36:19
Plzeň – Nové Veselí • konec (60') 18:00 36:19
Písek – Šaľa • konec (60') 15:00 23:27
Olomouc – Slavia • konec (60') 17:30 20:27
Partizánske – Veselí n/M • konec (60') 18:00 21:20
Poruba – Bratislava • konec (59') 18:00 39:14
Most – Zlín • konec (60') 18:00 30:21