0:2 6:7 (5), 6:7 (6)

19.07.2024, 22:48 • Centrální kurt, Palermo (ITA) • Čtvrtfinále • Tomáš Kubečka

Tipsport: 3.0 1.38 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V semifinále se Karolína Muchová utká s Rumunkou Beguovou. (01:03:36)
Je dobojováno! Karolína Muchová zvládla své čtvrtfinálové vystoupení a poráží Astru Sharmaovou po setech 7:6 a 7:6. Do utkání přitom česká tenistka nevstoupila dobře a rychle prohrávala 0:3. Nakonec ale dokázala průběh setu otočit a dotáhla jej až do zkrácené hry. V ní byla v koncovce přesnější a ovládla tiebreak poměrem 7:5. Ve druhém setu pak Muchová vedla 2:0 a 4:2. Za stavu 5:4 si však prohrála podání. Za stavu 5:6 pak odvrátila čtyři setboly soupeřky. V tiebreaku poté měla hned tři mečboly, přičemž proměnila až ten poslední.

Konec zápasu

0:2; 6:7 - Karolína Muchová

6:7

Třetí mečbol už Karolína Muchová využívá a po dvou vítězných tiebreacích postupuje do semifinále!

6-7

Sharmaová se tlačila forhendem do útoku, ale minula kurt! Muchová dostává k dobru třetí mečbol.

6-6

0:1; 6:6; 6-6 - Astra Sharmaová

6-6

I druhý mečbol je pryč! Sharmaová si došla k síti pro vítěznou smeč.

5-6

0:1; 6:6; 5-6 - Astra Sharmaová

5-6

Drama stále nekončí! Sharmaová první mečbol při podání Muchové odvrací.

4-6

Karolína Muchová má dva mečboly! Sharmaová se tlačila k síti, ale na vynikající forhendový prohoz nedosáhla!

4-5

To už ale neplatí! Muchová totiž prolomila podání soupeřky a může duel doservírovat!

4-4

Muchová trefila bekhend od základní čáry jen rámem rakety. Obě hráčky jsou zatím v tiebreaku stoprocentní v zisku míčů po svém servisu.

3-4

Muchová trefila forhend na tělo soupeřky, která z obrany trefila síť.

3-3

Muchová odpovídá servisem na téčko a vítězným forhendem. Strany se mění za stavu 3:3 – totožně jako v první sadě.

3-2

Australanka navíc přidává eso!

2-2

Také Sharmaová si po výborném podání připravila pozici pro útok a zakončila výměnu forhendem křížem.