lev Benešov – Slaný • konec (60') 17:00 6:3
Ml. Boleslav B – Rakovník • po s.n. (0:1) (66') 17:00 4:5
Poděbrady – Příbram • konec (59') 17:00 7:4
Vlašim – PZ Kladno • konec (58') 17:30 8:2
Kutná Hora – Neratovice • konec (60') 17:30 3:5
V.Popovice – Černošice • konec (61') 18:00 5:2
– Litoměřice B • konec (60') 17:30 5:0
HC Lovosice – Roudnice • před zápasem () 19:00 0:0