27:23
Hranice – Královo Pole • konec (60') 18:00 25:27
Zlín – Litovel • konec (60') 18:00 23:22
Jičín – Přerov • konec (60') 18:00 42:22
Dukla – Lovosice • konec (60') 19:30 22:24
Plzeň – Frýdek-M. • konec (60') 20:00 27:23
Bratislava – Zlín • konec (60') 15:00 27:28
Veselí n/M – Olomouc • konec (60') 17:00 21:30
Michalovce – Šaľa • konec (60') 17:30 30:25
Poruba – Písek • konec (60') 18:00 36:16
Partizánske – Most • konec (60') 18:00 19:19
Prešov – Slavia • konec (60') 18:00 20:28