1:2

konec (1:0)

01.05.2024, 17:00 • 33. kolo • Aleš Strouha (@AlesStrouha)

Tipsport: 1.42 4.05 4.69 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončil nám zápas 33. kola MSFL mezi Uničovem a Blanskem. Domácí fotbalisté po poločase vedli, jenže po změně stran udělali několik chyb, vypadli ze hry a hosté je za to potrestali, když se trefili Rajčinec a Tulajdan. Blansko nakonec slaví výhru, když v Uničově vyhrálo 2:1! (18:53:33)

90+4

90+4

Po závěrečném hvizdu se ještě strhla mela a za sražení protihráče mimo hrací plochu dostal červenou kartu domácí Adam Červeň.

90+3

V poslední minutě hry utekl po levé straně Gimsay. Z plného běhu ostře vypálil, ale gólman Kvapil jeho ránu vyrazil na roh.

90+3

Střídání v týmu FK Blansko:
ze hřiště odchází Simon Studený, přichází Elohim Kouakou.

90+2

Žlutou kartu za zdržování při rozehrávce přímého kopu dostal hostující Tomáš Chyla.

90+2

Hosté jsou již velmi blízko důležitým třem bodům. Teď navíc po faulu na polovině hřiště budou rozehrávat přímý kop a určitě nebudou nikam spěchat.

90+1

Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

90

Odstartovala poslední minuta normální hrací doby, míč se teď pohybuje nejčastěji ve středu pole, což vyhovuje hlavně hostům.

88

Jenže ani po rohu se domácí k přímému ohrožení brány soupeře nedostali.

88

Po centru Ambrozka tady bude ještě rohový kop pro domácí celek.

87

Ondřej Porč hasil chybu v defenzivě a po skluzu a zásahu soupeře dostává žlutou kartu.

85

Hráči Uničova začínají hrát vabank, což jim ale zatím moc nevychází.

83

Konec zápasu se rychle blíží a domácím se stále nedaří dostat se k nějakému trvalejšímu tlaku.

81

Po rohovém kopu se hosté bez větších problémů ubránili, od brány bude odkopávat brankář Kubica.

81

Střílený centr do vápna posílal z pravé strany domácí Jakub Svoboda, hosté jeho pas zblokovali na roh.

79

Žlutou kartu za ostrý faul na polovině hřiště dostal Jan Ambrozek.

78

Střídání v týmu SK Uničov:
ze hřiště odchází Marek Hausknecht, přichází Miroslav Sklenář.

78

Nepříjemný centr z levé strany nedokázal v rukách udržet hostující brankář Kubica, nakonec ale dokázal míč odpravit mimo vápno.