1:2

konec (0:1)

02.06.2024, 10:30 • Stadion Svépomoc • 29. kolo • Jakub Holínka

Tipsport: 1.38 4.11 5.19 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno. Domácí nejprve na začátku 2. půle vyrovnali zásluhou Tomáše Drchala, v 74. minutě se ale po rohovém kopu prosadil hlavou Vojtěch Burýšek a další branku již diváci neviděli. Admira Praha tak vítězí na hřišti Táborska 2:1 a odváží si všechny body.
To je ode mě vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek víkendu. (12:23:17)

90+3

90+1

Dlouhý nákop domácích končí až v rukavicích Kellera.

90

Hosté už nikam nepospíchají a pomáhají si přihrávkou nazpět až ke Kellerovi.

89

Střídání v týmu FK Admira Praha:
ze hřiště odchází Jandovský, přichází Polívka.

89

Ofsajd! A v něm přichycen Jan Martinic.

88

Na druhé straně zahrozili z brejku hosté, střela ale prolétla vedle branky Matouška.

87

Po centru zprava se dostali domácí k hlavičce ve vápně, ta ale prolétla těsně nad břevnem hostující branky.

86

Střídání v týmu FC Táborsko akademie:
ze hřiště odchází Schindler, přichází Fišer.

86

ze hřiště odchází Záruba, přichází Marek.

83

Míč si ve vápně posunul na levačku Marek Novák, hosté ale jeho pokus stačili tělem zablokovat a Keller tak ani nemusel zasahovat.

83

Přízemní centr domácích zprava odkopává obrana Admiry do zámezí.

82

ze hřiště odchází Soliu, přichází Špaček,
ze hřiště odchází Schramhauser, přichází Praveček.

81

Centr Aleše Nešického hlavičkuje obrana hostů do bezpečí.

80

Po dalším faulu hráčů Admiry mají domácí přímý kop tentokrát z pravé strany.

79

Střela domácích končí pouze na dobře postavené zdi.

78

Afolabi Soliu vypíchl na polovině hřiště přihrávku a jeho únik zastavují hosté před vlastním vápnem pouze za cenu faulu. Domácí tak mají standardku z nadějné pozice pro ohrožení branky.

76

Pas domácích za obranu byl příliš rychlý a končí až na kopačkách Martina Kellera.

75

ze hřiště odchází Krunert, přichází Kunc,
ze hřiště odchází Burýšek, přichází Martinic.

74

74. BURÝŠEK - 1:2

74

Admira právě vstřelila branku!
Na kroucený centr z rohového kopu si na malém vápně nejvýše vyskočil VOJTĚCH BURÝŠEK a hlavou uklízí míč do horního rohu branky.

73

Nákop hostů za obranu si pohlídal Matěj Brabec a posílá míč na kopačky Matouška, který jej vrací do hry dlouhým nákopem.

71

Martin Čácha získává díky dobrému presingu míč na polovině hřiště a dopředu tak mohou vyrazit hosté.

70

Žlutá karta pro tým FC Táborsko akademie (Kubovský).

68

Přímý kop domácích ze strany hřiště se nezdařil, nízký centr do vápna odpálil první obránce hostů do bezpečí.

65

Admira zvolila rozehrávku nakrátko, po následném centru se ale jeden z hostů provinil útočným faulem ve vápně a míč tak mají k dispozici domácí.

64

Centr hostů z pravé strany zahrává domácí obrana na rohový kop.

63

Afolabi Soliu se stal terčem faulu na polovině hřiště a hrát s míčem tak budou domácí.

62

ze hřiště odchází Koulousias, přichází Kubovský,
ze hřiště odchází Drchal, přichází Novák.

60

Hostům se otevřel prostor na levé straně, po přenesení hry napravo zkusili hráči Admiry střelu z velkého vápna, ta ale byla zblokována obětavým zákrokem jednoho z domácích.

58

Po rohovém kopu si odražený míč ve vápně našel Jakub Kopřiva, jeho rána z voleje ale prolétla vedle levé tyče branky Admiry.

56

Pas hostů za obranu si pohlídal Matěj Brabec a uklízí míč do autu.

55

Martin Keller dobře přečetl hru a ve skluzu posílá míč mimo hrací plochu před dotírajícím útočníkem Táborska.

54

Centr z rohu končí v rukavicích Filipa Matouška.

53

Kroucený centr hostů směřoval na malé vápno, tam ale nejvýše vyskočil jeden z domácích a hlavou posílá míč na roh.

