5:2
Pardubice – Chomutov • po s.n. () 19:10 3:4
Banská Bystrica – Žilina • po prodl. () 17:00 4:3
Skalica – Poprad • konec () 17:00 3:7
Nitra – Trenčín • konec () 17:00 6:3
Martin – Piešťany • konec () 17:00 0:3
Košice – Zvolen • konec () 18:00 3:5
Trnava – Trebišov • po s.n. () 17:00 3:4
Spišská N. Ves – Prievidza • konec () 17:00 3:1
Prešov – Bardejov • po prodl. () 17:00 5:4
Přerov – Vsetín • konec () 18:00 6:2
Karviná (Baník) – Nový Jičín • konec () 18:00 5:2