24:27
Dukla – Královo Pole • konec (60') 16:30 34:20
Lovosice – Karviná • konec (45') 17:00 31:29
Plzeň – Jičín • konec (60') 18:00 26:23
Zubří – Frýdek-M. • konec (60') 18:00 23:19
Veselí n/M – Olomouc • konec (46') 17:00 25:27
Partizánske – Poruba • konec (60') 18:00 27:31
Šaľa – Michalovce • konec (59') 18:00 24:27
Bratislava – Prešov • konec (60') 18:00 18:30