konec (2:1)

13.07.2024, 16:00 • Frenštát pod Radhoštěm • Jakub Holínka

Tipsport: 1.51 4.04 4.83 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (17:54:18)
Je dobojováno. Druhý poločas už neměl takové tempo jako ten první, i tak jsme ale nějaké náznaky šancí viděli. Pojistku na výhru Baníku přidal v 77. minutě střídající Quadri Adediran, který se prosadil hlavou po dobrém centru Davida Lischky. Baník Ostrava tak poráží v generálce na Chance ligu Považskou Bystrici 3:1 a příští víkend jej již čeká výjezd do vršovického Ďolíčku, kde se v úvodním ligovém kole postaví pražským Bohemians.

90+1

90

Abdullahi Tanko vybojoval míč těsně za velkým vápnem, potáhl jej po pravé straně, jeho následná přihrávka ale ve vápně nenašla nikoho v modrém a míč tak má v držení Dukla.

88

Ivan Rehák dobře přečetl hru, vybíhá z vápna a ve skluzu posílá míč do zámezí před dotírajícím Tankem.

87

Hráči Baníku jsou nastěhovaní na polovině Dukly a míč létá rychle z nohy na nohu.

85

Dlouhý nákop za obranu nemohl Quadri Adediran dostihnout. Rozehrávat od branky bude Banská Bystrica.

83

Přízemní centr hráčů v modrém z levé strany končí v rukavicích Řeháka. Ten volí dlouhý nákop vpřed.

81

Útočný faul hráčů Dukly dává míč na kopačky fotbalistům Baníku. Ti už teď nikam nepospíchají.

79

Míč mají v držení fotbalisté Banské Bystrice a kombinují na polovině hřiště.

77

77. ADEDIRAN - 3:1

77

Baník právě vstřelil branku!
David Lischka poslal z levé strany přesný centr do vápna na zadní tyč, kde se do míče položil nabíhající QUADRI ADEDIRAN a prudkou hlavičkou do horního rohu překonává Reháka – 3:1!

74

Matěj Šín hledal průnikovou přihrávkou do vápna nabíhajícího Quadri Adedirana, ten ale míč na hrací ploše nezkrotil a od branky tak pošle míč zpět do hry Ivan Rehák.

73

Quadri Adediran při snaze získat míč fauloval Mensaha a s míčem tak budou hrát fotbalisté Banské Bystrice.

72

Akce Baníku je u konce poté, co se k přihrávce za obranu dostal jako první Ivan Mensah.

71

Marián Pišoja se ve vápně opřel z první do míče, trefil ale blok obránců Baníku.

68

Přízemní centr z rohu mířil na přední tyč, tam se ale stal kořistí obránců Dukly.

68

Střela Matěje Šína končí na zdi a míč se odkutálel do zámezí. Baník bude kopat rohový kop.

66

Po faulu Dávida Richtárecha má Baník volný přímý kop kousek za vápnem z ideální pozice na střelu.

3:1

konec (2:1)

Branky: 13. Klíma, 24. Kubala, 77. Adediran – 21. Rymarenko

FC Baník Ostrava: 1. poločas: Markovič – Juroška, Frydrych, Pojezný, Kpozo – Buchta, Rigo, Boula, Klíma, Ewerton – Kubala. 2. poločas: Markovič – Uchenna, Chaluš, Lischka – Rusnák, Grygar, Prekop, Šín, Šehić – Adediran, Tanko.
Náhradníci: Kubný

Trenér: Pavel Hapal

MFK Dukla Banská Bystrica: Rehák – Godál, Hlinka, Malec, Mensah, Petrák, Richtárech, Rymarenko, Šikula, Slebodník, Willwéber
Náhradníci: Trnovský – Bača, Brenkus, Klimpl, Ľupták, MIgaľa, Murín, Pišoja, Svetlík

Trenér: Marek Bažík