51

51. DRCHAL - 1:1

51

Tým Táborsko akademie právě vstřelil branku!
Po nedůrazném zákroku ze strany hostů se k míči ve vápně dostal TOMÁŠ DRCHAL a střelou zblízka do šibenice vyrovnává.

50

Centr na malé vápno boxuje do bezpečí Martin Keller.

50

Dlouhý nákop za obranu si hosté pohlídali a zahrávají na rohový kop.

48

Po předchozím souboji zůstává na trávníku ležet jeden z domácích hráčů. Vypadá to ale, že bude v pořádku.

47

Přízemní centr Tomáše Drchala do vápna odklízí obrana hostů odkopem.

46

Druhý poločas začne přibližně v 11:32 hodin.
Je za námi 1. poločas, po kterém odcházejí do kabin v lepším rozpoložení fotbalisté pražské Admiry, kteří vedou 1:0. Admira vstoupila do zápasu lépe a odměnou jí byla trefa Jakuba Mráze v 9. minutě. Poté se hra vyrovnala a postupně přebírá aktivitu domácí Táborsko, branku se ale jihočechům zatím vstřelit nepodařilo. Do 2. poločasu tak zůstává vše otevřeno.

45

43

Nízký centr hostů do vápna končí v náručí Filipa Matouška.

42

Na druhé straně ale faulovali domácí a hrát s míčem tak mohou hráči Admiry.

41

Po centru se ve vápně dostal k dorážce na zadní tyči Filip Vysušil, byl ale tísněn obráncem a nezamířil přesně. Domácí se dožadují odpískání penalty, hlavní rozhodčí Martin Fojtík ale zůstává v klidu a nepíská.

40

Vysoký centr domácích zprava přelétl ve vápně úplně všechny a končí až v zámezí. Rozehrávat od branky bude Martin Keller.

38

Nákop hostů za obranu končí až v rukavicích Matouška, který dobře přečetl hru a vyběhl pro míč.

37

Střele hostů z hranice velkého vápna scházela razance a tak ji Filip Matoušek bez problémů chytá.

35

Rozehrávka domácích nakrátko úspěch nepřinesla a míč získávají hosté.

34

Žlutá karta pro tým FK Admira Praha (Čížek).

34

Další faul hostů, Nikolaos Koulousias je už ale zpět na nohou a Aleš Nešický si staví míč k volnému přímému kopu.

32

Centr na zadní tyč si obrana Admiry pohlídala a hlavičkuje pryč z vápna.

32

Po faulu hostů bodou zahrávat domácí volný přímý kop. Míč si staví Aleš Nešický.

30

Adam Čížek vypíchl v obraně míč a založil rychlý protiútok hostů, po přiťuknutí se k němu míč vrátil, jeho přihrávka na střed hřiště před vápno ale nebyla přesná a míč získávají hráči Táborska.

29

Míč teď drží na kopačkách domácí a hledají prostor k ohrožení branky Admiry.

26

Afolabi Soliu ještě posunul ve vápně míč na Patrika Schramhausera, ten ale ve vyložené pozici míjí svojí střelou zadní tyč Kellerovi branky.

26

Faulem se provinil při snaze získat míč Viktor Záruba a hrají tak domácí.

24

Přihrávku hostů za obranu na poslední chvíli zastavuje skluzem jeden ze stoperů Táborska. Admira ale zůstává na míči.

23

Ofsajd! A v něm po přihrávce od Aleše Nešického přichycen Afolabi Soliu.

21

Afolabi Soliu se uvolnil přes dva protihráče, třetí už jej ale fauloval a hrát s míčem tak budou domácí.

19

Střela hostů z přímého kopu prolétla nad břevnem branky Táborska.

18

Žlutá karta pro tým FC Táborsko akademie (Vysušil).

18

Hosté vyrazili do protiútoku, Filip Vysušil ale zatáhl za záchrannou brzdu a po zásluze vidí od hlavního sudího žlutou kartu. Admira má výhodu v podobě volného přímého kopu.

16

Hosté si pomáhají rozehrávkou nazpět až ke Kellerovi, ten posílá dlouhý nákop dopředu.

14

Na polovině hřiště byl faulován Aleš Nešický a s míčem tak budou hrát fotbalisté Táborska.

12

Kroucený centr domácích směřoval na zadní tyč, tam ale míč boxuje Martin Keller pryč z vápna.

11

Na levé straně se otevřel prostor pro Afolabi Soliu, ten ale neposlal do vápna přesnou přihrávku a míč tak získali hosté.

