23:27
Slavia – Olomouc • konec (60') 17:30 30:26
Most – Poruba • konec (60') 18:00 32:18
Veselí n/M – Písek • konec (60') 18:00 32:21
Partizánske – Michalovce • konec (60') 18:00 23:27
Prešov – Šaľa • konec (60') 18:00 14:24