NHL

Carolina Hurricanes – New York Islanders

5:3

konec (0:2, 1:1, 4:0) Stav série: 2:0

23.04.2024, 01:30 • PNC Arena, Raleigh • Čtvrtfinále V. konference • Josef Ján Horký

Tipsport: 1.75 4.19 4.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

3. Sebastian Aho (FIN) 1+1 (04:50:21)
Je tu konec utkání mezi Carolinou Hurricanes a New York Islanders. Carolina si připisuje druhou výhru v sérii, ač se po celou dobu utkání vyvíjelo lépe pro Islanders, kteří vedli i 3:0, ovšem do konce druhé třetiny bylo sníženo na 1:3 a ve třetí třetině se v závěrečné desetiminutovce děly divy! Nejprve snížil na 2:3 Seth Jarvis, poté srovnával ve hře bez brankáře v 58. minutě Sebastian Aho, hned 10 vteřin poté využil Jordan Martinook lehké nekoncentrovanosti Varlamova a otočil stav utkání na 4:3. Závěrečnou pátou branku domácích přidal v poslední minutě do prázdné branky Guentzel a Carolina tak pojede do New Yorku s náskokem dvou zápasů v sérii. S pohledem na statistiky utkání se s vámi rozloučím a budu se na vás těšit u další hokejové bitvy, do té doby na počtenou!

59:52

Carolina mohla ještě navýšit na 6:3 po šanci Chatfielda, kterého však Varlamov vychytal a skóre se nemění.

59:04

59:04 Jake GUENTZEL - 5:3

59:04 5/6

Carolina právě vstřelila branku!
Islanders šli do risku do hry bez brankáře a gólem do prázdné branky pojišťuje JAKE GUENTZEL výhru Caroliny a druhý získaný bod v sérii! Neskutečná otočka v posledních deseti minutách.
Guentzel J., Aho S. II, Svečnikov A., Slavin J., Skjei B.
Reilly M., Barzal M., Horvat B., Palmieri K., Lee A., Nelson B.

57:54

57:54 Jordan MARTINOOK - 4:3

57:54 5/5

A senzace je na světě! JORDAN MARTINOOK si všimnul, že Varlamov ne úplně dává pozor, na zadním mantinelu vybojoval puk a dopravil jej do nehlídané části branky! Carolina vede 4:3 a během deseti sekund otáčí stav zápasu.
Burns B., Staal J., Drury J., Martinook J., Slavin J.
Dobson N., Engvall P., Lee A., Romanov A., Pageau J.

57:45

57:45 Sebastian AHO - 3:3

57:45 6/5

Carolina srovnává! Svečnikov vypálil od levého kruhu a SEBASTIAN AHO čekal na zadní tyči, kde skvěle zavíral a dorážel střelu Svečnikova. Je tedy srovnáno a čekají nás zajímavé minuty.
Aho S. II, Svečnikov A., Jarvis S., Burns B., Guentzel J., Skjei B.
Pelech A., Pulock R., Horvat B., Pageau J., Cizikas C.

57:32

Puk v ochranné síti, vhazování před Varlamovem.

57:11

Domácí se pokusí hrát bez brankáře, uvidíme, jestli jim tato taktika pomůže.

57:10

Oddechový čas pro tým Carolina Hurricanes.

57:10

I další Burnsovu střelu Varlamov vyráží a drží svůj tým.

56:43

Icing Caroliny. Hra se vrací před branku domácích.

55:53

Jack Drury objížděl zezadu branku Varlamova, ovšem ruský brankář si situaci pohlídal a nenechal si puk procpat na přední tyč.

55:46

Icing Islanders a Hurricanes míří do útočného pásma.

55:40

Puk v ochranné síti, vhazuje se ve středním pásmu.

54:55

Dělovka Burnse od modré byla zpacifikována Varlamovem, ale Carolina stále zůstává u puku a útočí.

5:3

Branky a nahrávky: 34. Teräväinen (Guentzel, Jarvis), 51. Jarvis (J. Staal, Skjei), 58. S. Aho II (Svečnikov, Jarvis), 58. Martinook (Drury), 60. Guentzel (S. Aho II, Svečnikov) – 17. Palmieri (Reilly, Nelson), 20. Horvat (Barzal, Cizikas), 24. Lee (Pageau, Engvall)

Carolina Hurricanes: Andersen (Kočetkov) – Burns, Slavin (A), Pesce, Skjei, Chatfield, Orlov – Jarvis, S. Aho II (A), Guentzel – Nečas, Kotkaniemi, Teräväinen – Svečnikov, J. Staal (C), Martinook – Noesen, Je. Kuzněcov, Drury.
Trenér: Rod Brind'Amour

New York Islanders: Varlamov (Sorokin) – Dobson, A. Romanov, Pulock, Pelech, Bortuzzo, Reilly – Barzal, Horvat, Cizikas – Palmieri, Nelson (A), Holmström – Engvall, Pageau, Lee (C) – Clutterbuck (A), MacLean, M. Martin.
Trenér: Patrick Roy

Rozhodčí: Jon McIsaac, Francois St-Laurent, Thomas John Luxmore – Julien Fournier, Jesse Marquis, Bryan Pancich

14:31 CAR 2 Pesce, držení hole