26:19
Nové Veselí – Jičín • konec (60') 17:00 24:24
Kopřivnice – Dukla • konec (60') 18:00 34:32
Strakonice – Královo Pole • konec (60') 18:00 24:23
Písek – Slavia • konec (60') 15:00 21:28
Prešov – Zlín • konec (60') 17:00 24:21
Šaľa – Poruba • konec (60') 18:00 26:19
Trenčín – Bánovce • konec (60') 19:00 33:30