9

9. MRÁZ - 0:1

9

Hosté rychle přešli do útoku, kousek za velkým vápnem napřáhl ke střele JAKUB MRÁZ a i díky teči jednoho z domácích obránců končí míč v síti za bezmocným Matouškem.

8

Vysoký centr domácích zprava prolétl celým vápnem a končí až mimo hrací plochu. Odkop pro Admiru.

7

Útočná akce domácích je po nepřesné finální přihrávce u konce. Rozehrávat od branky bude Martin Keller.

5

Nepovedeným odkopem se prezentoval Filip Matoušek. Vhazovat budou fotbalisté Admiry.

4

Centr do vápna ještě prodlužoval hlavou jeden z hostů na zadní tyč, tam ale nebyl nikdo ze spoluhráčů a míč tak končí v zámezí.

4

Po faulu domácích má Admira výhodu v podobě volného přímého kopu.

3

Centr hostů z levé strany na velké vápno si domácí obrana pohlídala a odkopává.

1

Hosté začali utkání dlouhým nákopem za domácí obranu, míč ale končí až mimo hrací plochu. Vhazovat budou domácí.

1

Úvodní výkop obstarají hosté.
Oba celky právě vstupují na hrací plochu, kde je již vše připraveno k výkopu. Domácí Táborsko bude hrát v modrých dresech, hostující Admira v dresech bílo-černých.

FC Táborsko akademie: Matoušek – Schindler, Brabec, Kopřiva, Vysušil, Schramhauser, Javorek, Drchal, Nešický (C), Soliu, Koulousias
Náhradníci: Mrzena – Kubovský, Novák, Špaček, Sojka, Fišer, Praveček
Trenér: Lukáš Zeman

FK Admira Praha: Keller – Fric, Krunert, Mráz, Čácha, Jandovský, Burýšek, Konejl, Záruba, Čížek, Zahálka (C)
Náhradníci: Troharov – Skalický, Martinic, Tatdanov, Polívka, Marek, Kunc
Trenér: František Peřina

Rozhodčí: Fojtík – Jansa, Beneš.
Vzájemný zápas

Poslední vzájemný souboj přineslo na podzim 14. kolo ČFL a z domácí výhry 3:0 se radovala Admira Praha. Hattrickem se v utkání blýskl 19letý forvard Radek Šiler, který dostal po podzimních 10 gólech v 15 utkáních laso z pražské Sparty a od jara už tak nastupuje za její béčko ve F:NL.
FK Admira Praha přicestuje k zápasu na jih Čech jako 12. tým tabulky se ziskem 34 bodů. Náskok na poslední Králův Dvůr je 9 bodů a svěřenci trenéra Františka Peřiny tak jsou 2 kola před koncem soutěže již zachráněni. Aktuálně střídají hráči Admiry výhry s prohrami, poslední ligové kolo padli doma 1:3 s fotbalisty Písku, kteří se díky této výhře již také zachránili. Jedinou branku Pražanů zaznamenal ve 2. poločase Jiří Jandovský. Admiru trápí v této sezoně především ofenziva, s 32 vstřelenými góly jsou nejméně produktivním týmem soutěže.
Tým tak střelecky táhne s 6 góly 28letý Miroslav Horák, kteří už kroutí v Admiře pátou sezonu.
FC Táborsko akademie je v tabulce ČFL na 7. místě se ziskem 37 bodů. Svěřenci lodivoda Lukáše Zemana se tak pohybují v klidném středu tabulky. Hned 28 z celkových 37 bodů získali fotbalisté z Jižních Čech před svými fanoušky a dnes to budou jistě chtít potvrdit. Pomácí střetnutí totiž fotbalisté Táborska padli 0:2 s lídrem soutěže, rezervou pražské Slavie.
Minulé ligové kolo pak uhrála akademie Táborska remízu 2:2 na půdě Hostouně. Ta vedla po 1. poločase 1:0, Táborsko ale ve 2. půli výsledek otočilo díky trefám Patrika Schramhausera a Aleše Nešického z penalty. Hostouň ale srovnala zásluhou Jiřího Janušky a oba týmy se tak rozešly smírně.
Táborsko v této sezoně střelecky táhne 31letý záložník Aleš Nešický, který má na kontě 8 branek.
Hezké nedělní dopoledne všem příznivcům fotbalu! Je před námi 29. kolo ČFL skupiny A, FC Táborsko akademie změří síly s FK Admirou Praha. Výkop je naplánován na 10:30 a já Vás provedu tímto přenosem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.