IHC Devils Zlín – Mission Roller Brno

5:11

konec (3:7, 2:4)

25.05.2024, 09:00 • CCM Aréna, Zlín • . kolo • Marek Valkovič

Dnešní zápas opanovali hosté z Brna, kteří se v úvodních minutách dostali do vedení o čtyři branky. Zlínští hru sice srovnali, ale gólové manko snižovat nedokázali. V druhém poločase pokračovalo Brno v soustředěném výkonu, svůj náskok ještě navýšili a po výhře 11:5 si zapisují další tři body do tabulky. Oba týmy dnes od 12:00 čeká druhý duel, Zlín hraje druhý domácí zápas s Boskovicemi, Brno se přesouvá do Uherského Brodu. (10:19:28)

39:21

Bachánek hledal před brankou volného spoluhráče, ale přihrávka byla zablokována.

37:12

Brno právě vstřelilo branku!
TOMÁŠ SEDLÁČEK dostal od obrany hodně prostoru, takže vystřelil na Kořénka, který nedokázal zasáhnout. Asistence: Rosendorf.

36:39

Drobný minul nabídku na teč do prázdné branky, puk odjel do rohu.

35:03

Pět minut do konce se ani jeden tým nikam nežene, o výsledku utkání je již zřejmě rozhodnuto.

33:41

Devils právě vstřelili branku!
DAVID HRAZDIRA se dokázal v oslabení prosmýknout přes dva obránce a zakončil přesnou střelou pod horní tyč, po které se Chvátal jen marně natahoval. Asistence: Pavlůsek.

33:22

Vyloučení v týmu IHC Devils Zlín:
Bachánek – 1,5MIN, držení.

31:41

Dlouhou přesilovkou kombinaci Zlína úspěšně zakončil LUKÁŠ CHLUDIL. Asistence: D. Hrazdira, Šindelek.

30:30

Vyloučení v týmu Mission Roller Brno:
Strýček – 1,5MIN, sekání.

29:17

Na kulaté číslo zaokrouhluje počet vstřelených branek DOMINIK HRACHOVINA, který využil nedůslednosti v obraně domácích. Asistence: Drobný.

28:36

Hrazdirovu tečovanou střelu Chvátal vyrazil.

27:56

Kaukič se vrhnul mezi dva obránce, ale projít před Kořénka nedokázal.

26:50

Lukáš Chludil střelou z první v přesilovce minul.

26:19

Sedláček T. – 1,5MIN, vysoká hůl.

24:06

Šance domácích se snižují na minimum, na rozdíl šesti branek zvýšil svou druhou brankou RADEK KUČEŘÍK. Asistence: Dufek, D. Sedláček.

23:29

IVO SEDLÁČEK dostal prostor na pravé straně, takže neváhal a prudce vystřelil na Kořénka, který neměl šanci zasáhnout. Asistence: D. Hrachovina, T. Sedláček.

22:19

Druhý poločas začal opatrně, týmy zřejmě nechtějí pokračovat v gólových hodech.

21:13

Šindelkova střela z úhlu Chvátala napřekvapila.

5:11

Branky a nahrávky: 8. Bachánek (Chludil, Šindelek), 14. Hrazdira D., 18. Hamrla (Chludil), 32. Chludil (D., Šindelek), 34. Hrazdira D. (Pavlůsek) – 1. Sedláček D. (Strýček, Kučeřík), 5. Sedláček D. (Dufek), 5. Kaukič (Drobný, Hrachovina), 7. Sedláček D. (Kučeřík, Dufek), 14. Hrachovina D., 16. Drobný (Kaukič, Dufek), 20. Kučeřík (Kachlík), 24. Sedláček I. (Hrachovina, T.), 25. Kučeřík (Dufek, D.), 30. Hrachovina D. (Drobný), 38. Sedláček T. (Rosendorf)

IHC Devils Zlín: Kořének – Bachánek, Hamrla, Hrazdira D.(C), Šindelek, Zavrtálek – Chludil, Hrazdira, Pavlůsek.
Trenér: Marek Chludil

Mission Roller Brno: Chvátal (Hrachovina P.) – Hrachovina D., Kachlík, Kučeřík, Rosendorf, Sedláček D., Sedláček T., Strýček – Drobný, Dufek, Sedláček I., Kaukič
Trenér: Petr Hrachovina

Rozhodčí: Výborný, Cik